Skocz do zawartości

LeWaR - W skafandrze przez X-Świat - komentarze


LeWaR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Potrzebna mi placówka wojskowa z marines. Poprzednia ogołocona, a nikt nie chce się zaciągnąć...

Poszukaj yyy (nie wiem jak to po naszemu jest) Marine Training Barracks w Pontifex' Seclusion, Ceo's Sprite, Home of Light i Ghinn's Escape. Zwykle mają 70-80 wojaków "na stanie" i można czasem trafić na jakichś z dobrymi umiejętnościami.

Dużo tego złomu Ci wpada, jakie ustawienia NPC Bailing Addon masz w tej grze ?

Relacja jak najbardziej 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat
Cytat

Dużo tego złomu Ci wpada, jakie ustawienia NPC Bailing Addon masz w tej grze ?

To nie ma az takiego wpływu. Ja mam 30/30 a dzięki PP i MBRR tez mam sporo złomu, szczególnie w sektorach pirackich i xenońskich, tylko że z wygarnąć coś to ciężka sprawa.

Przy niskich wartościach jest różnica. U siebie przy 20/10 w ciągu ponad 30 godzin gry natknąłem się na zaledwie parę mniejszych statków (bodajże 6 sztuk), a z większych jeszcze nic nie było. W poprzedniej grze nawet z MBRR przy ustawieniach NPC BA 20% też stosunkowo rzadko spotykałem opuszczone jednostki. No i dochodzi stan kadłuba, te opuszczone przy 20% zwykle mają po 1-5% i zero wyposażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam włączonych NPC, zdrowa konkurencja to dobra konkurencja.

co do ustawień to mam 80/80, ale chyba zmienie na 50/50. Co do samych dużych to inna sprawa, że jak pisałem niszczycieli pełno jest w trakcie inwazji. Ale i tak mogę nieraz siedzieć godzine w sektorze a wszystko pójdzie na przemiał i nic nie wygarne. Wczoraj sprzedałem ponad 2 tysiące rakiet bo lotniskowiec tyle miał i jestem ponad 10 mln do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Co do procentów porzuconych statków i ich wyposażenia to się zgadzam, też tak mam. Ale co do ilości tonie bardzo. Masz skrypt Salvage Command and NPC? W nim jest opcja przejmowania porzuconych statków przez NPC. Może masz włączoną. Ja nie, nie lubię konkurencji 😀

Mam i też zawsze wyłączam konkurencję. U mnie te 10% robi różnicę, kiedyś na próbę włączałem grę z tego samego save na seta z różnymi ustawieniami i już przy 30% widać było spory skok ilościowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem kiedyś zwolennikiem konkurencji. Dopóki nie zdarzyła się sytuacja, na początku mojego grania w TC gdzie jak wiadomo każdy nabytek cenny, kiedy udało mi się tą biedną Elitą zmasakrować konwój piracki i na koniec walki z Sokoła wyskoczył pilot. Momentalnie wyhamowałem, bo przeleciałem obok niego z rozpędu, obróciłem się, żeby go przejąć i... sobie mogłem - przejęty dosłownie po trzech sekundach przez konkurencję Sokół sobie odlatywał w siną dal.

Więc konkurencja poszła out.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...