Skocz do zawartości

Yacek - Moje boje czyli pamiętnik weterana - komentarze


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Ale generalnie dziwię się, że pozwalają Tobie olać zdobycie Vidara w ostatniej misji terran. Ja musiałem swoimi Marinsami go zdobyć, nie powiedzieli mi, że nie ma teraz na to czasu ani nic.

Sorki, teraz dopiero wypatrzyłem tego posta.

Żeby było śmieszniej mam taka sytuację trzeci raz. Tyle razy robiłem tę fabułę, i tyle razy ta sama sytuacja. Ledwo ruszę się w stronę Vidara, a dostaję komunikat, ze już nie muszę kłopotać i że jest on mój. Nie wiem od czego to zależy. Może od reputacji bojowej? Ja już wtedy, mam zawsze dość wysoką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam udzielam się na tym forum po raz pierwszy :ph34: i tak czytam wszystkie opowiadania pilotów ciekawe i nawet bardzo ciekawe szkoda że takie krótkie 😁(( może i bym się nie włączył oczekując kolejnych części opowiadań ale został wywołany mój ulubiony autor opowiadań SiFi sp Lem pisarz jak wielce wizjonerski co mroczny zarazem; wracając do opowiadań to mam cos dla was i zachęcam do przeczytania opowiadań Siergieja Sniegowa Ludzie jak Bogowie ( trzy części ) 1. Dalekie Szlaki; 2. W Perseuszu; Pętla Wstecznego czasu. 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, też lubię porzucone paranidiańskie M1 i M2, sporo kasy można na nich zbyć bo drogie to cholerstwo. Może sklepik z rowerami i dynamami otwórz? Albo siłownie skonstruuj dla marines, niech trenuję. W sumie dobry pomysł. Czekam na ciąg dalszy.

Hmmm. A najbardziej bym chyba chciał się doczekać tych samych relacji ale z punktu widzenia któregoś z Twoich marines. Ale by Cie zjechał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Spełniając prośbę Krutka, za którą mu serdecznie dziękuję, przedstawiam państwu swoje kolejne przygody.

W najnowszym odcinku Gwiezdnej Sagi, oficer Spock zacznie mówić wspak i każe zwracać się do siebie Kops.

Natomiast porucznik DATA ulegnie awarii, zapomni jaki dziś dzień mamy i uparcie będzie twierdził, że jak co dzień jest 30 luty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...