Skocz do zawartości

Jaki kupić/zdobyć M7


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cytat

A czym się różni claster flack od zwyklego flack array??

Cluster Flak Array to taka podróba artylerii przeciwlotniczej, jeżeli chcesz aby twój M7/M2/M1 niestrzelał PPC w kierunku M5 to sobie zainstaluj Flak Artilerry Array na górnej i dolnej wierzyczce, a także na tylnej bo tam lubią przesiadywać wolniejsze sztuki.

Ogólnie - Cluster jak sama nazwa wskazuje pocisk rozdziela się na części pierwsze (grałeś może w Worms Armageddon - tam był Cluster Grenade który niebył zbyt przydatny w rękach nowicjusza) po czym wszystkie wybuchają tworząc AOE (area of effect) - pole efektu wybuchu o średnim zasięgu co nieprzynosi ciekawych efektów poza tym że masz 100% szanse na uszkodzenie pobliskich statków cywilnych ew. stacje jeżeli takową bronisz. No i pocisk "przenika" przez wrogie statki bo musi wybuchnąć żeby zadać jakieś poważniejsze uszkodzenia.

Flak Artillery Array natomiast jest doskonałą w swej doskonałości bronią przeciw małymi, szybkimi, wkurzającymi stateczkami. Do celu dociera szybciej niż CFA, strzela szybciej, przynosi lepsze efekty i większe obrażenia. Ja polecam także moda CMod3 bo w nim dopiero można poczuć frajdę z walki - potyczki M2 trwają w moim przypadku minuty, nie sekundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już w końcu uzbroiłem mojego cerberusa on plus moje myśliwce bez problemu rozwalimy dwa Q (ja jestem na pokładzie myśliwca).

A tak a propo M7 to powinni coś zrobić ze sterownością bo one mają zwrotność myśliwca normalnie :/ to śmiesznie wygląda i dzienie sie lata samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A tak a propo M7 to powinni coś zrobić ze sterownością bo one mają zwrotność myśliwca normalnie :/ to śmiesznie wygląda i dzienie sie lata samemu.

_RA przeleć się do stoczni pirackiej, popal troche zioła z mechanikiem, posmaruj z 50-60 milionów kredytów na tunning i wtedy się pobaw swoim ulubionym M7. ]😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie, następny, który źle zrozumiał wypowiedź RA. Krutek, jemu właśnie o to chodziło że M7 są za szybkie i za bardzo zwrotne, a ty mu jeszcze doradzasz aby to zwiększył.

RA, następnym razem pisz bardziej logicznie, aby było wiadomo o co ci chodzi za pierwszym razem.

I jeszcze jedna uwaga, czytajcie wszystkie posty, które w danym temacie macie jako nie przeczytane, a nie tylko ostatni post. RA wyjaśnił o co mu chodziło kilka postów wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yacek, zrozumiałem dobrze - dla autora jest zbyt zwrotny.

Dla mnie był za mało zwrotny i szybki wiec sypnąłem groszem i po tunningu ATF Aegir zachowuje się jak Mamba Ścigacz. Teraz jest zabawa.

Przed chwilą doczytałem, że na Aegirze można zainstalować kapsuły abordażowe, jesli to okaże się faktem, nic mi do szczęścia nie będzie potrzebne ... zacznę wieść żywot pirata.

Kruca, jest tylko jeden problem, skąd brać wtedy KA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Krutek napisał:

Przed chwilą doczytałem, że na Aegirze można zainstalować kapsuły abordażowe, jesli to okaże się faktem, nic mi do szczęścia nie będzie potrzebne

No gdyby tak było to ja już była bym w siódmym niebie. Z własnych doświadczeń wiem że jest to jednak nie możliwe. A szkoda.

Cytat

Yacek napisał:

Z Habitatów pirackich.

A odnośnie kapsuł abordażowych to nie tylko w Habitatach Piratów, ale też można kupić w każdej placówce wojskowej wszystkich nacji o ile się nie mylę.

Komichiwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

Krutek napisał:

Przed chwilą doczytałem, że na Aegirze można zainstalować kapsuły abordażowe, jesli to okaże się faktem, nic mi do szczęścia nie będzie potrzebne

No gdyby tak było to ja już była bym w siódmym niebie. Z własnych doświadczeń wiem że jest to jednak nie możliwe. A szkoda.

Cytat

Yacek napisał:

Tiaa, nie ma to jak czytanie ze zrozumieniem. Czytając w pracy w jednym z Twoich postów, przekręciło mi się, że można ich używać ... Wszystko przez ten Avatar, musiał mnie za bardzo rozproszyć 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Witam

Krótkie pytanko, a mianowicie gram w czyste TC i przeglądam statystyki statków m7. Jako że Aegir można zdobyć tylko abordażem na pierwsze m7 wezmę tzw "kupny" statek. Mam dwóch kandydatów czyli paranidzki Agamamnon (dobre osłony i moc laserów) lub splicka Pantera (dużo wieżyczek i prędkość). Hangar jest dla mnie mało istotny. Doradzicie coś?

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówimy o statku dla gracza to jest kilka opcji:

- Agamemnon ma trochę kiepskie ułożenie dział dodatkowych (brak wieżyczek góra/dół trochę boli jak jest duży myśliwców), poza tym jest OK.

- Deimos ma trochę mniej dział, ale posiada górną wieżyczkę i dodatkowo hangar dla myśliwców.

- Pantera to przede wszystkim hangar. Jeśli jest on dla Ciebie nieistotny to lepiej pomyśl o Tygrysie. Parametry praktycznie te same, ale główne działa są lepsze.

- Teladi Shrike- niezłe parametry, hangar dla myśliwców i działa gaussa w wieżyczkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...