Skocz do zawartości

Nasze skrypty i mody - komentarze


mrWHO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie witam, po przerwie z X gram znowu ale mam problem z Advanced HyperDrive a nie miałem instaluje go uruchamiam gre i słyszę pikanie wiadomości i koniem jak amen, mam wersję 2.0 help

Ten temat służy do informowania innych użytkowników forum, z jakimi skryptami gramy.

Masz problem z jakimś skryptem, napisz w temacie tego skryptu, lub jeśli nie ma takiego tematu załóż nowy temat.

Proszę się trzymać tematyki i regulaminu.

Post zostanie usunięty.

Yacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Siema

Pytanie do weteranów.

Rozpocząłem przygodę z X3 Konflikt Terrański. W obecnej fazie interesują mnie tylko podmiany graficzne / dźwiękowe.

Coś co może polepszyć wizualnie silnik graficzny i dźwiękowy.

Nie chce dodawać nic co ma wpływ na samą rozgrywkę (nowe statki, wyposażenie, uzbrojenie etc.)

Znalazłem dwie modyfikacje, które wyglądają dość przyzwoicie:

IEX 1.5a - http://forum.egosoft...t=312645 - Mod graficzny, który nieźle podrysowuje sektory.

Istnieje jeszcze IE 1.1, jednak go nie używam (w sumie robi to bajkowy nastrój każdego układu, koloryzując kosmos)

Pure X HUD v6 - http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=299546 - nowy całkiem przejrzysty i estetyczny HUD.

Co jeszcze polecacie z tego przedziału?

Jest jakaś alternatywa dla Hud'a Pure X ?, lub dla moda graficznego IEX ?

Istnieje jakaś ciekawa paczka nowych dźwięków, która tylko podmieni jakieś efekty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...