Skocz do zawartości

- - - - -

LeWaR - W skafandrze przez X-Świat - komentarze

31 odpowiedzi w tym temacie

#11 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 28 wrzesień 2009 - 16:17

Interes się panu rozkręca, aż miło. Mam tylko pytanie:

Cytat

% weszło do Cerbera
to ile to procent weszło? A może wypili te procenty?

#12 Prowler

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1445 postów
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 28 wrzesień 2009 - 16:39

LeWaR napisał:

Potrzebna mi placówka wojskowa z marines. Poprzednia ogołocona, a nikt nie chce się zaciągnąć...

Poszukaj yyy (nie wiem jak to po naszemu jest) Marine Training Barracks w Pontifex' Seclusion, Ceo's Sprite, Home of Light i Ghinn's Escape. Zwykle mają 70-80 wojaków "na stanie" i można czasem trafić na jakichś z dobrymi umiejętnościami.

Dużo tego złomu Ci wpada, jakie ustawienia NPC Bailing Addon masz w tej grze ?

Relacja jak najbardziej :)

#13 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 28 wrzesień 2009 - 17:40

Prowler napisał:

LeWaR napisał:

To nie ma az takiego wpływu. Ja mam 30/30 a dzięki PP i MBRR tez mam sporo złomu, szczególnie w sektorach pirackich i xenońskich, tylko że z wygarnąć coś to ciężka sprawa.

#14 Prowler

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1445 postów

Napisano 28 wrzesień 2009 - 17:55

Yacek napisał:

Prowler napisał:

LeWaR napisał:

To nie ma az takiego wpływu. Ja mam 30/30 a dzięki PP i MBRR tez mam sporo złomu, szczególnie w sektorach pirackich i xenońskich, tylko że z wygarnąć coś to ciężka sprawa.

Przy niskich wartościach jest różnica. U siebie przy 20/10 w ciągu ponad 30 godzin gry natknąłem się na zaledwie parę mniejszych statków (bodajże 6 sztuk), a z większych jeszcze nic nie było. W poprzedniej grze nawet z MBRR przy ustawieniach NPC BA 20% też stosunkowo rzadko spotykałem opuszczone jednostki. No i dochodzi stan kadłuba, te opuszczone przy 20% zwykle mają po 1-5% i zero wyposażenia.

#15 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 28 wrzesień 2009 - 18:30

Co do procentów porzuconych statków i ich wyposażenia to się zgadzam, też tak mam. Ale co do ilości tonie bardzo. Masz skrypt Salvage Command and NPC? W nim jest opcja przejmowania porzuconych statków przez NPC. Może masz włączoną. Ja nie, nie lubię konkurencji :)

#16 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 28 wrzesień 2009 - 18:41

Mam włączonych NPC, zdrowa konkurencja to dobra konkurencja.

co do ustawień to mam 80/80, ale chyba zmienie na 50/50. Co do samych dużych to inna sprawa, że jak pisałem niszczycieli pełno jest w trakcie inwazji. Ale i tak mogę nieraz siedzieć godzine w sektorze a wszystko pójdzie na przemiał i nic nie wygarne. Wczoraj sprzedałem ponad 2 tysiące rakiet bo lotniskowiec tyle miał i jestem ponad 10 mln do przodu.

#17 Prowler

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1445 postów

Napisano 28 wrzesień 2009 - 19:02

Yacek napisał:

Co do procentów porzuconych statków i ich wyposażenia to się zgadzam, też tak mam. Ale co do ilości tonie bardzo. Masz skrypt Salvage Command and NPC? W nim jest opcja przejmowania porzuconych statków przez NPC. Może masz włączoną. Ja nie, nie lubię konkurencji :)

Mam i też zawsze wyłączam konkurencję. U mnie te 10% robi różnicę, kiedyś na próbę włączałem grę z tego samego save na seta z różnymi ustawieniami i już przy 30% widać było spory skok ilościowy.

#18 pshemozz

As

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 809 postów
  • LokalizacjaDno

Napisano 28 wrzesień 2009 - 19:09

Byłem kiedyś zwolennikiem konkurencji. Dopóki nie zdarzyła się sytuacja, na początku mojego grania w TC gdzie jak wiadomo każdy nabytek cenny, kiedy udało mi się tą biedną Elitą zmasakrować konwój piracki i na koniec walki z Sokoła wyskoczył pilot. Momentalnie wyhamowałem, bo przeleciałem obok niego z rozpędu, obróciłem się, żeby go przejąć i... sobie mogłem - przejęty dosłownie po trzech sekundach przez konkurencję Sokół sobie odlatywał w siną dal.
Więc konkurencja poszła out.

#19 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 28 wrzesień 2009 - 19:15

pshemozz napisał:

obróciłem się, żeby go przejąć i... sobie mogłem - przejęty dosłownie po trzech sekundach przez konkurencję Sokół sobie odlatywał w siną dal.

Życie.....

#20 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 28 wrzesień 2009 - 19:15

To był pewnie LeWaR, on jest szybki :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych