Skocz do zawartości

- - - - -

Skrypt MARS (inteligencja wiezyczek)

75 odpowiedzi w tym temacie

#31 Prowler

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1478 postów
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 01 wrzesień 2009 - 20:44

Właśnie głównie z powodu dodatkowych rozkazów dla droidów korzystam z MARSa, zresztą pisałem już o tym w tym temacie. Opcji ustawiania satelitów używałem wcześniej dosyć często i wszystko było (i jest) ok. Z tym, że u mnie większość automatycznych funkcji droidów jest wyłączona, może to ma coś do rzeczy ?

#32 Sorkvild

Kapitan

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1387 postów
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 04 listopad 2009 - 02:10

Powiedzcie mi czy ten skrypt dziala rowniez dla wrogiego AI? Byloby znacznym ulatwieniem na korzysc gracza gdyby tylko nasz statek uzywal marsa, podczas gdy ai wciaz odprawialoby te swoja glupawke.

#33 Azakal

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPip
  • 790 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • Rasa: Khaak
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 04 listopad 2009 - 09:26

Sorkvild napisał:

Powiedzcie mi czy ten skrypt dziala rowniez dla wrogiego AI? Byloby znacznym ulatwieniem na korzysc gracza gdyby tylko nasz statek uzywal marsa, podczas gdy ai wciaz odprawialoby te swoja glupawke.

Można włączyś możliwość używania przez AI MARSa i wtedy zaczyna się jazda :wacko: Wreszcie M2 nie "wali" do drobnicy PDFami.

#34 Sorkvild

Kapitan

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1387 postów
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 04 listopad 2009 - 11:12

Azakal napisał:

Sorkvild napisał:

Można włączyś możliwość używania przez AI MARSa i wtedy zaczyna się jazda :wacko: Wreszcie M2 nie "wali" do drobnicy PDFami.

Heh, brzmi to jak strzelanie do much z kul armatnich.
Z checia sprawdze jak ten skrypt spisuje sie w akcji.

#35 arw1

Tel. T-34

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Rasa: Khaak
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 13 listopad 2010 - 20:05

A czy ktoś mógłby sie z tym tłumaczeniem pofatygować, gdyż niektórzy nie umieją tych skryptów tłumaczyć. :(
P.S: Niektórzy czyli wszyscy moi znajomi od pokera, wnuczęta oraz dzieci- z nimi to załamka

W trakcie gry wyświetla mi się coś co w przybliżeniu znaczy. iż brakuje plików 7046, 7047... . Może ktoś pomóc??

#36 Szynszyl

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 392 postów

Napisano 14 luty 2011 - 20:05

I kolejny problem, wrzuciłem pliki MARS do T i script niestety gra go nie wykrywa nie ma wręcz po nim śladu. Magiczne imię odpalone...

#37 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 14 luty 2011 - 20:18

Szynszyl napisał:

I kolejny problem, wrzuciłem pliki MARS do T i script niestety gra go nie wykrywa nie ma wręcz po nim śladu. Magiczne imię odpalone...

A zmieniłeś sobie pliki *-L044 na polskie (L04B) zgodnie z FAQ? Nie ma aktualnej wersji tłumaczenia tego skryptu i nie będzie.
Magiczne imię nie jest wymagane.

#38 Szynszyl

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 392 postów

Napisano 15 luty 2011 - 14:45

Tak zmieniłem ale to nic nie dało...

#39 Szynszyl

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 392 postów

Napisano 17 luty 2011 - 17:07

Przepraszam że post pod postem ale chciałem by było to widoczne. Czy fakt że mam win 7 i wersje gry 3.0 może mieć wpływ na mój problem??

#40 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 17 luty 2011 - 18:39

Szynszyl napisał:

Przepraszam że post pod postem ale chciałem by było to widoczne. Czy fakt że mam win 7 i wersje gry 3.0 może mieć wpływ na mój problem??

Nie.
Prędzej masz jakiś konflikt z innym skryptem lub modem. Ale kto to wie, skoro nie podałeś listy używanych skryptów i modów.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych