Skocz do zawartości

X Plugin Manager Lite


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zdaje się że Cycrow zakończył jak na razie rozwijanie [BETA] Plugin Manager 2.20 BETA 6 i tworzy teraz nowy, okrojony program: PROGRAM] X Plugin Manager Lite.

Czy jest on pozbawiony wad w działaniu jak poprzedni, trudno powiedzieć, od jakiegoś czasu wszystkie skrypty instaluję ręcznie, nawet te dostępne w formacie .spk (po wcześniejszym ich wypakowaniu).

Może ktoś go już używał? Może podzieli się opinią o nim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 miesiące temu...

Mam zainstalowany Plugin Manager dla Reunion'. Niedawno zainstalowalem TC i chce sobie wrzucic troche skryptow w formacie .spk dla TC. Czy mozliwa jest koegzystencja obydwu programow tj Plugin Managera (Reunion) i Plugin Manager Lite?

Chce miec na dysku obydwie gry i miec mozliwosc manipulacji skryptami w obydwu grach. Co mi doradzicie w tym wypadku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ja z dalszych prób instalacji rezygnuje. Jest jakiś poradnik ręcznej instalki skryptów do X3 TC? Nawet zapomnialem jak się w Reunionie ręcznie skrypty instaluje 😎

Jeśli skrypt jest w formacie .zip, .rar, to kopiujesz pliki zgodnie z zasadą zachowania katalogów. Wszystko co w katalogu script do katalogu script w katalogu gry, plik tekstowy tłumaczenia do katalogu T w katalogu gry.

Jak skrypt jest formacie .spk, to albo musisz zainstalować Plugin Managere (dla TC musi być najnowsza wersja, lub Plugin Manager Lite) albo rozpakowujesz Plugin Managerem i ręcznie wrzucasz pliki zgodnie powyższą zasadą.

Cytat

Wg mnie reczne instalowanie jest ok, gdy ma sie 5-10 skryptow. Z kolei duza iloscia skryptow czasochlonne moze byc reczne ich usuwanie, trzeba po kolei kazdy plik lowic i usuwac :/

A od czego są narzędzia do zarządzania plikami? Ja używam Total Commandera, porównanie dwóch katalogów, zaznaczenie różnic, kasowanie zaznaczonych plików i po sprawie. Minuta roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

nawet total commandera nie mam 😎

Tak przypuszczałem 😎

Cytat

Zaraz wyproboje tego PM Lite. Oby sie lepiej spisywal, bo ten ostatni to byla niezla kaszna, skrypty albo nie dzialaly [SCS] albo sie program sie sypal.

Lite też nie jest cacy, spróbowałem (poprzedniej wersji, nie wiem jak obecna) i podziękowałem, wole ręcznie, przynajmniej do czasu jak wersja lite nie będzie tak dobra jak stara wersja pod X3R. Denerwuje mnie tylko to, że Cycrow wymusza na siłę instalację swoich skryptów poprzez Lite, dlatego unikam jego skryptów jak ognia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Wymuszona instalacja. Wtedy to nie pozostaje nic innego jak rozpakowac ten skrypt i wrzucic recznie, co ?

Nie da rady, nowy nie ma opcji rozpakowania, stary nie widzi nowych paczek .spk

Ja radze sobie tak:

mam instalkę gry na boku (nie jedną), ona jest w Lite podana jako katalog gry, instaluje tam skrypt, kopiuje wszystkie nowe pliki powstałe po instalacji i mam wypakowany skrypt 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jak skrypt jest formacie .spk, to albo musisz zainstalować Plugin Managere (dla TC musi być najnowsza wersja, lub Plugin Manager Lite) albo rozpakowujesz Plugin Managerem i ręcznie wrzucasz pliki zgodnie powyższą zasadą.

Problem w tym, że jak widać na załączonym obrazku w moim poprzednim poście, ta chole... nie chce się nawet uruchomić. Instalowałem chyba z cztery razy i ciągle to samo. Może pełną wersję Plugin Managera pobiorę i zobaczę co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

Wg mnie reczne instalowanie jest ok, gdy ma sie 5-10 skryptow. Z kolei duza iloscia skryptow czasochlonne moze byc reczne ich usuwanie, trzeba po kolei kazdy plik lowic i usuwac :/

A od czego są narzędzia do zarządzania plikami? Ja używam Total Commandera, porównanie dwóch katalogów, zaznaczenie różnic, kasowanie zaznaczonych plików i po sprawie. Minuta roboty.

😎

Też go używam. Po problemach z uszkodzonymi save kilka miesięcy temu plugin managerowi podziękowałem zupełnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza wersja PM Lite posiada narzędzie SPK Explorer, można dzięki niemu wypakować wszystkie pliki z paczek .spk, tworzonych przez PM Lite. Czyli inaczej mówiąc, można wypakować wszystkie skrypty Cycrowa z plików .spk i instalować je sobie samemu ręcznie.

Jeszcze kilka wersji Lite i powinien być on tak dobry jak stary PM do X3R 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...