Skocz do zawartości

Debris Utilize Repair v3.01


Lizard
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 4 miesiące temu...
Cytat

Dodana nowa klimatyczna fotka 😎

żeby taka grafika byla w X3 😎 bo ten statek cos zbyt lśniące tekstury ma 😀

Cytat

A gdzie damy obowiązek czytania regulaminu?

Może ustalmy dyżury, niech jeden z forumowiczów przez jeden dzień co 20 minut na forumowym czacie wrzuca teskt "Czytaj FAQ". Kto pierwszy na ochotnika?

Ja moge pisać na czacie nie ma problemu ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy ktokolwiek używa tego skryptu? Ja czasami bawiłam się i naprawiałam wraki statków, ale zastanawiam się co się stanie gdy zacznę odbudowywać stacje i statki w President's End i postawie tam moją stacje handlowa lub HQ. Posiadam skrypt STO 1.1 czyli za jego pomocą przejmę sektor ponieważ nie ma żadnej konstrukcji w President's End. A ten sektor należy do rasy Argon w chwili gdy postawie Stacje handlową lub HQ sektor automatycznie znajdzie się pod moją kontrolą, czy w takim razie moje relacje drastycznie ulegną pogorszeniu w najgorszym przypadku wojną ? Pytam bo nie wiem czy jest sens bawić się w odrestaurowanie sektora President's End.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się ciągle bawię tym skryptem. Nie wiem jaki wpływ wywiera STO, ale na pewno opłaca się odbudowywać niektóre wraki, zwłaszcza stacje handlowe. Ja odbudowywując stacje handlową, wykorzystuje ja do sprzedania surowców odzyskanych wszystkich wraków w okolicy. Jak na te formę złomiarza, nawet nieźle sie na tym wychodzi. 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Wgrałem poprzez X-Manager'a skrypt: "Utilize and Repair Debris". Do folderu t wrzuciłem plik 7277-L048. I teraz mam pytanie. Jak uruchomić ten skrypt?? Bo podleciałem do wraku znajdującego się na południowy-zachód od wschodniej bramy w Sektorze Nieznanym między Montalaar a New Income, wysiadłem ze statku, jestem około 800-900m od wraku astronautą i nic. Nie wiem jak uruchomić utylizację. Czytałem gdzieś, że po zutylizowaniu będą kontenery z surowcami. Więc nie muszę (chyba) być na miejscu podczas utylizacji? Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Post przeniesiony do odpowiedniego tematu. Yacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat dotyczy spolszczeń skryptów. Masz problem z konkretnym skryptem, pisz w temacie tego skryptu. Nie działa link, to użyj opcji szukaj i znajdź odpowiedni temat.

Nie zadawaj pytań gdzie ci pasuje, bo nie uzyskasz na nie odpowiedzi.

Teraz odnośnie pytania, zobacz do pierwszego postu w tym temacie. Musisz posiadać statek klasy TL. W skafandrze to się lata w czystej grze za złomem. Ze skryptami jest dużo łatwiej.

Skoro pobrałeś skrypt, to powinieneś przeczytać temat o skrypcie na angielskim forum Ego. W pierwszym poście (tym gdzie jest link do pobrania skryptu) masz opis działania skryptu:

To use make use of the scripts make sure you are only in a TL or a TS
Open ship menu
Open Custom ship commands and Select Debris Salvage Interface

Chyba wszystko jasne?

PS. Skrypt SCS Suite też pozwala na utylizację wraków statków i stacji, ale nie wymaga posiadania TL-a, kontenery pojawiają się po utylizacji w sektorze, można je pozbierać TS-ami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ello

proszę o pomoc w pozyskaniu niniejszego skryptu (Utilize and Repair Debris v3.01) niestety na stronie EGO linki wygasły i nie ma możliwości jego pobrania

jeśli można poproszę również o spolszczenie .... (spolszczenia już nie potrzeba - ale sam skrypt poproszę :] ) ...

pozdro 4All

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2011 o 10:00, SEKI napisał:

Ello

proszę o pomoc w pozyskaniu niniejszego skryptu (Utilize and Repair Debris v3.01) niestety na stronie EGO linki wygasły i nie ma możliwości jego pobrania ...

pozdro 4All

HALO można liczyć jeszcze na pomoc w ww. kwestii ?? czy już nie bardzo ?? ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...