Skocz do zawartości

[X3:R]Stopień wydobycia na asteroidzie


psorek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

64 to chyba najwiekszy stopien wydobycia. Min. taki asteroid znajduje sie w Antigones Memorial,. Warto z niego skorzystac, jest tam spokojnie, i duzo zrodel zaopatrzenia w sasiednim Power Circle.

Jesli zas chodzi o Nividium, to na "6" mozna zakladac kopalnie, albowiem ten surowiec jest bardzo poszukiwany i zarazem drogocenny na rynkach X uniwersum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie w zwykłej, czystej instalacji X3R Nvidium niezbędne nie jest do szczęścia, przyda się w momencie, kiedy będziesz wypełniaj misje dla Bala Gi ale wtedy też będziesz już wiedział gdzie szukać bo sami Cię na to nakierują 😉 Ew w późniejszym etapie gry znajdziesz je też w kilku asteroidach w pewnym nieznanym sektorze.

Jeśli koniecznie jednak chcesz mieć nvidium, możesz się wspomóc skryptami, które np. dają możliwość stawiania na asteroidach kopali nvidium, ale ja jakoś gram już dość długo, rozbudowany jestem dosyć nawet i jakoś kompletnie nvidium mi do szczęścia potrzebne nie jest, zalega mi pare sztuk w magazynie w kwaterze i pewnie będzie zalegać póki nie skończę katować tą grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

czyli tak bo dawno nie grałem i trochę pozapominałem .Jak ma asteroidy z Opisem Krzem stopień wydobycia = 64 , Krzem stopień wydobycia = 26, Krzem stopień wydobycia =6 Ruda stopień wydobycia =13

Ruda stopień wydobycia =21 Ruda stopień wydobycia =18. To najlepszą opcja dla wydobywania Krzemu jest ta o stopni 64 a dla Rudy ta z 21 . Czy jest możliwa sytuacja w której kopalnia przestanie eksploatować asteroidę z powodu wyczerpania się złoża .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz wydobywać rudę wyłącznie na sprzedaż to zwykle im bogatsza asteroida tym lepiej, ale warto pamiętać o tym, że im wyższy ten wskaźnik tym więcej surowca w ciągu godziny kopalnia będzie wydobywać, ale przy okazji będzie zużywała odpowiednio większą ilość ogniw. Dlatego w sytuacji gdy wiemy, że nie uda się zaspokoić popytu na dużą ilość ogniw, albo jeśli (w przypadku kompleksu) nie chcemy produkować zbyt dużej nadwyżki surowca to warto zainteresować się także asteroidami o mniejszym wskaźniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...