Skocz do zawartości

- - - - -

Blokada polskiego forum

223 odpowiedzi w tym temacie

#41 Pavlo

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 84 postów

Napisano 14 czerwiec 2008 - 16:13

Witam i ja :P
Sau - czy możesz napisać co takiego strasznego ujawnił Deady? Bo czytałem tamten wątek i nawet przed twoimi editami ale za cholerę nie mogę sobie przypomnieć co tam było tak strasznie ważnego...

#42 hanss

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 14 czerwiec 2008 - 17:30

Moim zdaniem powinno się robić koło pióra ego za takie traktowanie..choćby na innych forach,jeżeli ktoś ma dojścia to również w prasie branżowej.

#43 Riess

Admirał Floty

• Admiralicja
  • 227 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Rasa: Ziemianin
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 14 czerwiec 2008 - 18:17

Niewiem czy zauważyliście, ale nagle dziwnie aktywny zrobił się Klarix, który wcześniej na forum wchodził tylko na chwilę, pisał posta, i znikał.

#44 hanss

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 14 czerwiec 2008 - 18:25

Czyżby jakiś ,,cleaner''?

#45 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 14 czerwiec 2008 - 18:28

Raczej szpieg z "krainy deszczowców". Sprawdza czy zamknięcie forum było zasadne :P

#46 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1924 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 14 czerwiec 2008 - 19:47

buahahaha, teraz???? :P

#47 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 14 czerwiec 2008 - 20:42

Mam pytanie do Sau:
Tydzień temu rozmawialiśmy na Skype, na privie, wiedziałeś że mam lvl6, mimo to nie zdradziłeś mi tajemnicy wydawcy polskiej wersji TC, zasłaniając się brakiem zaufania.
Na forum offtopicznym w temacie, w którym podobno doszło do "przecieku" pisałeś:

Cytat

Czy po to otrzymałeś od Egosoftu tak wysoki poziom zaufania, by cytować na forum lvl1 korespondencję w sprawach dotyczących lvl6? Kurczę, czemu ma to wszystko służyć?
Masz forum lvl6 do takich spraw, oraz PM.
Dlatego między innymi z ostrożnością podchodzę do przekazynia poufnych informacji, a nóż widelec znajdę je któregoś pięknego dnia na publicznym forum? Confused

Tymczasem to ty zdradzasz na forum publicznym tę wielką tajemnicę dotycząca polskiego wydawcy.
Coś się zmieniło?

#48 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1924 postów
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 14 czerwiec 2008 - 20:45

I Kurołapka też się podpisuje pod tym pytaniem!! Po co to mataczenie i krętactwo z Twojej strony Sauronie?

#49 SoBeK

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 101 postów

Napisano 14 czerwiec 2008 - 20:50

Mam jedno podstawowe pytanie. Co to za WIELKA tajemnica dotyczaca wydawcy? Czy piszac na forum wczesniej kto wyda ta gre, co tak na prawde moze byc glupim zartem forumowiczow lub tylko slepym trafem, wydawca nagle bankrutuje lub odbiera mu sie jakies profity z pozniejszych informacji/reklam na temat nowej gry? Przeciez to jest lanie wody.

#50 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1924 postów

Napisano 14 czerwiec 2008 - 21:01

Słowem nie było o wydawcy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych