Skocz do zawartości

- - - - -

Blokada polskiego forum

223 odpowiedzi w tym temacie

#21 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 13 czerwiec 2008 - 15:15

Tzn, jakiego?

#22 ZERO

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisano 13 czerwiec 2008 - 15:31

No Mani (zamiast Mani_) :P

#23 Mani

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 233 postów

Napisano 13 czerwiec 2008 - 20:57

:P

Kolejny gej mnie olał, a chciałem zostać jego przydupasem :P.

#24 SoBeK

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 101 postów

Napisano 13 czerwiec 2008 - 21:34

Chciales zostac ich przydupasem i cie olali? To zboki jedne... moze tylko zwierzeta preferuja? :P

#25 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 13 czerwiec 2008 - 22:06

i to jeszcze martwe, nie wypchane... :P

#26 Mani

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 233 postów

Napisano 13 czerwiec 2008 - 22:07

Wiesz, jak zamknęli nam wszelkie możliwości dyskusji o grze (czytaj polskie forum, wątek na angielskojęzycznym forum, w ogóle, gdzie tam było napisane, że tylko w języku angielskim dyskusje można prowadzić?), to chciałem go poprosić tego fiutka, który, zamknął topic na X-Universe, by został moim tutorem, bym miał, do kogo słać pytania dotyczące gry itp. , nie odpisał nic...

#27 SoBeK

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 101 postów

Napisano 13 czerwiec 2008 - 22:11

Walic petakow. Mamy nowe forum na temat X'ow wiec czym sie przejmujemy? Jak widac na raize forum ma malo ludzi ale mam nadzieje, ze w najblizszej przyszlosci sie troche zaludni. nie przjmujmy sie. Niech sie frajerzy czepiaja wlasnych zon, ktore z sasiadami sypiaja, gdy ci zamykaja innym fora. Walic ich!

#28 OpoXavier

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 13 czerwiec 2008 - 23:25

Też witam ponownie. W miarę możliwości czasowych, można było by poinformować poprzednich użytkowników forum Egosoft o przenosinach na nowy Forum. Jeszcze można to zrobić pisząc Pm-y, lub na maila, tylko nie wiem czy to dobry pomysł. Co wy na to, a zwłaszcza właściciel Nowego Forum???.

#29 Andrzej Girsa

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 czerwiec 2008 - 23:54

Witam Panowie!

No właśnie sobie zerknąłem na forum ego, a tam Locked. :P Zacząłem Was szukać i znalazłem. :P

#30 Mani

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 233 postów

Napisano 14 czerwiec 2008 - 01:06

Hehe, mam nadzieję, że Rafio nie uznaje się za właściciela forum :P, to my gracze jesteśmy nieoficjalnymi właścicielami forum. Forum dyskusyjne jest z założenia dla ludzi i istnieje dzięki nim.

Co do dawania znać innym, to, jest to oczywiście super pomysł, jeśli się oczywiście komuś chce pisać PMy do każdego napotkanego użytkownika.
Dobrym sposobem, jest też umieścić linka do tego forum w swojej stopce.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych