Skocz do zawartości

Porwanie pasazerow.


Sorkvild
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czas zajac sie pozadna lobuzerka. Wiec mam juz stateczek typu TP i chcialbym zabrac na "wycieczke" do bazy pirackiej grupe zadnych wrazen pasazerow. Nie mam zielonego pojecia jak sie do tego zabrac i czy to jest mozliwe. W Reunionie potrzeba bylo miec sztuke jakiejs broni recznej oraz skrypt Cartel Capture Passengers z Bonus Packa 1.07. Jak uprowadzic pasazerow w TC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Chyba w TC króluje abolicja, nie spotkałem się z takim skryptem. Zresztą nie szukałem, nie handluję żywym towarem. Wręcz brzydzę się tym 😁

A co zlego w handlowaniu zywym towarem ? Ja handluje tylko rybkami, to tez jest zywy towar:P Pozatym takie rzeczy robi sie dla dobra gry, przecieranie nowych szlakow etc 😀

OK mniejsza z tym, w miedzyczasie grzebalem troche na Egosofcie, ludzie pisza ze nalezy przyleciec z towarem do bazy pirackiej i rzekomo w komendach bedzie mozliwosc uprowadzenia. Mozna potem takich z miejsca sprzedawac niczym swieze pieczywo z kramu i gdy sa strzelby laserowe dostepne, wowczas sprzedani zamieniaja sie w najemnikow. Brzmi to troche jak kosmiczny Janczar 🤪 Nie mniej jednak musze zbadac ten proceder.

K5to to jest Janczar?

Cytat

W 1329 roku sułtan Orhan wydał edykt o zorganizowaniu elitarnych oddziałów piechoty. Postanowił wtedy, że co piąty chłopiec chrześcijański pochwycony do niewoli w czasie wypraw wojennych, a także wzięty przymusowo z ziem podbitych przez Turków, był oddawany na wychowanie muzułmanom, którzy mieli obowiązek ukształtować w nim takie cechy, jak fanatyzm religijny, ślepe posłuszeństwo i przywiązanie do Turcj. Przymusowo przechodzili również na islam. Byli oni hartowani fizycznie i uczeni sztuki wojennej.

Widac, ze Ziemianie maja za soba bardzo dluga tradycje tego typu zachowan 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

W DDTC mieliśmy możliwość zniewolić naszych pasażerów w niewolników. Fajnie by było przemierzając wszechświat w poszukiwaniu astronautów by ich zniewolić a następnie sprzedać z zyskiem nie dbając o ich dalsze nędzne życie jako niewolnik, bo najważniejszy jest tylko zysk.

Więc jest jakiś skrypt umożliwiający coś takiego ? A może udało by się ten skrypt jakoś "wyssać" z DDTC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...