Skocz do zawartości

Debris Utilize Repair v3.01


Lizard
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wersja najnowsza, wczoraj ściągnięta i zainstalowana. A co do bram to:

..."Repairing 2 gates will take a TL, stocked to the brim with resources.
To repair and link 2 gates you have to navigate to the first gate and repair it (it will be marked for linking)
Then navigate to another gate and repair it too.
Only repairing the last gate will actually require resources and should be instantaneous
"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jako że kobiety mają większą siłę perswazji niż:

http://xudb.pl/topic/614-re-nie-tylko-walka/page__pid__7632__st__10#entry7632

To była wersja 3.0 i to o czym pisałem w tamtym temacie dopiero parę tygodni temu w 3.01 zostało poprawione, więc nie dziw się, że wtedy nikt się nie zainteresował 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Acha, tylko te surowce mnie niepokoją, da się sprawdzić ile ich potrzeba? Z kredytów nie da się odbudować ? Oczywiście przyklejając je do bramy. 😀

Jestem kiepskim handlarzem i latanie TL i kupowanie surowców frachtowymi to nie robota dla mnie.

Wydaje mi się iż jest na to lepszy sposób.. a TSy mogą dokować wszędzie.. http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=228147 ale mogę się mylić... każdemu według potrzeb oczywiście.. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

Acha, tylko te surowce mnie niepokoją, da się sprawdzić ile ich potrzeba? Z kredytów nie da się odbudować ? Oczywiście przyklejając je do bramy. 😁

Jestem kiepskim handlarzem i latanie TL i kupowanie surowców frachtowymi to nie robota dla mnie.

Wydaje mi się iż jest na to lepszy sposób.. a TSy mogą dokować wszędzie.. http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=228147 ale mogę się mylić... każdemu według potrzeb oczywiście.. 😀

Próbowałem tylko że gdy robiłem to na myśliwcu to zadokował mi w 10 🤪 minut na SETA 10 (większość czasu stał w miejscu) Instalacja zgodnie z instrukcją. Statki to Zaawansowany Perseusz i Ciężki Smok. Może do poprawnego działania potrzebuje automatu dokującego. Chyba go na Perseuszu nie miałem. Próbowałem ok. 2 miesięcy temu. Smokiem próbowałem zadokować do Pantery ale za długo to trwało i sobie odpuściłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej to działa OOS aczkolwiek rekompensuje możliwością np zadokowania Mistraal superfrachtowiec do TLa ew do jakiegokolwiek powyżej M7

Z drugiej strony automat dokujący pomaga i nie polecam dokować osobiście gdyż ze względu na nie dopracowania ścieżki dokowania czasami można się rozbić o statek do którego się dokuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

najlepiej to działa OOS aczkolwiek rekompensuje możliwością np zadokowania Mistraal superfrachtowiec do TLa ew do jakiegokolwiek powyżej M7

Z drugiej strony automat dokujący pomaga i nie polecam dokować osobiście gdyż ze względu na nie dopracowania ścieżki dokowania czasami można się rozbić o statek do którego się dokuje

Generalnie lecąc na autopilocie można się rozbić błyskawicznie o wszystko co się spotka po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Generalnie lecąc na autopilocie można się rozbić błyskawicznie o wszystko co się spotka po drodze.

Na autopilocie? Nigdy. Owszem czasem zachowuje się jak pijany dróżnik, ale do wypadku nigdy nie doszło. Natomiast lecąc na wprost bez autopilota, to i owszem, nie raz rozsmarowałem się o asteroidę lub inną zawalidrogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

Generalnie lecąc na autopilocie można się rozbić błyskawicznie o wszystko co się spotka po drodze.

Na autopilocie? Nigdy. Owszem czasem zachowuje się jak pijany dróżnik, ale do wypadku nigdy nie doszło. Natomiast lecąc na wprost bez autopilota, to i owszem, nie raz rozsmarowałem się o asteroidę lub inną zawalidrogę.

To jeszcze zależy czym się leci i w jakim sektorze. Ja, a w zasadzie mój autopilot, rozmazał mojego Springblossoma w Profit Center Alpha . Prawdopodobnie biedactwo nie wyrobiło się z przeliczaniem kursu… A że skałek ci tam dostatek…

Wracając do tematu.

Wczoraj udało mi się przerobić jeszcze jedną kupę złomu na Magnetara. Koszt to niespełna 150k kredytów, 1 szt. rudy i coś niecoś energii.

Generalnie rzecz biorąc, z tego co mi się do tej pory udało zaobserwować, to najprościej jest „przerobić” Valhallę. Cały wszechświat X usiany jest wręcz wrakami starych Tytanów służących do takiej właśnie przeróbki. Poza tym, o czym już pisałem spotkałem, złom mogłem przerobić na Sokoła (1 wrak), Magnetara (1 wrak), Kestrela (2 wraki). Stacje, jak do tej pory, wyłącznie Argońskie – wymieniłem wcześniej.

Zwiedziłem - tak z grubsza - President's End i Acquisition Repository.

I dalszy ciąg przetwarzania:

Tym razem udało mi się rozłożyć na czynniki pierwsze stację – argońską Cattle Ranch M z sektora Veil of Delusion. Do ładowni mojego TL-a trafiły następujące surowce, zaś moje konto zmniejszyło się o około 140k kredytów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy testów. Tym razem na tapecie Valhalla.

Największą trudność sprawiło mi zebranie blisko 140 mln kasy. Z zebraniem półproduktów raczej nie było problemu, aczkolwiek mój TS musiał się trochę napracować. Do spółki z Hypem zresztą. Potem pozostało już tylko znaleźć odpowiedni wrak i rozpocząć naprawę. Niestety wkrótce okazało się, że o ile wrak został wybrany odpowiednio, to sektor już raczej niekoniecznie. Co i rusz pojawiały się patrole pirackie więc osłona miała pełne ręce roboty (a ja dodatkowo 2 M3-ki do kolekcji). Mimo przeszkód naprawa zbliżała się do końca aż wreszcie dostałem upragnioną wiadomość. Szybko zadokowałem jeszcze do nowego nabytku TS-a, który dowiózł osłony i trochę ziemskiej broni wygarniętej ze zdobycznych Xenońskich statków jak również Ciężkiego Centaura z napędem skokowym i dodatkowymi poleceniami. Tak wyposażona Valhalla wylądowała w teladiańskim doku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...