Skocz do zawartości

Xenon L - problem


mrWHO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z przejętym Xenon L - otóż wydaje mi się, że kamera kokpitu jest jest pare (naście) metrów wyżej niż być powinna przez co mam problemy z wlatywaniem w skrzynki z towarami (muszę w nie wlatywać na widoku zewnętrznym).

Czy ktoś się spotkał z takim problemem ?

Dodam jeszcze, że używam Cmod'a, ale to chyba nie ma nic do rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpusc sobie tego L to strasznie cienki statek i w dodatku niemozliwie kaprysna maszyna .

W X3 byly LX to byly statki superowe jak latalam Lx-a to czulam sie niemalze niezniszczalna .Xen J to byla pestka dlamnie hihihi teraz latam wypasiona keya potezna ladownia 450 jednostek 6 25MG oslon ale powolna wiec cza ja w maruderze podrasowac inaczej nie idzie 😉

a moja opinia o L >>>>> straszna to pomylka zlap se cos innego .

z powazaniem Joanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balbinka ma rację. L-kę należy sprzedać w najbliższej stoczni. LX to już jest M3+ (L to M3) i niestety nie jest już tak dobry jak w X3R. Jeżeli nie stać Cię na zakup innego M3 to proponuję poszukać "darmowego" statku. Jest parę całkiem dobrych. Można je znaleźć za pomocą mapy Scorpa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem się do Scimitar'a, 6 sprzężonych EMPC kosi aż miło, teraz to mogę kosić do 3 P'ipek jednocześnie. Szkoda tylko, że w Terrańskich jednostkach nie działają antyrakiety moskito 😉, bo nasi krzemowi przyjaciele w L'kach są uzależnieni od masowego odpalania rakiet typu banshee (co jest często śmieszne, bo efektownie popełniają samobójstwo, bo właśnie do nich strzelam i rakieta nie zdąży się oddalić na bezpieczną odległość od właściciela 😉 ).

BTW, Czy w Xenońskich inwazjach i atakach piratów na stacje będą z czasem brać większe jednostki jak M7, M2 czy M1? Bo na razie największe co widziałem to eskadra 4 P z drobnicą, a czekam z utęsknieniem, żeby ubić jakąś Q'moszkę lub Carrac'ka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

BTW, Czy w Xenońskich inwazjach i atakach piratów na stacje będą z czasem brać większe jednostki jak M7, M2 czy M1? Bo na razie największe co widziałem to eskadra 4 P z drobnicą, a czekam z utęsknieniem, żeby ubić jakąś Q'moszkę lub Carrac'ka.

Na Q-moszkę to wybierz się do sektorów borońskich w okolicach Ocean of Fantasy. W czystej grze powinieneś przynajmniej jedna spotkać w którymś z sektorów od Menelaus Paradise do Zyarth's Dominion. Po dodaniu Extreme moda mam tam czasami i 10 Q-moszek. Czasem, ale rzadziej pojawia się Q-moszka w Scale Plate Green.

A co do dużych statków w misjach obrony stacji to będą, ale to zależy od Twojej reputacji bojowej. Im wyższa, tym więcej statków M6 będzie atakowało stację, aż przy odpowiedniej reputacji pojawią się M1 i M2. To samo dotyczy misji inwazyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Rolk's Legacy miałem masakryczną przygodę, nasi krzemowi przyjaciele chyba chcieli mnie wziąć na przetrzymanie 😉

Nieświadomy swojego błędu, postanowiłem w tym sektorze zgłosić się na dwa xenońskie patrole na raz - efekt - około 20 fal statków w każdej 3-4 P i masa drobnicy, po 30 minutach już myślałem, że to błąd skryptu i miałem się poddać, aż wreszcie mi zaliczyło zadania. Całe szczęście, że w sektorze był Tresher M7 i gościnnie Odyseusz M7 (ale on długo nie zabawił, bo gdy xenki zbiły mu osłony do 70% wyskoczył, gdzieś na alternatywną imprezę - tchórz jeden).

65 statków załatwionych i 3 mln w kieszenie, 3 x L do przodu.

Dodatkowo spodobała mi się strategia ubijania korwet - podlatujemy do niej na pełnym gazie waląc ze wszystkiego, a będąc przy jej burcie, robimy ciasny skręt w (jej) górę lub dół jednocześnie używając silników bocznych (jednocześnie pionowych i poziomych, np. góra-lewo) walimy aż do zabicia.

Efekt jest taki, że na pełnym gazie kręcimy się wokół korwety, a ona nie może nam rąbnąć z działek głównych, a wieżyczki w większości pudłują.

Uwaga: nie stosować, gdy w pobliżu jest eskorta myśliwska, będziesz jak na talerzu, ale można stosować gdy są inne korwety (ja to robiłem z 4 na raz) wtedy czasem nawet strzelają po sobie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Yacku - a wiesz od jakiej rangi pojawia sie coś większego od m6? Bo mam na razie pułkownika i ciągle tylko chmary m6 i drobnica...

Szczerze, to nie wiem. Ja mam Admirała i raz spotkałem się z M1 i M2 Yaki, ale ostatnio mało takich misji biorę, zajęty innymi sprawami byłem (fabuła Aldrin, zabudowa nowych ziemskich sektorów i pilnowanie tam porządku bo Xenki mają blisko). Natomiast z tej misji to zauważyłem coś takiego: lotniskowiec Yaki wypuścił całą chmarę myśliwców, ale do wykonania misji wystarczyło zniszczyć M1 i M2, myśliwce nie były brane pod uwagę, mimo że miałem ich na czerwono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to imprezka byla spoko hihihihi ja tez mam imprezke hihihi ale z piratami Galeon i kilka M7 karak pozatym moltum drobnicy ,na mapie czerwono splici podsylaja mi smoki ale zaraz je piraci miela 😉 tak ze sama walcze i mam nadzieje wygrac ,Zlapalam se Hipcia sektor wczesniej , ale powiem tak , Sorrki Yacuc i przepraszam wszystkich wielbicieli Hipka , jest to zaj....... okret M6 ale M7 to milutki kotek do tygrysa , hihihi takie to male a takie zebate .

Niedocenialam Hipcia to fakt , bede musiala kilka jeszcze zlapac to moze bede miala konkretna flote do obrony mojego sektora 😉

Milej balangi z wszelkim talatajstwem bo ja lece potluc znow piratow .

zpozdrowieniami Joanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi o tę wielkość Hyperiona. Wybierz się na polowanie np. na Q jakimś dużym M7 i potem na ten sam statek Hyperionem. Zanim dolecisz do Q M7 ze względu na swoje wymiary zdąży on oberwać od Q. Tymczasem Hyperion wspomagany WSAD może zbliżyć się do Q bez straty 1% osłon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...