Skocz do zawartości

- - - - -

Jaki kupić/zdobyć M7

75 odpowiedzi w tym temacie

#51 _RA

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 153 postów
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 02 grudzień 2009 - 23:12

A czym się różni claster flack od zwyklego flack array??

#52 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 02 grudzień 2009 - 23:17

Parametrami, prawie wszystkimi, na Mamucie jest zestawienie statków i broni w wersji PL, ściągnij porównaj sobie statystyki tych broni,

#53 Gie_N_koV

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • LokalizacjaTrzebinia Core 032

Napisano 03 grudzień 2009 - 16:25

Cytat

A czym się różni claster flack od zwyklego flack array??

Cluster Flak Array to taka podróba artylerii przeciwlotniczej, jeżeli chcesz aby twój M7/M2/M1 niestrzelał PPC w kierunku M5 to sobie zainstaluj Flak Artilerry Array na górnej i dolnej wierzyczce, a także na tylnej bo tam lubią przesiadywać wolniejsze sztuki.

Ogólnie - Cluster jak sama nazwa wskazuje pocisk rozdziela się na części pierwsze (grałeś może w Worms Armageddon - tam był Cluster Grenade który niebył zbyt przydatny w rękach nowicjusza) po czym wszystkie wybuchają tworząc AOE (area of effect) - pole efektu wybuchu o średnim zasięgu co nieprzynosi ciekawych efektów poza tym że masz 100% szanse na uszkodzenie pobliskich statków cywilnych ew. stacje jeżeli takową bronisz. No i pocisk "przenika" przez wrogie statki bo musi wybuchnąć żeby zadać jakieś poważniejsze uszkodzenia.

Flak Artillery Array natomiast jest doskonałą w swej doskonałości bronią przeciw małymi, szybkimi, wkurzającymi stateczkami. Do celu dociera szybciej niż CFA, strzela szybciej, przynosi lepsze efekty i większe obrażenia. Ja polecam także moda CMod3 bo w nim dopiero można poczuć frajdę z walki - potyczki M2 trwają w moim przypadku minuty, nie sekundy.

#54 _RA

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 153 postów

Napisano 07 grudzień 2009 - 08:50

No to już w końcu uzbroiłem mojego cerberusa on plus moje myśliwce bez problemu rozwalimy dwa Q (ja jestem na pokładzie myśliwca).

A tak a propo M7 to powinni coś zrobić ze sterownością bo one mają zwrotność myśliwca normalnie :/ to śmiesznie wygląda i dzienie sie lata samemu.

#55 Gie_N_koV

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 248 postów

Napisano 07 grudzień 2009 - 12:35

M7 to duża korweta(M6) jest po prostu. Wrzuć sobie jeszcze skrypt Military Transport a twój statek będzie jeszcze bardziej zwrotny i szybszy. Oczywiście musisz do tego zdobyć załogę.

#56 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 07 grudzień 2009 - 12:37

M7 to fregata. Zdobądź Q i zobacz jaki zwrotny. Do tego M7 nie musi być zwrotne, ma atakować duże cele, tak samo zwrotne jak ona lub jeszcze mniej. Na myśliwce ma wieżyczki obronne lub własne myśliwce obrony. Chyba nie chcesz polować M7 na M5? :)

#57 Gie_N_koV

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 248 postów

Napisano 07 grudzień 2009 - 12:41

Niech M5 zapoluje na mnie. Już rozgrzewam FAA :)

#58 _RA

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 153 postów

Napisano 07 grudzień 2009 - 13:35

Nie wiem czy mnie dobrze zrozumieliście ja chciałem powiedzieć, że M7 są za zwrotne.

#59 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 07 grudzień 2009 - 13:39

No bo tak nie jasno napisałeś :)

#60 Gie_N_koV

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 248 postów

Napisano 07 grudzień 2009 - 13:58

No bo to duże... bo to średnio-spore statki są i są zwrotne :) .

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych