Skocz do zawartości

- - - - -

Jaki kupić/zdobyć M7

75 odpowiedzi w tym temacie

#1 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 06 wrzesień 2009 - 14:09

Mamy ciekawy temat o M2, myślę że można podyskutować i o M7.
Wiadomo że Splickie M7 są OK. Pantera ma spoty hangar - wręcz mini lotniskowiec, Tygrysek ma niezłe pazurki. A co po za tymi statkami? Ja stawiam jeszcze na Deimosa (skromy hangar, ale zawsze) i Q (szybkie zwrotne).
Czy ktoś próbował pirackie M7, albo Yaki?

#2 pshemozz

As

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 809 postów
  • LokalizacjaDno

Napisano 06 wrzesień 2009 - 15:45

Nie miałem jeszcze okazji osobiście polatać jakimś M7 - na razie katuję Vidara.
Aczkolwiek pod wpływem tego tematu: http://xudb.pl/topic/604-atf-aegir/ zakupiłem 2 Aegiry, tyle że zanim je jeszcze dozbroje to minie.
No i będę testował splicką Kobrę teraz, znalazłem taką opuszczoną w Black Hole Sun, nie wiem, może pilot na fajke gdzieś wyskoczył i nie dał rady wrócić.

#3 Jagoda

As

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 960 postów
  • LokalizacjaAvarice

Napisano 06 wrzesień 2009 - 15:50

No ja mam ATF Aegir - Dobrze radzi sobie w bitwach, wcześniej gdy nim latałam nie miałam problemów z Q, aczkolwiek z Niszczycielem już tak dobrze sobie nie poradził" poległam ". Obecnie używam ATF Aegir do osłony mojego Tyra. Tyra zajmuje się głównymi celami, a ATF Aegir przy komendzie "Chroń.." w tym przypadku Mojego Tyra śmiało radzi sobie z wrogimi myśliwcami.
PS. nie wiem co chciałam wcześniej napisać więc robię Edit

#4 pshemozz

As

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 809 postów
  • LokalizacjaDno

Napisano 06 wrzesień 2009 - 15:54

No muszę przyznać, że w TC K i J lepiej wyglądają niż w Reunionie, gdzie jak pierwszy raz zobaczyłem K to się zastanawiałem, skąd Xenoni wzięli tyle pralek, lodówek, sokowirówek i mikrofalówek, żeby zmontować takie coś.

#5 Balbinka

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPip
  • 142 postów

Napisano 06 wrzesień 2009 - 20:06

witam witam.
Co do M7 to nie latam takim niemrawym badziewiem wole jak same walcza a ja je ochraniam w moim M3 lub M6 .
skad wziasc ??? zlapac najlepiej napasc takiego w M3 i nie ma szans jak jestes dobrym pilotem i masz konkretnie skowfigorowana bron , M7 sa raczej nieruchliwe , takie Hipopotamy na ladzie jak sie rozpedzi to leci ale jak mu przychodzi skrecac to straszne kola musi robic i wdodatku powoli mu to idzie .
Kupic ??? szkoda kasy szybko sie je traci a szkoda bo kilka to jest naprawde ciekawych modelow .ja wole naprzyklad M6 kilka w obstawie maluchow jest to zabujcza sprawa jak idzie napasc jakis krazownik , a latwo dostepne kilka misji ochroniarskich i nie wiadomo co z tym zlomem robic tele tego sie nazbiera.

pozdrowienia Joanna.

#6 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 06 wrzesień 2009 - 20:25

Witamy Joasiu po długiej przerwie, brakowało nam Twojej wojowniczej duszy.
Wiesz, czasem fajnie polatać czymś większym, nogi można rozprostować, ręce szeroko rozłożyć ;)
Ja też latam głównie Hypciem (M6), niby mam dwa M3 zadokowane, ale nie używam ich do obrony. Czasem przesiądę się do jednego z nich.
Pshem, Kobra to M7m, a to inna bajka.
Jagoda, o Aegirze nie wspominałem, to ziemniak, a ja coraz mniej lubię ziemskie statki.
Ale cicho sza, bo znów wyzwiesz mnie na udeptaną ziemię :)

#7 Jagoda

As

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 960 postów
  • LokalizacjaAvarice

Napisano 06 wrzesień 2009 - 21:31

Witam serdecznie Balbinke, a już myślałam że jestem rodzynkiem ;) Ciesze się że tak nie jest.

Niemrawe powiadasz ? to co w takim razie powiesz o M2 lub M1 :)
Ja właśnie ukończyłam kampanie Final Fury ostatnia misja była dość ciężka. I dzięki temu że mój Tyr był w obstawie 2 ATF Aegir i przypisaniu wszystkim "atakuj mój cel" dało zaledwie 5 sekund na zniszczenie stacji Krzaków i 8 na unicestwienie Strażnika.
Mi osobiście przyjemnie się lata w M1 Tyr, ale Aegir tez nie był zły, w kampanii terran Vidarem też dobrze się latało. U mnie działa to tak, im większy statek tym większa adrenalina. Ale każdy lubi co innego dlatego też każda potwora znajdzie swego amatora :)
Yacku nie śmiałabym...... :) A co do M7 yacku to ludzie chyba nie latają tym czymś, bo albo używają latające fortece albo myśliwce, bo cosik mało piszą :)

#8 pshemozz

As

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 809 postów
  • LokalizacjaDno

Napisano 06 wrzesień 2009 - 21:40

Jagoda napisał:

U mnie działa to tak, im większy statek tym większa adrenalina.

To pomyśl nad tym, żeby zamontować silniki na asteroidzie z Aldrina, myślę, że wtedy już poziom adrenalizny byłby niedorzeczny ;)

#9 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 06 wrzesień 2009 - 21:49

Jagoda napisał:

U mnie działa to tak, im większy statek tym większa adrenalina.

A ja zawsze myślałem że im mniejszy to większa adrealina, widać się myliłem. Oczywiście mam na myśli statki. Nie asteroidy ;)

Jagoda napisał:

Yacku nie śmiałabym...... :) A co do M7 yacku to ludzie chyba nie latają tym czymś, bo albo używają latające fortece albo myśliwce, bo cosik mało piszą :)

Śmiałabyś, jakbyś chciała :)
Czy latają, czy nie? Może latają tylko przyznać się nie chcą i twierdzą że M3 to największy statek w jakim siedzieli.

#10 Prowler

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1438 postów
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 06 wrzesień 2009 - 22:26

Latałem paroma i każdy ma swoje plusy i minusy.

Pantera i Tygrys- Yacek już o nich napisał. Są jak najbardziej OK, jedne z najlepszych M7 ale tylko gdy mamy dostęp do IBL.
Agamemmnon - mocne osłony, bardzo fajnie spisywał się w niszczeniu wszelkiej maści drobnicy ale brakuje siły ognia w starciu z czymś większym.
Shrike - jeśli nie mamy dostępu do IBL to warto się nim zainteresować, dobry wybór na pierwszy M7. Tani, fajnie sobie radzi wyposażony w GC i flak'i. Spora ładownia i hangar. Minusem jest niska prędkość.
Thresher - potężna siła ognia przedniej baterii dział (10xPPC/IBL) ale ma słabe osłony, mało wieżyczek, no i jest bardzo duży i łatwo go trafić. Sprzęt na grube ryby, niezbyt nadaje się do walki z drobnicą.
Cerber - najgorszy z nich wszystkich. Kiepskie osłony i słaby wybór uzbrojenia na większe jednostki, mała ładownia. Jedynym plusem jest hangar na 6 statków.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych