Skocz do zawartości

Gildia Piratów


LeWaR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Super Azakal 😛 Bardzo się przyda, a wiecie dlaczego ? Autor ma zamiar wypuścić kolejny skrypt 😎 Yaki Armada oznacza to do 60 myśliwców w sektorze 😎 zadyma na całego. Oczywiście nie wiem czy zauważyliście w ustawieniach w sztucznej inteligencji że jest możliwość włączenia/wyłączenia opcji Yaki Armada w PG3 lub system obronny Anarkis 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem. Dodałem ECS i Anarkis. Czekam na Armadę.

Jak na razie jest OK, nawet więcej niż OK. To nie to co stary PG. Bardzo fajne rozwiązanie komunikacji. Podoba mi się ten skrypt, chyba zostanie na stałe.

PS. Tak przy okazji poprawiłem troszkę spolszenie skryptu (nie przetłumaczone jedno zdanie, kilka drobnych zmian kosmetycznych). Poprawka zaktualizowana na Mamucie.

Mam Jagoda, nadzieję, że się nie obrazisz za te zmiany. To na dal jest Twoje tłumaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ale dałem się naciąć. Nie wiem czy zauważyliście (ci co grają z tym skryptem oczywiście), że w stoczniach pirackich jest do kupienia za prawie 120 mln kr. Habitat Piratów. Myślałem że będzie to HQ, tak jak w Stoczni Marauder. Uciułałem kasę sprzedając co tylko udało mi się zdobyć i kiedy w końcu stać mnie było na Habitat, poleciałem go kupić. Habitat jednak po postawieniu nie stał się moją własnością (to po co ja tyle kasy wydałem?), do tego brak w nim jakichkolwiek towarów. Ktoś tu oszukuje biedną klientelę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ale dałem się naciąć. Nie wiem czy zauważyliście (ci co grają z tym skryptem oczywiście), że w stoczniach pirackich jest do kupienia za prawie 120 mln kr. Habitat Piratów. Myślałem że będzie to HQ, tak jak w Stoczni Marauder. Uciułałem kasę sprzedając co tylko udało mi się zdobyć i kiedy w końcu stać mnie było na Habitat, poleciałem go kupić. Habitat jednak po postawieniu nie stał się moją własnością (to po co ja tyle kasy wydałem?), do tego brak w nim jakichkolwiek towarów. Ktoś tu oszukuje biedną klientelę.

Nie ma powodow do narzekan! Tym zacnym czynem fundatorskim objales mecenat nad ta placowka 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiła mi się "Oferta specjalna" w jednym z Habitatów Piratów, Przewodnik "Autostopem po Galaktyce" był na sprzedaż za ponad 25mln. Kupiłem, książkę co prawda czytałem, ale dawno temu. Jednak jak się za chwilę okazało to nie książka, a pełna encyklopedia gry i informacje o wszystkich sektorach i stacjach nich. Fajna sprawa, nie muszę latać i odkrywać na nowo wszystkich sektorów (to jest fajne za pierwszym, drugim razem, ale nie dziesiątym, dwudziestym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich mam mały problemik z tym skryptem,mianowicie gdy akceptuje misje używając oczywiście wszystkiego jak jest opisane powyżej nic się nie dzieje.

Proszę o pomoc ponieważ z anglika jestem noga,więc w was moja nadzieja,zaznaczam wszystko działa tak jak powinno oprócz akceptacji misji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

To wyposażenie, to standard z X3, było już w X3R, ale w czystej grze nie jest wykorzystywane. Działać nie działa, bo to taki bajer jak inne towary znajdowane czasem w ładowniach statków (patrz FAQ, jak sprzedać towar, którego nie można sprzedać). Towary takie czasem używają skrypterzy dodając je do stacji, w celu urozmaicenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jakiś rewolucyjnych zmian to nie wprowadza ta wersja pirata 😀

Możesz przeczytać w changelogu na stronie Egosoftu, lub na stronie Anarkis.

v1.57 - Superbox Release
(*) 0000011: [Mission System] No reward for some missions
(*) 0000002: [General Issues] Compatibility check with X3TC 2.7 not done
(*) 0000007: [Game Balancing] Pirate ships use too many Ion Disruptors
(*) 0000001: [Compatibility with 3rd party plugins] Messages about a pirate base in null sector.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pojawiła się nowa wersja skryptu 1.58

Zmiany:

v1.58 - Final Release
(+) 0000021: [Mission System] Accepting missions should add a message to the player log
(*) 0000028: [AI - Pirate Ships] Mob Bosses unable to find a sector to flee to
(*) 0000026: [Mission System] Bounty for guild's targets should be capped
(*) 0000027: [General Issues] Custom attack.all with timeout order is buggy

Zaktualizowane tłumaczenie skryptu dostępne jest na Mamucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...