Skocz do zawartości

Yacek - Moje boje czyli pamiętnik weterana - komentarze


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cytat

Twoje, tylko tematy mi się pokręciły. Za mało kawy z rana...

Mnie się wczoraj wieczorem pomyliły, też za mało kawy z wieczora było.

A teraz informacja: pamiętnik będzie prowadzony do wydania patcha 2.5, wtedy wracam na chwile do starych save-ów, aby wykonać to co przygotowano w patchu 2.5 i wpisać do FAQ. Potem zaczynam grę od nowa, na jakim profilu jeszcze nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie, to robię fabułę już trzeci raz. Ostatnio po instalacji patcha 2.0. I muszę z przykrością stwierdzić iż jest coraz łatwiej. I to nie dlatego że znam już ją. Patch 2.1 prowadził wiele udogodnień w fabułach, nie wymagają one aż tak wielkich starań i kombinowania jak to miało wcześniej. No cóż, jest to ukłon w stronę nowych graczy, którzy po kilku niepowodzeniach mogli się zniechęcić. Dla nas, starych wyjadaczy to kaszka z mleczkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Włączyłem wczoraj Extra stacje Xenonów w MBRR, bo mi nudno zaczynało być 😀

A poważnie to za dużo wielkich statków ras było, może teraz się ta ilość zmniejszy (pierwsze efekty już mam, w 347 zrobiło się luźniej). Szkoda tylko tych pięknych stacji, które Xenki zniszczą.

Dlatego na razie MBRR wyłączyłem, wkurzało mnie to bardzo. Fajnie byłoby to jakoś zbalansować, bo teraz jak włączam hard z pirate patrols + MBRR + Xenki w MBRR to piratów praktycznie nie można uświadczyć, statków wszystkich ras jest masa poza sektorami sąsiadującymi z Xenkami. Tam oni hasają i robią co chcą 😀 Przydałyby się jeszcze jakieś inwazje w tych spokojniejszych sektorach ale wtedy prawie na pewno mój komp powiedziałby "dość" 😀 Najbardziej zbalansowany był sam hard mod ale trochę nudą zalatywało chwilami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając najnowszy fragment się zacząłem zastanawiać, czy nie powineneś się zająć nową profesją w grze, obeznany w tych tematach jesteś, furore byś zrobił. Z Twoimi umiejętnościami marketingowymi byś nawet Klop-Klopa xenkom wcisnął.

Ale fakt, wymiana ubikacji w takim przypadku to podstawa, za dużo by Ci polis zeszło, bo tu nie ma co ryzykować w takim grząskim temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, też pamiętam jak w początkowych fazach gry się polowało na okazje, czyli na K i J, które inni już na tyle pociachali, że można było próbować je wykończyć zanim one wykończyły mnie i podnieść sobie ładnie reputację. A gdyby jeszcze z takiego piloci wyskoczyli, jaki to zastrzyk gotówki piękny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...