Skocz do zawartości

- - - - -

Debris Utilize Repair v3.01

97 odpowiedzi w tym temacie

#11 pshemozz

As

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 809 postów
  • LokalizacjaDno

Napisano 28 wrzesień 2009 - 07:59

FIGHT!

#12 Jagoda

As

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 960 postów
  • LokalizacjaAvarice

Napisano 28 wrzesień 2009 - 13:15

Nasz kolega Viggin napisał że

Cytat

Witam.. Co do działania tego skryptu to szczerze mówiąc nie wprowadza on wiele swoją obecnością... co do stacji odbudowywane są tylko kopalnia rudy i farmy pszenicy.

Z czym osobiście nie mogę się zgodzić ponieważ ja będąc w Nieznanym sektorze na wschód od Montalaar miałam możliwość naprawiania czyli przywrócenia do dawnej świetności następujące stacje :
Dok Zaopatrzeniowy, Smażalnia steków, Platformę obronną ( zapomniałam jej prawidłowej nazwy ) i wiele innych. Dziwi mnie że Viggin nie sprawdził bardziej tego sktyptu nim się wypowiedział na jego zdanie.
Viggin napisał też że

Cytat

Nie jestem przeciwnikiem skryptów sam wielu używam a ten wprowadza tak naprawdę tylko możliwość "posprzątania wszechświata i przy okazji bardzo dużego zarobku..

I tutaj tez nie mogę się z tym zgodzić. Panowie z EGO nie bez powodu dali nam fabułę Borońską HUB tak samo jest z tym dokiem zaopatrzeniowym który znajduje się w wyżej przeze mnie wymienionym sektorze. Odbudowanie takiej konstrukcji wymaga wiele czasu i pieniędzy, to też uważam że odbudowanie stacji może być nie lada wyzwaniem i mówię tutaj o odbudowaniu a nie o sprzątaniu.
Ja osobiście będę te wraki odbudowywała, zwłaszcza w moim sektorze, potraktuje to jako własną kampanie gdy już zabraknie fabuł zrobionych przez panów z firmy EGO.
Przyznam się że Yacek ma racje takie wraki całkiem fajnie wyglądają, ale ja osobiście wolę z nich zrobić jakiś pożytek :) i tak się tylko zastanawiam czy będę mogła przetransportować bramę za pomocą promienia holowniczego, bo znalazłam jedną uszkodzoną wymagającą naprawy :)

#13 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 28 wrzesień 2009 - 14:19

Czas przywrócić President End do czasów świetności :)

#14 Prowler

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1445 postów
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 28 wrzesień 2009 - 14:36

Testowałem ten skrypt parę miesięcy temu i było rzeczywiście tak jak pisał Viggin (naprawiając można było trafić na dosłownie kilka rodzajów stacji i statków, np. TS to był zawsze merkury tankowiec) ale widzę, że po długim okresie ciszy pojawiła się nowsza wersja w której to poprawili. Czas ją wrzucić na ruszt i sprawdzić jak to teraz wygląda :)

#15 Vizmar

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 28 wrzesień 2009 - 16:01

Jagoda napisał:

Przemierzając świat X wszerz i wzdłuż, chyba każdy z nas natknął się na jakieś szczątki
Warto też poruszyć tutaj temat bram, ponieważ po naprawieniu takiej bramy możemy udać się do dowolnej innej bramy i utworzyć nowe połączenie/szlak. Załóżmy że w Kingdom End jest uszkodzona brama, po naprawieniu jej możemy ją połączyć sobie z Argon Prime Lub Omicron larye.

Ale jak, w sektorze docelowym pojawi się nowa brama? Czy istniejąca zostanie zhakowana (coś a'la HUB). Jeżeli 2 to co się sanie z tą po drugiej stronie?

#16 Viggin

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 47 postów
  • LokalizacjaAladna Hill

Napisano 28 wrzesień 2009 - 16:12

Więc jak kolega Prowler napisał ja również widać mam wcześniejszą wersję tego skryptu wybaczcie za wprowadzenie zamieszania :) Nie zwróciłem uwagi gdyż ja mam wersję 3.0 a tu jest mowa o 3.01 jeszcze raz wybaczcie.. :) :)

#17 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 28 wrzesień 2009 - 16:19

Viggin napisał:

Nie zwróciłem uwagi gdyż ja mam wersję 3.0 a tu jest mowa o 3.01 jeszcze raz wybaczcie.. :) :)

Na kolana łobuzie i błagać o litość :)

A przy okazji wiesz że jest nowsza wersja, więc możesz uaktualnić jeśli nadal używasz.

#18 Viggin

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 47 postów
  • LokalizacjaAladna Hill

Napisano 28 wrzesień 2009 - 17:02

Ja uniżony sługa waszych mości szanownych forumowiczów błagam o wybaczenie.. :) :)

i nie omieszkam zaktualizować skryptu.. :)

#19 pshemozz

As

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 809 postów
  • LokalizacjaDno

Napisano 28 wrzesień 2009 - 17:04

Screena machnę, żeby potem gdzieś nie zniknęło.

#20 WoyTass

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisano 28 wrzesień 2009 - 19:15

Jako że kobiety mają większą siłę perswazji niż:
http://xudb.pl/topic...t__10#entry7632
pozwolicie,że przedstawię krótki raport pokontrolny z sektora President End.
Wraki starych wersji Tytanów można „przerobić” na całkiem nowoczesną Valhallę :) , coś co przypomina hm... :) , nie wiem co przypomina, da się przerobić na Sokoła, zaś stacje do odzysku to: Argon Cahoona Bakery M, Argon Cattle Ranch M, Argon Equipment Dock, czy Argon Rimes Factory M. A przynajmniej powinno się dać odzyskać...
Jak do tej pory udało mi się zamienić jeden z wraków w Kestrela a także otrzymać wiadomość, że prawie 11k ładowni mojego Caimana to trochę za mało, żeby zmieścić resztki rozebranej stacji. Ale jak się już dorobię jakiegoś TL-a...
Skrypt testowany w wersji angielskiej.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych