Skocz do zawartości

Bulk Transporter Upgrade


Lizard
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bulk Transporter Upgrade to w gruncie rzeczy bardzo przydatny skrypt, który umożliwia graczowi za pomocą Teleportera przetransportowanie olbrzymiej ilości towarów do ładowni statków klasy TL/M1/M2.

Gdy zaopatrzymy się w udoskonalenie zwane Rozszerzenie Handlu Hurtowego, które możemy zakupić w większości Doków zaopatrzeniowych, możemy podlecieć naszym statkiem klasy TL do kopalni rudy na odległość mniejszą niż 7.5 KM, z której możemy zakupić 10.000 ton rudy lub innego towaru występującego w grze. Aby tego dokonać aktywujemy konsole poleceń za pomocą klawisza Shift+C dla naszej jednostki lub za pomocą klawisza R przywołujemy listę posiadanych przez nas dóbr i z zakładki Statki wybieramy interesujący nasz statek , którym dowodzi nasz NPC i aktywujemy klawisz C. Po wykonaniu takiej czynności otwiera się nam konsole poleceń. Na pozycji nr 6 znajduje się polecenie Zwyczajowe po aktywowaniu tego polecenia otworzy się na nowe okno w którym będzie znajdowało się polecenie Handel hurtowy. Z mapy wybieramy jednostkę, a następnie stację, z której chcemy zakupić produkt. Po wskazaniu stacji wciskamy klawisz B-kupno lub S-sprzedaż. Następnie pojawi się nowe okno, w którym przyjdzie nam podać liczbę towaru, którego chcemy kupić.

Rozszerzenie Handlu Hurtowego nie należy traktować jako cheat, ponieważ zakupienie rozszerzenia, nie jest wcale takie tanie. Przynajmniej dla początkującego gracza.

Bulk Transporter Upgrade idealnie nadaje się dla skryptów takich jak CODEA, gdzie nasz TL wspiera działania naszej floty i dostarcza na linię frontu amunicję, jak i inne cenne surowce wymagane do wykonania skoku podprzestrzennego lub do wykonania naprawy myśliwców w hangarach. Bulk Transporter Upgrade idealnie nadaje się też do wykonywania różnych misji fabuł, gdzie otrzymujemy dostarczenie olbrzymiej ilości surowców jak HUB lub przy budowie Świątyni Gonerów.

Oczywiście są inne skrypty jak Transfer Freight via Drones MKII za pomocą którego możemy dokonać zakupu towarów asystujących nam robotów frachtowych, które transportują surowce z fabryk. Lecz taka opcja jest czasochłonna i wymaga od gracza zaopatrzenie się w roboty frachtowe, które będą transportowały surowce pomiędzy statkiem, a stacją.

Spolszczenie dla Bulk Transporter Upgrade znajduje się na Mamut HQ, w dziale Pobieralnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Mam problem z tym skryptem, mianowicie w żadnym teladianskim doku nie ma owego ulepszenia (sprawdziłem chyba z 5 na mapie scorpa i dwa w grze nigdzie ani śladu). Nie wiem co zrobiłem źle skrypt mam zainstalowany, o ile wiem żadnych dodatkowych bibliotek nie potrzeba, nie wiem co robić a bardzo by mi to ułatwiło grę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Nie wyparowują. Po prostu autorzy umieszczają na serwerach z limitem czasu, który się kończy. A że autorzy znikają z forum, to nie odświeżają linków. Ale od czego inni użytkownicy.

Link do tematu z Bulk transporter upgrade znalazłem w temacie z listą skryptów: http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=216690

tu sam temat: http://forum.egosoft.com/viewtopic.php? ... sc

a jak przejdzie się na ostatnią stronę tamtego tematu to znajdzie się linka, którego podał Lizard: http://forum.egosoft.com/viewtopic.php? ... 35#3126435

PS. Link do tematu skryptu na forum Ego znajduje się również temacie o spolszczeniach skryptów: http://xudb.pl/topic/340-x3tc-spolszczenia-do-skrypt-w/ pozycja 41.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nie wyparowują. Po prostu autorzy umieszczają na serwerach z limitem czasu, który się kończy. A że autorzy znikają z forum, to nie odświeżają linków. Ale od czego inni użytkownicy.

Nie z limitem czasu, tylko umieszczają linki na nierejestrowanych kontach, co powoduje że z czasem link wygaśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

Nie wyparowują. Po prostu autorzy umieszczają na serwerach z limitem czasu, który się kończy. A że autorzy znikają z forum, to nie odświeżają linków. Ale od czego inni użytkownicy.

Nie z limitem czasu, tylko umieszczają linki na nierejestrowanych kontach, co powoduje że z czasem link wygaśnie.

Może, szczerze, to nie znam się na tym, moje kontakty z tego typu serwerami są zerowe - czyli tylko ściągam gdy muszę. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim moim poście podałem dokładnie gdzie szukać linku w temacie o spolszczeniach. Jest to pozycja 41, skrypty i spolszczenia masz ponumerowane. Nie musisz szukać na kilku stronach, lista skryptów to jeden, pierwszy post. Chyba nie zaglądałeś do tamtego tematu? A może piszesz o innym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Słuchajcie mam dziwny problem, mianowicie niby zainstalowałem skrypt a nie mam tego urządzenia w dokach ani mapa scorpa go nie wykrywa...

Juz pytałeś o to w tym temacie i dostałeś odpowiedź: http://xudb.pl/topic/723-re-bulk-transporter-upgrade/#entry17518 sprawdzałeś teraz czy odpowiedź nie jest czasem nadal aktualna? 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że tak odpowiesz ale tym razem problem jest inny bo wpisuje nazwę urządzenia taka jak podała mi Jagoda (mowie teraz o wyszukiwarce mapy scorpa) i nic nie pokazuje nie ma w grze w ogóle takiego towaru, jedyne co przychodzi mi na myśl to skrypt ware manager nie nazywa u mnie poprawnie przedmiotoów (o ile w ogóle nazywa) i może to ma nazwę Ware coś tam (tak miałem z zaawansowanym autoskokiem) ale w teladianskich stacjach nie ma nawet tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Potrzebne są:

-Teleporter

-Rozszerzenie handlu hurtowego

I chyba, lecz pewności nie mam:

*Polecenia handlowe MK1 i MK2

*Zdalny system kupiecki

Pamiętaj że to rozszerzenie działa tylko na dużych statkach.

Ścieżka uruchomienia "BTU" to mniej więcej

-w poleceniach statku, chyba zwyczajowe lub handlowe i tam znajdź "Handel hurtowy".

-Albo w rozkazach znajdź "Handel hurtowy"

Minimalna odległość do stacji 7.50 km

Moje wskazówki mogą być mgliste, a wynika to z tego że używam tego już długo i wymagań nie pamiętam (w pierwszym poście pewnie są). Co do ścieżki to używam skrótu klawiszowego.

Poszperaj, a znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...