Skocz do zawartości

najlepsza M3


psorek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

gram w x3 reuniona bez BP xtm'a ani TC. Szukam jakiegoś dobrego statku klasy M3. Interesuje mnie głównie tylna wieżyczka, możliwość zainstalowania AC alfa i najlepiej beta z przodu i z tyłu, przyzwoita prędkość i osłony co najmniej 3 25 MJ. Ładowni tylko na wyposażenie i ogniwa do skoków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. To że grasz w X3R bez TC to się rozumie samo przez się. TC to osobna gra, a nie kolejny mod do X3R.

2. Fakt że grasz bez BP jest bez znaczenia dla Twojego pytania, BP to zestaw kilku przydatnych skryptów. Nie dodaje on nowych statków. O BP przeczytasz w temacie [X3]bonus pack (co to jest)

3. To że nie grasz z modem XTM-em to już Twoja sprawa. Nie ma przymusu instalacji. Niemniej jednak możesz skorzystać ze statystyk statków i broni stworzonych dla niego. W statystykach znajdują się również statki i bronie dostępne w czystej grze. Link do pobrania statystyk znajdziesz w FAQ#55.

4. Istotną informacją, którą pominąłeś jest to czy masz zainstalowane patche do gry. Szczególnie patcha 2.5, on dodaje nowe statki.

5. O preferowanych przez graczy statkach w różnych klasach przeczytasz w temacie Jakie są wasze ulubione statki różnych klas, przeczytaj posty w tym temacie, może znajdziesz tam podpowiedź na Twoje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grze nie kupisz. Szukaj konwojów Xenków i rozwalaj. Za którymś razem się uda. Tylko nie zniechęcaj się. Mnie w dwóch grach (pierwsza gdy robiłem fabułę i druga gdy zainstalowałem XTM-a) udało się to dopiero z 18 LX-em spotkanym w grze. 17 musiałem rozwalić bo pilot (jeśli można tak mówić o Xenkach, choć gdy opuszczają statki to są normalnymi Astronautami) nie chciał zostawić mi statku. Grałem wtedy bez BSE, z nim to już inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

jaki statek do tego się nada? nova na maxa, m2, kilka m3? nie wiem jaką flotę mam do tego zbierać.

Używaj proszę dużych liter i znaków interpunkcyjnych, a co najważniejsze, przeczytaj posta, zanim go wyślesz, tak by innym było łatwiej go zrozumieć 😉.

Zgaduję, ale chyba chodzi Ci o to, jakich sił potrzeba, aby zdobyć LXa ? LX da się zdobyć Novą i to aż za nadto... Może Pogromcą też, ale tego nie pamiętam 😀.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jesli chodzi o najlepsze M3 w walce poza sektorem to bedzie to Sokol Straznik 2x125 😀

Jesli chodzi o cos dla Ciebie to polecalbym xenonskie eLX albo argonska eklipse.

LX mozna sobie upolowac. Dobrze nadaja sie miotacze materii. Chociaz w kilku moich grach na podstawce X3, znajdowalem LX juz na poczatku gry, czasami trzeba liczyc na szczescie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LX i eclipse to m3+, ale zgadzam się są najlepsze. Tylko mam jeden problem: nie mogę znaleźć konwojów zenków żadnych. Gdzie one latają w dużych ilościach? Nie mówię o o ich sektorach, bo tam się nie zapuszczam. Eclipse bym kupił, ale robię fabułę i mam problem z tą misją z kiszką w asteroidzie (tatuś) a mam blokade repa u paradian więc nie mogę kupić tego statku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eclipsa i inne M3+ nie będą dostępne w stoczniach dopóki nie zaczniesz misji Bala Gi. W jej trakcie dostarczasz plany statków M3+ do stoczni i dopiero wtedy pojawią się one w stoczniach (albo po zakończeniu misji Bala Gi). Tylko że po zakończeniu misji Bala Gi dostaniesz za darmo jeden ze statków M3+ (do wyboru). Ale o tym przeczytasz w FAQ misji fabuły i misji Bala Gi. LX latają od samego początku zainstalowania patcha 2.5, szukaj w pobliżu sektorów Xenońskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Wracając do LXa, poczytałem sposoby przejmowania statków z innych tematów, stosowałem różne taktyki, efekty zerowe. Mogę spokojnie powiedzieć, że podjąłem conajmniej 20+ prób... Mam nawet teraz zrobionego save'a przy spotkaniu 2 LXów, są bez obstawy, idealny cel. Mam 4 miotacze plazmy i 4 LDI na Novie Ścigacz + max. tarcze. Jakieś sugestie jak ich wydobyć ze statków ? Xenoni wydają się być poprzybijani do siedzeń... Btw gram już od jakiegoś czasu, trochę statków przejąłem, z Xenońskich miałem okazję L, więc sądzę że wszystko robię prawidłowo. Więc WTF !? Jeśli ktoś ma jakiś projekt, co mam zrobić z tym fantem przy moim aktualnym uzbrojeniu, byłbym niezmiernie wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...