Skocz do zawartości

- - - - -

Yacek - Moje boje czyli pamiętnik weterana - komentarze

71 odpowiedzi w tym temacie

#11 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 20 wrzesień 2009 - 17:36

A co ma piernik do wiatraka?
Dałbyś ludziom linka do "skafandra", fajne było.

#12 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 20 wrzesień 2009 - 17:46

Skafander jako taki już nie istnieje....

Resztka została tutaj:
Skafander

EDIT:

poprawiony link

#13 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 20 wrzesień 2009 - 18:06

LeWaR napisał:

Skafander jako taki już nie istnieje....

Resztka została tutaj:
Skafander

Wiele nie zostało, strona nie istnieje :)
Panie Admin, uprawnienia pan zmień jak dajesz info w świat.

#14 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 21 wrzesień 2009 - 06:48

Przypominam sie, że poprawione :)

Odnośnie pamiętnika weterana na xudb:
każdy autor mógłby mieć założony własny temat na pisanie, natomiast komentarze byłyby pisane w bliźniaczym wątku obok. Nie będzie to zaśmiecać opowiadania. Do pilnowania komentarzy aby były we właściwych wątkach zobligowani będą moderatorzy oraz admini.

Pomysł dobry?

#15 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 21 wrzesień 2009 - 09:11

LeWaR napisał:

Odnośnie pamiętnika weterana na xudb:
każdy autor mógłby mieć założony własny temat na pisanie, natomiast komentarze byłyby pisane w bliźniaczym wątku obok. Nie będzie to zaśmiecać opowiadania. Do pilnowania komentarzy aby były we właściwych wątkach zobligowani będą moderatorzy oraz admini.

Pomysł dobry?

Dobry, tylko temat już zaśmiecony :)

#16 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów

Napisano 21 wrzesień 2009 - 09:27

Już wyczyszczony.

#17 WoyTass

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisano 21 wrzesień 2009 - 10:16

Fajnie. Bo mam zamiar dalej śmiecić. Zwłaszcza, że przy poniedziałku zebrało mi się na sentymenty…
Nie chciałbym, żeby ktoś pomyślał, że mu podcinam skrzydła ale myślę, że ciekawsze opisy można było zrobić przy okazji Reunion. Bo tam były ciekawsze walki! Nie raz wstawałem od komputera z mokrymi, trzęsącymi się rękami, czując się jak pilot myśliwca po walce. Może dlatego, że tam królowała typowa myśliwska walka. Kto lepiej celował, kto wykonywał lepsze uniki, ten wygrywał. A już jak ktoś z wrogów odpalił rakietę, to czuło się tą śmierć gnającą za plecami. Ale nawet i wtedy nie było się bez szans.
I dlatego z takim pożądaniem patrzyło się na Nowę Ścigacza, bo ta wieżyczka z tyłu z możliwością odstrzelenia rakiety…
W TC czegoś takiego nie ma. Spotkani przeciwnicy odpalają rakiety w takich ilościach, że komputer nie wyrabia się z komunikatami. I albo trzeba mieć duży statek, który jest w stanie wytrzymać (zneutralizować) kilka, kilkanaście trafień albo na tempo wybywać z sektora.
Ech, chyba sobie odpalę R i polecę Pogromcą na pierwszy patrol…

#18 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 21 wrzesień 2009 - 10:32

Woytass, przesadzasz trochę z tym X3R. Daj na wstrzymanie i poczytaj moje dalsze relacje. W tej chwili jest opisany dzień 4, ja już jestem w dniu 7 i powiem Ci że wczoraj wstałem od gry cały mokry i roztrzęsiony. Taka jazda był w M148.

#19 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów

Napisano 21 wrzesień 2009 - 10:52

Heh Woytas... Wczoraj usiadłem do TC i w split fire trafiła się masa m3 do zniszczenia wraz z galeonem. Tym ostatnim zajęli się Argoni. Nagle zobaczyłem, że wybucham.... no cóż .. moskity się skończyły, a dostałem dwiema rakietami.... cóż dziś wynoszę się ze split fire :) mam niekompletną ilość osłon w "Zaćmieniu", tfu.... "Eklipsie"

Hard + PiratePatrols daje rade :)

#20 WoyTass

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisano 21 wrzesień 2009 - 10:54

Może i przesadzam ale jak powiedziałem od poniedziałku zebrało mi się na sentymenty…
A przy okazji – fajny awatar! :)

Edit:
Nie zdążyłem przed LeWaR-em. A awatar oczywiście Yacka.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych