Skocz do zawartości

Tłumaczenie stron.


Wiencek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ktoś się chce naprawdę pośmiać niech przetłumaczy na googlach pierwszą lepszą stronę. ROTFL gwarantowany. 😆 Temat zakładam aby móc wyróżnić co lepsze kwiatki w tłumaczeniu. 😆

Jak np. takie coś zaczerpnięte z naszego Shoutboxa:

I have a clean version of the operating bank account (wypowiedź ZERO)

(Mam czystą wersję operującego konta bankowego). Chyba tak to będzie szło jeżeli moja piątka z anglika ma znaczenie. 😆

Krótko mówiąc nawet tłumaczenie forum z polskiego na angielski posiada niezłe byki. 😆

Tutaj jeszcze jest jedno tłumaczenie. Prosto z wikipedii z przystankiem w googlach. 😆

LINK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Teorii muzyki, w tym świecie, jest badane z założenie, że muzyka jest uporządkowany i często przyjemny do słuchania.

Zwaliło mnie to z krzesła. Znaczy się jest więcej światów o których my, zwykła ludność, nie wiemy?

Cytat

Szereg paleolitycznym witryn przyniosły kości, w którym boczne otwory zostały kolczyki te są zazwyczaj zidentyfikowane jako flety, [5] dmuchane na jednym końcu, jak Japoński Shakuhachi.

😆)) 😆 😆 😆 😆 Ja wiem że to Shakuhachi to też flet ale brzmienie tego zdania jest zabójcze.

Edit: Co chwilę coś nowego:

Cytat

To była używana przez mnichów z Fuke sekty Zen Buddyzm w praktyce suizen (dmuchanie w medytacji).

😆

Cytat

Rejestrator uderzeń gracza na kanale, na wąskiej drodze wiatru w bloku o nazwie "fipple", a więc ma ograniczone smoły. W Shakuhachi ciosy jako jeden gracz będzie cios w górze pusty butelki (chociaż Shakuhachi posiada ostrych krawędzi, aby cios przeciwko) i ma znaczące smoły. Pięć palcem dziury są dostrojone do Pentatonika bez pół tony, ale każdy gracz może pitch bend jak cały ton lub więcej, przy użyciu techniki o nazwie meri i apo, w którym nawiew jest dostosowana do kąta zginania boisku w dół i górę, odpowiednio. Boiska może również być obniżona przez cieniowania lub częściowo obejmujące palcem dziury. Ponieważ większość boiska można osiągnąć za pomocą różnych technik fingering lub dmuchanie na Shakuhachi, barwa każdego możliwość jest brana pod uwagę podczas komponowania i grania. W Shakuhachi posiada pełną gamę dwóch oktaw (niższe nazywa Otsu, górne, kan) oraz częściowego tercjowego (Dai-kan). W różnych oktaw są produkowane przy użyciu subtelne różnice oddechu i embouchure.

Brzmi jak instrukcja jakiejś papierowej gry RPG, przynajmniej pierwsze 3 zdania. 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ciekawe czy Google staff weryfikuje jakoś efekty swej pracy, ja bym się wstydził za firmę, gdyby poblicznie udostępniała coś takiego niedorobionego chwaląc się, że posiada translator stron online 😆.

Sau teraz wiesz dzięki komu siedzimy w dupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...