Skocz do zawartości

Problem


Tarzan1009
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Gram w X2 (wersja 1.3) po polsku (oryginał) z modem BEAM i mam problem, mianowicie kiedy ruszam z miejsca, to po jakichś 3-5 sekundach statek sam hamuje do 0.

Czy ktoś miał taki problem i czy można coś z nim zrobić?

P.S. Tak w innym temacie: Czy pójdzie mi X3 na moim kompie (procek 1.6Ghz, 2 Gb RAM'u)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Nie wiem czy temacik aktualny

Niedawno postanowiłem wrócić do X2 no i mam taki problem podczas rozmowy np. z dowolnym statkiem w miejscu gidze jest pokazany pilot nakładają mi się dwa obrazy . To znaczy na przykład podczas rozmowy z Bretem w chwili przerwy(kiedy nic nie mówi) pojawia się tam Ban Dana na chwile i znowu Bret. Tak mam z każdym. Pojawiają mi się dwie różne osoby. Od razu mówię że nie gram na kodach. Gra nie jest zainstalowana na partycji systemowej, może to ma jakiś wpływ?

Będę wdzięczny z odpowiedzi

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie (nie jestem pewien)

Popszednim razem było dobrze

jeśli chodzi o instalacje to klasycznie (pewnie nie takiej odpowiedzi oczekiwałeś)

A co zlokalizacją folderu gry ma to wpły rze nie jest na partycji systemowej (dysk C:) tylko na jakiejś innej (w mojim przypadku F:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze to co z tym zrobić przeinstalować gre czy jak

co prawda na rozgrywke to niema wpływu(tylko troche to irytuje jak co chwila ci sie postacie zmieniają)

Jeśli już chodzi o przeinstalowaie gry to wjakim folderze znajdują sie zapisane stany

Jestem obecne po przejściu misji w kturej trzeba było uratować AP Gunera i niechce mi się zaczynać gry od nowa, dostałem terz elektrownie słonaczną ktura okazała się Farmą pszenicy w systemie Interwoord(olie tak to sie pisze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...