Skocz do zawartości

Drobny problem


archivsoft7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gram obecnie w X2 the threat, bo na X3 mam za słaby komputer. Mam problem polegający na tym, że zniszczyłem instalacje Khaaków w Ore Belt i po nich zostały 2 niezidentyfikowane obiekty, które mam przewieźć na Kolosa, ale nie wiem ja to zrobić. Poza tym chciałbym się dowiedzieć jak zbierać kosmiczne muchy (mam zainstalowany zbieracz ale nie wiem jak go uruchomić) oraz niewolników (pilotów katapulotwanych z pirackich statków). Czekam na pomoc. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam, to w X2 niewolnikow (musisz miec system podtrzymywania zycia kupiony u piratow, zeby ich przewiezc) sprzedawalo sie u piratow.

Co do zbierania much, to najlepszy byl M5, a muchy trzeba bylo "sparalizowac" zeby je wziac. Juz nie pamietam jakiej broni sie do tego uzywalo.

Jesli chodzi o te nieznane elementy, to wez je na statek podlec do Kolosa >5 km i pogadaj z kapitanem. (tez nie jestem tego pewien, bo w koncu minelo pare lat jak w to gralem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zianstalowany system podtrzymywania życia w ładowni ale nie wiem jak zbierać pilotów tak samo jak te niezidentyfikowane przedmioty. W konsoli poleceń statku mam tylko opcję zbierania towarów w danym sektorze, kiedy wezmę na cel katapultowanego pilota albo ten niezidentyfikowany przedmiot mogę tylko wyświetlić informację o nich nie ma takiej opcji jak załadunek na statek. Jest może do tego jakiś skrót klawiaturowy? Może moja wersja jest jakaś skopana. Mam wersję 1.5 PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...