Skocz do zawartości

- - - - -

Blokada polskiego forum

223 odpowiedzi w tym temacie

#1 Stalovy

Komandor

• Gwardia
  • 78 postów

Napisano 12 czerwiec 2008 - 20:48

Witajcie. Smutna wiadomość, którą pewnie już widzieliście w poście CBJ: polskie forum zostało zablokowane do odwołania, z uwagi na naruszenia NDA oraz uchybienia moderatorskie. Cofnięte też zostały lvl4-6 oraz uprawnienia moderatorów. Zapewne chodzi o Deady'ego i jego posty oraz mój post z prośbą o pomoc 4 letniej dziewczynce z mojego miasta. A może po prostu o przegrany mecz z Chorwacją... Tego nie wiem i - szczerze - nawet nie chcę wiedzieć. Poczekamy - zobaczymy. A tymczasem możemy dać szansę forum Rafiego, które jak widać funkcjonuje doskonale. Kto wie, może tu przeniesiemy całą naszą aktywność?
Pozdrawiam z nadzieją na lepsze jutro,
Stalovy

#2 Moskit

Mistrz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • LokalizacjaSzczecin City
  • Rasa: Xenon
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 12 czerwiec 2008 - 23:05

A może to mieć związek z betką TC? Kurka, cholera go wie, bo ostatnio trochę mało na bieżąco jestem... ale fakt faktem, chyba bardziej debilnego posunięcia nie widziałem... Jedyne co dzisiaj to przebiło to decyzja angola-kalosza w ostatniej minucie :P

Mimo wszystko, przynajmniej tutaj nie będzie kontroli i mam nadzieję, wieszającego się forum... zobaczymy na ile tu pozostaniemy :P

#3 Riess

Admirał Floty

• Admiralicja
  • 207 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Rasa: Ziemianin
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion

Napisano 12 czerwiec 2008 - 23:42

Michal Rogowski napisał:

Mimo wszystko, przynajmniej tutaj nie będzie kontroli i mam nadzieję, wieszającego się forum... zobaczymy na ile tu pozostaniemy :P

Serwer mam w tej samej firmie, w której SONY POLAND trzyma swoje serwisy dla pracowników, wiec chyba świadczy to o jakości. :P

Pozatym, tutaj jestesmy "na swoim podwórku", a nie łasce ego CBJ :P

#4 SoBeK

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 101 postów

Napisano 13 czerwiec 2008 - 00:33

Kij im w oko itd. itp.

#5 Azakal

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 790 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • Rasa: Khaak
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 13 czerwiec 2008 - 11:19

Ciekawe bo oprócz polskiego forum zablokowane zostało także Duńskie. Najważniejsze jednak, że tu można się "spotkać" i "pogadać" :P

#6 Mani

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 233 postów

Napisano 13 czerwiec 2008 - 11:27

Wiesz, łatwiej jest wrzucić wszystkich do jednego worka... By nie było, że przez jakąś głupotę nas zamknęli, to stworzyli wrażenie, że niby u nas nikt nie pisze, nie ma aktywnych modów itp, stara śpiewka, już ile takich forum zamykali? ...

Aha, tak, jak pisałem do CBJ, każda akcja, musi się wiązać z reakcją...

#7 Azakal

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 790 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • Rasa: Khaak
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 13 czerwiec 2008 - 11:32

To stara prawda ludowa: Jak ktoś chce uderzyć psa, to kij zawsze znajdzie.
Zawsze mogą stwierdzić, że na polskim forum szerzyło się piractwo, spam, wulgarne zachowania. Nikt wnikał nie będzie czy to fakt.

#8 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 13 czerwiec 2008 - 11:59

Duńskie zostało zamknięte faktycznie za mały ruch, a u nas to Stalovy napisał o co chodzi.

Wobec powyższego jakie wątki proponujecie założyć na forum??
Jest już wątek o spolszczeniach do skryptów - co jeszcze przenieść z ego póki można?

#9 Moskit

Mistrz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • LokalizacjaSzczecin City
  • Rasa: Xenon
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 13 czerwiec 2008 - 12:10

Na pewno FAQ byłoby dobrym pomysłem, wkońcu to dosyć spory kawałek przydatnego tekstu.

#10 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 13 czerwiec 2008 - 12:24

Dziś nie mam czasu, ale może jutro postaram się coś w temacie FAQ zrobić.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych