Skocz do zawartości

Skrypt Extended Trade Software Commands


Azakal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niewielki skrypt dodający kilka komend w menu handlowym naszego TSa. Można rozkazać mu aby kupował i sprzedawał towary po najlepszej cenie a zadania kupna (i sprzedaży) można kolejkować (max 100 w jednym "ogonku").

Łopatologicznie mówiąc nakazujemy naszemu TS-owi kupno (najtaniej oczywiście) ogniw, potem ma je sprzedać (jak najdrożej), następnie kupić krzem (znowu jak najtaniej) i go sprzedać... itd.

Skrypt

Spolszczenie

PS

Raczej nie powinno być błędów, jednakże jakby jakiś gdzieś się znalazł uwagi mile widziane 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Extended Trade Commands

Skrypt dodający kilka nowych komend do naszej konsoli poleceń. Dzięki temu skryptowi będziesz mógł stworzyć swoją listę zadań dla swojego TS lub TL-a. Możesz wybrać więcej niż jedną stację do której twój Ts ma zadokować kupić lub też sprzedać towary. Maksymalnie możesz ustawić do 100 poleceń dla swojego TS-ks lub TL-ka. Więc jest tego sporo. I parę innych poleceń.

Instalacja:

ZIP

Ściągamy skrypt Extended Trade Commands, który jest spakowany za pomocą programu Rar.

Rozpakowane pliki z folderu Scripts umieszczamy w katalogu z grą w folderze o tej samej nazwie czyli Scripts

Spolszczenie pobieramy z Mamuta link załączyłam na dole.

Spolszczenie rozpakowujemy za pomocą programu Rar lub Zip po czym umieszczamy jego zawartość w katalogu z grą w folderze T.

Wymagania:

Polecenia Handlowe MK1 i MK2

Zastosowanie:

Aby aktywować skrypt musimy najpierw zmienić imię gracza na Thereshallbewings.

Następnie po uruchomieniu konsoli poleceń za pomocą Shift + C

Nastęnie w tym oknie widzimy przypisane już trzy polecenia dla naszego TS który ma wykonać.

A następnie możemy tez zapisać ten "kurs" tak by wykonywał go bez przerwy.

Spolszczenie dostępne jak zwykle na Mamucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no szkoda, tylko że ja Yacek szukałam. Sprawdzałam, szukałam ale...

Nie widziałam w spolszczeniach takiej samej nazwy skryptu. Nie widziałam takiego samego numeru skryptu czyli 8772 szkoda że Azakal umieścił to na Mediafile, a nie na Mamucie. Jak by było na Mamucie to bym wiedziała że jest przetłumaczone.

No cóż mówi się trudno, życie toczy si e dalej, a ja idę węszyć innych skryptów do tłumaczenia.... Problem w tym że już ich nie ma 😎. Jedyne o co chciałabym prosić to o ile ktoś robi spolszczenie to niech to spolszczenie zostanie wpisane a raczej numer pliku tekstowego zostanie wpisany do tematu X3TC - spolszczenia do skryptów. Bo ja szukam spolszczeń w prosty sposób, szukam na tej stronie numerów plików tekstowych w tym przypadku to 8772. Z tej racji że ktoś może napisać polską nazwę skryptu, angielska lub zupełnie swoja przetłumaczoną po "ichniemu". A skrypt i tak jest fajny 😎

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zrobiłeś byka 😎 Skrypt ma nr 8772 a ty wpisałeś 8872 😎. Ja szukam za pomocą przeglądarki internetowej Edycja/Znajdź i wpisuje tekst lub numer w tym przypadku wpisuję numer pliku tekstowego 😀 8772 no i nie znalazłam 😀 Dlaczego Bo Yacek walną zonka 😀

Yacku moje spolszczenie wywal po co nam dwa spolszczenia 😀 Na pewno nie pierwszy i nie ostatni raz praca poszła w las 😀 Jest luz zła nie jestem 😀 Najważniejsze jest to że taki fajny skrypt jest na Xudb 😀 i to się liczy.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie przepraszam za błąd, następnym razem postaram się o więcej.

Natomiast ty Mani:

Cytat

No i mimo wszystko, Yacek przyznał się "po łebkach" do błędu i nie przeprosił... Coś stajesz się zadufany i zadufany Yacku :>

Cytat

A ja mały offtopic wtrącę... Kolega gchojna1 nie używa w ogóle przecinków ',' 😎

stajesz się coraz bardziej czepialski, nie wnosząc nic innego na forum. Może czas pomyśleć o zakupie TC i dołączenia do graczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum, jak forum. Staram się odzywać w tematach, na które mam jakieś pojęcie, bądź chcę się czegoś dowiedzieć na przyszłość. Jednak bądź, co bądź, ogłada i poszanowanie dla drugiej osoby jest jak najbardziej wskazane.

Co do czepialstwa, to, hmm, czytałem przed chwilą temat, gdzie zapytałeś, co dany skrypt robi, pewna osoba Ci odpisała, Ty natomiast miast podziękować za informację, napisałeś: "nie o to pytałem, ale doczytałem się, że tu chodziło o to i o to". Powiedz mi, po co była wstawka w Twojej wypowiedzi: "Nie o to pytałem (...)"? Wiesz jak to brzmi, jak się przygląda temu z boku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż mogę ci odpowiedzieć na to. Jeśli ktoś zadaje konkretne pytanie, staram się jak najdokładniej mu odpowiedzieć, to samo chciałby uzyskać gdy i ja zadam pytanie.

A co do podziękowań, sam dostaję je tak rzadko, że uznać można uznać ich brak za standard. Tylko nie pisz mi teraz, że frustracja z tego powodu wychodzi ze mnie, nie wymagam od nikogo aby mi dziękował. Uważam, że jeśli coś wiem to czemu nie mogę się tym podzielić bezinteresownie z innymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję.

Natomiast wracając do meritum, to ostatnio dodałem sobie ten skrypt i jestem zadowolony z jego działania. Sprawdza się zarówno w pojedynczych stacjach, gdzie wystarczy jeden TS, który będzie kupował Ogniwa i sprzedawał wyrób końcowy. Robi to naprzemiennie i jak na razie śmigają mi dobrze, nie ma zastojów w fabrykach.

Sprawdza się też w większych kompleksach lub Stacjach Handlowych. Mam kilka Placówek Wojskowych, każda handluje 12 produktami. Produkty dostarczam TL-ami, które zbierają je z utylizowanych wraków. Dystrybucja towarów zajmują się TS-y z tym skryptem. Każdemu dodałem do listy handlowej wszystkie 12 produktów, z polecenie sprzedaj po najlepszej cenie i wszystkie TS sprzedają wszystkie towary, przy czym ilość tych TS-ów jest różna, w jednej PW jest ich 4, w innej 8, nigdzie natomiast nie ma 12, co byłoby wymagane w czystej grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

czy ktos moze powiedziec jak dziala ten skrypt? tzn jak go uruchomic?

W koncu dorobilem sie samowystarczalnej elektrowni tylko ze kopalnia jest w innym sektorze, pamietam ze w 3x reunion byl podobny skrypt i tam nie bylo problemow.

Ustawiam w skrypcie zeby TS kupowal slikon z kopalni, nastepnie sprzedawal w kompleksie elektrowni, a stamtąd kupowal ogniwa energetyczne i sprzedawal je w kopalni. I w sumie to nawet dziala tylko ze TS kupuje same ogniwa, silikon ignoruje.

Jak probowalem ustawic zeby sprzedawal sam silikon wtedy dzieje sie cos dziwnego, TS pobiera ladunek z kopalni i po chwili go rozladowuje spowrotem i tak caly czas.

Czy to ja cos zle ustawiam czy mozliwe jest ze mam jakis dziwny blad w grze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Cytat

Mam pewien problem z instalacją tego skryptu, a mianowicie spolszczenie z Mamuta ma numer 8772, zaś pliki tekstowe w skrypcie 8005.

Mógłby mi ktoś wyjaśnic o co biega?

Pobrałeś nie ten skrypt co trzeba, pliki tekstowe togo skryptu maja na pewno page ID 8772.

8005 to skrypt Economy and Supply Trader.

Sprawdź sobie tu: Lista plików txt skryptów i modów TC / Lista Alfabetyczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...