Skocz do zawartości

Google Earth


WoyTass
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja napiszę, że to całe Google Earth to lipa 😛)) . Dostałem info, że brakuje im grafiki mojego regionu w takim (znaczy się najwiekszym) powiększeniu. To jeszcze zrozumiem.

Ale jak oglądałem przed chwilą w rzucie z góry swój domek na przedmieściach, to obok mnie na działce jest na zdjęciu "satelitarnym" równe puste pole. Tymczasem już pół roku temu zaczęła się w tym dokładnie miejscu budowa domku jednorodzinnego i w tym momencie ten dom stoi już na tym "pustym polu" na zdjęciu. Podobnie z innymi lokacjami w mojej okolicy, dziś na pustych polach jak na zdjęciu stoją już okazałe domy, które zaczęto budować właśnie jakieś pół roku temu 😛 .

Więc z tą obserwacją stojącego pod domem samochodu żony to byłoby trudno 😛 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A ja napiszę, że to całe Google Earth to lipa 😛)) . Dostałem info, że brakuje im grafiki mojego regionu w takim (znaczy się najwiekszym) powiększeniu.

W Google Earth nie ma takiego komunikatu... To chyba było w maps.google.com?

Cytat

Ale jak oglądałem przed chwilą w rzucie z góry swój domek na przedmieściach, to obok mnie na działce jest na zdjęciu "satelitarnym" równe puste pole. Tymczasem już pół roku temu zaczęła się w tym dokładnie miejscu budowa domku jednorodzinnego i w tym momencie ten dom stoi już na tym "pustym polu" na zdjęciu. Podobnie z innymi lokacjami w mojej okolicy, dziś na pustych polach jak na zdjęciu stoją już okazałe domy, które zaczęto budować właśnie jakieś pół roku temu 😛 .

Zdjęcia satelitarne uaktualniane są w Google Earth co jakiś czas. Po prostu trzeba czekać... Świat jest duży 😛

PS. Dziś dodano do Google Earth moje foto, zrobione rok temu w wakacje. Dodałem to zdjęcie z 2-3 miesiące temu i dopiero teraz jest... Oto link: http://maps.google.com/maps?ll=53.92071 ... &t=h&hl=pl (fotka jest centralnie w środku mapki, jednak żeby je zobaczyć trzeba uruchomić Google Earth i znaleźć to miejsce pokazane w powyższym linku, bo maps.google.com nie wyświetlają rzeczy dodanych przez społeczność GE).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ktoś już pisał że na tym forum są fajne emotki? 😛

Jak zobaczyłem Twoją odpowiedź Sau to 😛

Co ma Google Earth do gier komputerowych? Da się w to pograć? Można ludzików na mapie przestawiać? 😛

A co do śledzenia samochodu żony, to jak po pół roku dowiesz że ci rogi przyprawiła, to będzie za późno, bo w drzwiach się już nie będziesz mieścił (z porożem). ]😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Czekać pół roku? 😛 Wolne żarty 😛 .

Hmm, ja tego tak nie postrzegam. 1. Ilu ludzi na świecie dodaje codziennie swoje zdjęcia do GE? A ilu pracowników GE jest odpowiedzialnych za weryfikację i dodawanie tych zdjęć? 2. Wiesz, ile surowego materiału zdjęciowego z satelitów dostaje codziennie GE? Wiesz ile jest roboty z odsiewaniem materiału nieodpowiedniego (bo np. było zachmurzone niebo), a potem z dodawaniem go do programu...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz rację. Dużo pracy na pewno z tym jest.

Choć jeśli nie aktualizuje się takiego serwisu o aktualne zdjęcia przez pół roku to wizyta w nim jest jednorazowa. Chwilowa przyjemność, że zobaczę Twój domek, ale na aktualizację nie wiem ile będę czekał, więc to średnia frajda 😛.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Google Earth co jakiś czas. Po prostu trzeba czekać... Świat jest duży 😛

PS. Dziś dodano do Google Earth moje foto, zrobione rok temu w wakacje. Dodałem to zdjęcie z 2-3 miesiące temu i dopiero teraz jest... Oto link: http://maps.google.com/maps?ll=53.92071 ... &t=h&hl=pl (fotka jest centralnie w środku mapki, jednak żeby je zobaczyć trzeba uruchomić Google Earth i znaleźć to miejsce pokazane w powyższym linku, bo maps.google.com nie wyświetlają rzeczy dodanych przez społeczność GE).

Jeżeli chodzi ci o Rondo pod Dębami to w maps.google.com je widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jeżeli chodzi ci o Rondo pod Dębami to w maps.google.com je widać

A jak zrobiłeś, że je widać? U mnie można włączyć tylko fotki z Picasa (moje foto było wrzucane przez Panoramio)...

Edit: Oki, już wiem, jak włączyć fotki. Nie, to nie to foto - moje nazywa się "Rondo Pod Dębami" (różnica zaznaczona) i ma mój podpis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Sau to nic w mojej miejscowości brakuje paru budowli (wielkopowierzchniowych) które stoją od około 2000 r. a dodam że nie mieszkam na południu Polski tylko jakieś 80 km od Berlina

El Dar, chyba 800km od Berlina?

Ja mieszkam na "północnym-wschodzie" Polski i mam do Berlina około 150km...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...