Skocz do zawartości

MOD 500km Comm Range Mod


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Masz dość latania po całym sektorze w pogoni za zleceniami na stacjach, pojawiającymi się na drugim końcu sektora i znikającymi zanim dolecisz? Ten MOD - 500km Comm Range Mod jest dla Ciebie. Pozwala nawiązać komunikację ze stacjami/statkami znajdującymi się do 500km od Ciebie. Wystarczy teraz znajdować się w dowolnym miejscu sektora, aby sprawdzić dostępne misje we wszystkich stacjach w sektorze. Na pewno przyda się w połączeniu z modem Sector Size & Background Mod.

Instalacja jest bardzo prosta, po ściągnięciu i wypakowaniu znajdziemy dwa pliki: 500km_comm_range.cat i 500km_comm_range.dat. Sprawdzamy w katalogu głównym jaki mamy najwyższy numer plików .cat i .dat. Jeśli np. 07 to zmieniamy nazwę plików z 500km_comm_range na 08, czyli na kolejny numer i oba pliki kopiujemy do katalogu głównego gry (uwaga na numery, aby nie nadpisać sobie ważnych plików .dat .cat) i to wszystko. Teraz jak uruchomimy grę komunikacja z każda stacją w sektorze to już nie będzie problem odległości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 10 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...

witam,

mam x3: tc wersję 3.0, chciałem ściągnąć moda "500km Comm Range Mod" żeby nie musieć podlatywać do każdej stacji z osobna, niestety jedyny host jest na rapidzie a nie wiem czemu pisze mi że nie mogę ściągnąć bo jest problem z moim ip (a mam stałe łącze, tylko na rapidzie mnie wywala).

czy mógłby mi ktoś pomóc i albo zhostować gdzieś ten plik, albo znaleźć link nierapidowski do pobrania? (mnie się to drugie nie udało, poległem 😛 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mam jeszcze jeden problem, nie będę już zakładać nowego tematu. Zainstalowałem 500km Comm Range Mod jednak nie działa. Zassałem, najwyzsze pliki miałem na 13 wiec zmieniłem nazwy na 14 i nic. Coś przegapiłem czy ten patch nie jest kompatybilny z X3 AP ?

EDIT: Przeczytałem angielską wersje instalacji i znalazłem bład, wszystko już śmiga 😀

Post przeniesiony do odpowiedniego tematu. Pisz w tematach skryptów lub zakładaj nowe tematy.

Yacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...