Skocz do zawartości

Pshemozz - Moje boje czyli pamietnik amatora - komentarze


pshemozz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Wczoraj w nocy na próbę odpaliłem nową grę na profilu Zagubiony Lar, żeby sprawdzić czy to rzeczywiście taki hardcore jak ludzie piszą. Za pierwszym razem źle trafiłem, bo mój statek pojawił się kilka kilometrów od patrolu Xenków- parę chwil i game over. Nic to, odpalam grę jeszcze raz- to samo. Zawziąłem się i próbuję trzeci raz. Tym razem było lepiej i po dłuższym czasie udało mi się moim trochę poturbowanym Aniołem dotrzeć do bramy do Zyarth's Domionion. Z radości (i zmęczenia pewnie, nie powiem ile nerwów i kombinacji mnie to wszystko kosztowało) zapomniałem o podjęciu pewnych środków bezpieczeństwa i skierowałem się w sam środek bramy... Pech chciał, że akurat w tym samym momencie skok przez tą bramę wykonał splicki M2... Wynik ? Drobna rysa na masce M2 i Game Over po raz kolejny... Argh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Wczoraj w nocy na próbę odpaliłem nową grę na profilu Zagubiony Lar...

Zbieg okoliczności. Ja w tym samym czasie odpaliłem nową grę Clan Warior z dodatkowych profili startowych. Jak na razie (dwa wieczory) gram w nią. Do starych save wrócę jak wyjdzie patch 2.5, no chyba że do tego czasu przerobię wszystkie fabuły w nowej grze 😀

Stan po dwóch wieczorach: Kea (ta startowa) i Centaur (naprawiony przez Marines, ale czeka na uzbrojenie, zresztą chyba nie będę nim latać). SCS już mam, stan konta 7 mln. reputacja na plus tylko u Teladian, reszta daleko na minusie.

Ja duże tempo? Mnie to odpowiada.

Relacja szczegółowa będzie później, jak przysiądę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto byłoby prowadzić w miarę stałe relacje z danej gry, coś na wzór DiD na anglojęzycznym forum ego. Fajnie by było poznać styl gry innych forumowiczów 😀

Mnie kusi gra jako pirat, bez BSE dla większych statków tak by się w abordaż na serio pobawić. Tylko pirate patrols by musiało wylecieć, bo u mnie dalej statki z tych patrolów zawsze są anty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

No bo Yacek, zrozum, Ty jesteś wymiatacz a nie amator, raczej wątpię, żeby się u Ciebie znalazły jakieś historie, które by się nadawały do tematu będącego panteonem amatorów.

Ale czy to oznacza, żeby zostać do końca życia z nalepką "maliniaka"?

Zresztą, jak komuś tak dobrze z tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

TO ja sie pochwale czyms mniejszym, skoro kazdy moze sie tu wpisywac.

Kiedys tam usiadlem za starami Odkrywcy, by troche polatac z zawrotna predkoscia. Po jakims czasie natrafilem na grupke piratow, pomyslalem, ze spoko, rozwale ich, co tam dla mnie. Pierwszy zonk - zapomnialem polecen bojowych kupic, brak automatycznego namierzania, drugi zonk nastapil, gdy jednemu udalo sie mnie trafic, stracilem 3/4 oslony, co wrocilo mnie do rzeczywistosci, ze siedze w slabiutkim stateczku, wokol lataja 3 silniejsze statki, a ja ostatniego sejva robilem 10 minut wczesniej. Z ogromnym trudem udalo mi sie stracic dwie slabsze i szybsze jednostki, zostala nova, ktora caly czas do mnie prula, utrzymujac dystans i korzystajac z szybkosci statku udawalo mi sie unikac zielonych promieni smierci (siedzac w Odkrywcy kiedy strzelaja do ciebie z plazmy...horror...). Po dluzszej walce w koncu przelamalem jej oslony i zniszczylem statek, nie przejmujac sie nawet tym, ze pilot udal sie na wycieczke w skafandrze, chcialem zemsty xD Jeszcze jeden statek pozostal wolny, postanowilem go dla odmiany przejac. Kiedy to zrobilem (nie wysiadajac ze statku, dziwnym trafem zainstalowalem wirus wlaman a nie mialem polecen bojowych...) otworzylem menu by wyslac statek do najblizszej stoczni, kiedy zamknalem menu zdazylem tylko uchwycic widok asteroidy pare metrow przed moim Odkrywca pedzacym na pelnym gazie do przodu... 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...