Skocz do zawartości

- - - - -

Jaki kupić/zdobyć M7

75 odpowiedzi w tym temacie

#71 Prowler

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1438 postów
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 12 luty 2017 - 12:06

Jeśli mówimy o statku dla gracza to jest kilka opcji:
- Agamemnon ma trochę kiepskie ułożenie dział dodatkowych (brak wieżyczek góra/dół trochę boli jak jest duży myśliwców), poza tym jest OK.
- Deimos ma trochę mniej dział, ale posiada górną wieżyczkę i dodatkowo hangar dla myśliwców.
- Pantera to przede wszystkim hangar. Jeśli jest on dla Ciebie nieistotny to lepiej pomyśl o Tygrysie. Parametry praktycznie te same, ale główne działa są lepsze.
- Teladi Shrike- niezłe parametry, hangar dla myśliwców i działa gaussa w wieżyczkach.

#72 Marcim1984

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 16 postów
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 12 marzec 2017 - 12:46

Zakupiłem Tygrysów ale przez naszą miłość do Yaki mam problem z dostępem do IBL. Nie mogę nawet zaszokować do ich stacji. Stąd moje pytanie: co mogę użyć jako alternatywną broń? ??

#73 Peroox

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 347 postów

Napisano 12 marzec 2017 - 14:40

Grasz tylko na podstawowej grze czy masz zainstalowane jakieś modyfikacj/skrypty ?

#74 Marcim1984

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 12 marzec 2017 - 14:47

Gram w czystej TC. Narazie chce pograć w czystej grze

#75 Marcim1984

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 13 marzec 2017 - 14:40

Narazie testuje artylerie zaporową i wyrzutnie bomb odłamkowych ale to dobre na myśliwce :P a co polecacie na przód zastanawiam się nad mixem szynówek i generatorów impuslu (nie mam dostępu do IBL). Co polecacie????????????????

#76 Peroox

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 347 postów

Napisano 13 marzec 2017 - 19:57

Prawdę mówiąc dawno nie grałem w podstawkę, ale najlepszy sposób na zdobycie broni to zawsze przejmowanie okrętów M7, które takową mogą mieć na wyposażeniu. Niestety opcja wymagająca dobrych marines, a więc czasu, cierpliwości i pieniędzy (głównie tych dwóch pierwszych).

Możesz się zainteresować tym: http://xudb.pl/topic..._4439#entry4439 i poszukać czy któraś z pirackich fabryk tego nie produkuje, a jeżeli znajdziesz to warto zadbać o to aby miała surowce. Jeżeli nie masz dobrych relacji z piratami to pozostaje szansa na to, że ktoś zaoferuje ci shakowanie jej dla ciebie.

W między czasie cięższym uzbrojenie może być Pulsed Beam Emitter przeciwko tarczom i High Energy Plasma Thrower przeciwko poszyciu.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych