Skocz do zawartości

This is madness! (przegięta kampania)


s2mar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak da sie dostarczyć AŻ tyle surowców w fabule kampanii w Borońskiej HUB jestem na początku dopiero ale dostarczenie 500 mikrochipów to już wydaje sie przegięciem w magazynie jednej fabryki może być max 40... fabryk jest mało mam odkryte coś około 10 a przelatałem prawie cały wszechświat xD do tego to jest rozchwytywana rzecz. Zajrzałem do FAQ patrze na kolejne etapy po prostu 😀 loool... a potem trzeba dostarczyć np 250k sztuk Kryształów a jeszcze gorsze to 250k sztuk Mikrochipów a ja mam problem z 500... Są jakieś kody do tej gry czy coś? Przecież dla tych 250k mikrochipów trzeba mieć dobre kilkaset fabryk... to jest po prostu niemożliwe 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jasne że się da. Ja gram bez tych skryptów, właśnie kończę fabułę HUB. Żadnych specjalnych fabryk na potrzeby HUB-a nie budowałem, tylko 40 TS-ów lata i dostarcza towary.

U mnie w jednej z gier też już końcówka, z tym że ja postawiłem na mix własnych kopalni/fabryk i statków skupujących materiały od NPC. W miarę kończenia poszczególnych etapów na ich bazie buduję kompleksy produkujące wyposażenie dla moich statków, a ze zbytem chipów czy teladianium raczej problemu nie ma. Zajmuję się różnymi sprawami, a fabuła sama się toczy w tle, swoim tempem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Zajmuję się różnymi sprawami, a fabuła sama się toczy w tle, swoim tempem.

Ja dokładnie tak samo, HQ, a nawet kilka już mam, więc mi nie spieszno do kolejnej fabuły z PHQ. Przyjdzie czas to się zrobi. Potem jeśli będę grał od nowa, to zobaczę, może wtedy użyję skryptu na zmniejszenie ilości towarów dla HUB-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jak da sie dostarczyć Aż tyle surowców w fabule kampanii w Borońskiej HUB jestem na początku dopiero ale dostarczenie 500 mikrochipów to już wydaje sie przegięciem w magazynie jednej fabryki może być max 40...

Ma sens i to wielki.... Ja osobiście jeszcze nie mam tej kampanii. Zresztą zaczełam od nowa grę, ponieważ źle się czułam w skórze Jaszczura (Teladi). Teraz gram jako terran. Terranie w tej kampanii to bardzoooo rozdają kasę 😀 w połowie kampanii miałam już 8ml cr.

A co do przesady surowców które należy dostarczyć, to dzięki temu kampanie będziesz robił parę dni a nie 10 minut i po sprawie a co potem ?? Nudaaa. A tak przynajmniej będziesz się motywował, i jak przejdziesz tą kampanie, to na pewno będziesz z siebie bardziej dumny. I za to właśnie będziesz jeszcze bardziej szanował grę.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak mówiłam wcześniej, nie robiłam jeszcze tej Kampanii. Dlatego nie wiem ile czasu to zajmie 😀 Ale jak by nie było, to na pewno da powód do dumy. A gra nie znudzi się tak szybko jak by się mogło tego spodziewać. Moim zdaniem to właśnie kampanie dają żywotność tej grze. No ale mogę się mylić, zresztą każdy lubi coś innego, dlatego nie będę już poruszała tematu, czy lepiej z fabuła, czy też bez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ dlaczego? Fabuły w TC są zdecydowanie lepsze od tej w X3R. Zróżnicowane (pisze o tym w FAQ fabuł), wymagające, rozwijające. Do tego w X3R fabuła była tylko w trzech opcjach startowych, reszta opcji była pozbawiona fabuły. Bo fabuła miała na celu nauczyć gracza grania w X3R. W TC w każdej opcji startowej jest dostęp do fabuł, więc nie ważne jak się wystartuje i tak można, nawet od niechcenia, robić fabuły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

This is madness! (przegięta kampania)

Jak Dla mnie s2mar to powiem tobie iż Kampania Final Fury jest bardziej "Madness" Dlaczego ? nie wiem jak u was ale ja w niektórych memętach ciągle musiałam robić, Load i Load seyv-a :/ . Ja osobiście nie lubię tej Kampanii

PS. Grając profilem Teladi w misji w której miałam bronić stacji kosmicznej, po wykonaniu skoku nad przestrzennego do sektora właśnie nie do khak, tylko do któregokolwiek innego sektora, w świecie X automatycznie zaliczało mi misje jako zaliczona. Czy u was przytrafiło się to samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, nie wiem, nie robiłem jeszcze Final Furry. Jak na razie najbardziej wnerwiła mnie zwykła misja obronna, którą kiedyś wziąłem w Black Hole Sun, latałem wtedy jeszcze Eklipsą. Była to wogóle moja pierwsza misja tego typu. Wszystko fajnie, wg planu, wyleciały 3 P w obstawie myśliwców. Jakoś się po czasie z nimi uporałem. Pech chciał, że w międzyczasie do sektora wleciało też z 15 M i 15 N, które do misji nie należały a które leciały do Terran zdaje się. I nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że misja zaliczyła sobie tą ferajnę do siebie i efekt był taki, że jak te myśliwce poleciały dalej w kierunku na Omicron Lyrae to nic nie mogłem im zrobić, bo opuszczenie sektora równało się nie zaliczeniu misji. Więc się kisiłem w tym sektorze dopóki jakiś litościwy Centaur nie przechwycił towarzystwa bodaj w Circle of Labour i ich nie zniszczył. Wtedy łaskawie misja mi się zaliczyła. Więcej misji obrony stacji nie brałem, dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Pech chciał, że w międzyczasie do sektora wleciało też z 15 M i 15 N, które do misji nie należały a które leciały do Terran zdaje się. I nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że misja zaliczyła sobie tą ferajnę do siebie i efekt był taki, że jak te myśliwce poleciały dalej w kierunku na Omicron Lyrae to nic nie mogłem im zrobić, bo opuszczenie sektora równało się nie zaliczeniu misji

Dziwne naprawdę bardzo dziwne, u mnie w misjach żadne statki "najeźdźców" nie opuszczają sektora. Ale fakt faktem nie dzierżę misji patrolowych :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie byli najeźdzcy, po prostu ekipa standardowa co jakiś czas wylatująca z sektora ksenków (wtedy jeszcze nie miałem żadnych skrytpów z inwazjami). I co, następnym razem przypałętałby się jakiś N, który stwierdzi, że zrobi sobie wycieczkę do Kingdom End a ja będę jajca w Black Hole Sun znosił czekając, aż ktoś go wreszcie puknie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

...dzięki temu kampanie będziesz robił parę dni

Optymistka.

Ja tę kampanię robię kilka miesięcy, ale bez przykładania się, pisałem wcześniej.

Przy odpowiednim planowaniu można tę fabułę ukończyć w kilka dni. Trzeba odpowiednio wcześnie wybudować potrzebne fabryki i zacząć magazynować te materiały, których produkcja zajmuje najwięcej czasu (np. chipy). Na forum ego ktoś pisał że zajęło mu to dosłownie parę dni, u mnie liczę na jakieś dwa-trzy tygodnie, bez seta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam w final fury daje sie rade 1 boreasem (zależy jakie misje) ja jestem obecnie w w chyba 10 etapie (tym co misje powtarzają jakieś tam x razy) i mam zawsze problem z eskortą bo albo jak sie pojawi obok klaster i rozproszy sie od razu to prze.. bo tych których sie eskortuje od razu plują się że ich drasłem. Co HUBa to jak ktoś ma czas to niech dostarcza niewyobrażalne ilości materiałów xD lepij już tego skryta zainstalować bo prawda taka że sporo przegięli z tymi materiałami. Aha i BTW gdzie dostać hyperiona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...