Skocz do zawartości

[X3]bonus pack (co to jest)


psorek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko jak to się instaluje? tak jak zwykłego patcha? trzeba coś w edytorze skryptów?

Co ten bonus pack dodaje? (jakiś link do polskiego opisu skryptów, w językach jestem ciut słaby.) I jak to się ma do XTM'a?

jedno pytanie poza tematem: mogę prosić o skrócone wiadomości o BP, XTM'ie i X3:TC? (czy darmowe, co dodaje, czy warto mieć, czy BP, XTM i TC gryzą się nawzajem, czye jest spolszcxzenie itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj FAQ, tam znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Tak na szybko:

BP - warto, kilka dodatkowych skryptów, komend itp. Darmowy, lista skryptów dostępna tam gdzie się go pobiera, nie ma opisu po polsku, jest spolszczenie samego BP. Instalujesz jak patcha, samorozpakowujący się exek, spolszczenie wypakowujesz i wgrywasz do katalogu t.

XTM - warto, ale grę musisz zacząć od początku, można, a raczej powinno się łączyć z najnowszym patchem i BP do X3R. Opis instalacji masz w FAQ.

X3TC - osobna gra, trzeba kupić. Nie ma jeszcze BP, ani XTM do X3TC, te robione dla X3R nie będą działać w X3TC. X3TC to w dużej części X3R+XTM, ale też wiele innych nowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Zainstalowałem grę(wersja 1.4), wrzuciłem patcha 2.5, następnie zainstalowałem bonus pack, a potem spolszczenie do katalogu "t" w folderze gry. Dobrze zrobiłem? Wybaczcie ale nie ma pliku readme w spolszczeniu, a w tym katalogu nie ma pliku pck o nazwie 480010 - taką ma nazwę plik xml ze spolszczeniem, dlatego pytam, dla pewności czy aby wszystko dobrze zrobiłem?

Pozdrawiam!

P.S. Następnie zainstalowałem Plugin Managera, a on nie widzi bonus packa - to normalne? Pytam bo była mowa o tym, że gra zmieni status na "modifed" - gdzie to sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
W dniu 21.11.2012 o 08:20, facemob napisał:

O bonus paku nie ale o: Konfiguracji gry - kolejność i składniki instalacji. A w skladnikach instalacji w pierwszym poscie jest mowa o bonus paku i jego spolszczeniu..

A coś takiego jak {X3XTM] zauważyłeś na początku nazwy tematu? Temat dotyczy instalacji XTM, nie Bonus Packa.

W dniu 21.11.2012 o 08:20, facemob napisał:

ale spoko bede na priv pytać. 😀

Zależy kogo.

PS. Posty przeniesione do odpowiedniego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...