Skocz do zawartości

Skrypt MARS (inteligencja wiezyczek)


SoBeK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 25.06.2011 o 20:13, Szynszyl napisał:

Przepraszam że post pod postem ale tak nikt by nie zauważył. Mam pytanie czym się różni MARS od ADAMA ITT i który skrypt sprawdza się lepiej w walce??

Prostotą. ADAMS ITT to tylko nowe rozkazy dla wieżyczek. Nie mam porównania, grałem tylko z ADAMS ITT. Ale sprawdzał się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam

Czy jeszcze ktoś potrzebuje pliku spolszczenia tego MOD'a/Skryptu?

Dopiero tydzień temu ponownie zacząłem grać w X3TC - tym razem z modami - i powolutku spolszczam co poniektóre 🙁

Jak się znajdzie chętny to wrzucę na jakiś serwer plików i podam tu linka.

EDIT:

http://hostuje.net/file.php?id=ab373f496aecba95cec245dc609a222e

ważny od dziś 16.10.2011 przez 90 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wybacz, ale w ogóle nie rozumiem jak mam to zrobić.

Cytat

"Witam,

zamiast zamieszcza? pliki na zewn?trznych serwerach, mo?ecie dodawa? je wprost do magazyn�w MamutHQ. Wystarczy zamiast linka wskaza? plik do wgrania na serwer."

Najbardziej to nie rozumiem tego ostatniego zdania.

EDIT:

No dobra coś tam próbowałem z dodaj info i mam nadzieję, że się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja mam pytanie, bo zainstalowałem na angielskiej wersji MARS, wszystko powinno być cacy ale jednak w opcjach AI w grze nie pokazuje mi się normalnie nazwa modu MARS tylko np. plugin coś tam coś tam, czyli coś nie tak z plikami xml ale sprawdzałem i wszędzie jest id języka 44, więc nie mam pojęcia o co chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARS sprawia czasami problemy (mi tez nie chciał wielokrotnie działać), jedyne co moge ci poradzic (nie jest to jedyne roziązanie a raczej sugestia) to zamień MARS na ADAMS ITT. Największe teoretyczne zalety MARSa czyli gobliny i dostosowywanie broni do wrogów jest do kitu, a przeciwko rakietom MARS jest bezuyteczny. Adams pomimo iż sa to tylko polecenia lepiej sprawdza sie w walce i w obronie antyrakietowej. Jedynie musisz znaleśc odpowiednia dla siebiekombinacje poleceń na wieżyczkach (mnie na poczatku to ziechciło ale mylnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Zainstalowałem ten skrypt i w menu pojawiły mi się takie readtexty:

http://imageshack.us/photo/my-images/694/x3screen00001w.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/407/x3screen00002.jpg/

Mam spolszczenie do MARS, bibliotekę i spolszczenie do niej z poz. 27 tematu ze spolszczeniami.

Mody: ToTT

inne skrypty:

bonuspack,

TotatBailforTOTT1.0_28v1.2_29,

Shipkillednotifications-V1.0.3-16.11.2008,

Mobile_Ship_Repairs_v1.7,

UTProfit,

SalvageClaimSoftware-V1.21-20.01.2010

AMT_TOTT_v4.4

asteroid.relocator.v1.0

khaakinvasion11

lib.chem.strings-2.97

Jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Znowu proszę o pomoc. Nie udaje mi się znaleźć skryptu MARS Fire Control do TC. Ciągle jestem przekierowywany do wersji dla AP. Nawet próbowałem postawić piwo Google ale i tak nieustająco widzę"kompatybilne z AP" a piwo zniknęło. Czy najnowsza wersja tego skryptu mimo "dla AP" działa także z TC? Nie chcę stracić znowu półtorarocznej rozgrywki przez pomyłkę. Pomocy proszę ;-)

P.s.

Wybaczcie jeżeli to powtarzający sie temat ale mam problem z netem. Daleko od domu i bez kompa :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...