Skocz do zawartości

Dokowanie do M1 -->M6


rolnik_pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest jakiś M1 do którego będę mógł zadokować M6 lub TS . Obecnie posiadam Tokyo i nie mogę tam zadokować żadnym statkiem powyżej M3. Mam zamiar skończy Fabułę Terran, a po niej rozpocząć Fabułę Borońską HUB oraz Fabułę Gonerów gdzie będę potrzebował pojemną ładownię. Więc Tokyo wydawał się odpowiednim statkiem do tego typu zadań. Niestety nici z tego skoro nie mogę tam zadokować żadnym TS chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak normalnie to się nie da. Można sobie poradzić na dwa sposoby:

1. Dokować dwoma statkami (M1 i TS) do tej samej stoczni, wymienić ładunek między nimi, można to robić zdalnie, bez konieczności samemu dokowania w tej stoczni.

2. Użyć droidów frachtowych.

TS- powinny dokować do Valhalli (Hypeionem mogłem), ale ona nie do kupienia normalnie. Chyba że dodasz stocznię ATF Amurph0. Można spróbować jeszcze z Odynem i Wodenem, ale ich nie sprawdzałem. I z nimi podobnie jak z Valhallą.

Można też dużymi statkami dokować do Arana.

Spoiler

Jest do znalezienia w sektorze do którego możesz dotrzeć jak skończysz fabułę Gonerów, dzięki otrzymanemu od nich urządzeniu. Tylko że podobno znaleźć go można dopiero za którymś razem jak się tam skoczy.

Można go też kupić po jakimś czasie w Stoczni Marauder, nazywa się Mobilny Statek Naprawczy.

Inna sprawa że do fabuł Gonerów i HUB (szczególnie w tej drugiej) można wykorzystać flotę TS-ó. Ja bym polecał Minstrale Superfrachty dostępny w stoczni OTAS. Flota takich statków będzie śmigała aż miło, a ty możesz zapomnieć o nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

TS,TP TL M1 M2 i wszystkie inne statki ( nie chce mi sie juz wymieniac ) czyli wszystko co lata pelza plywa ITP dokuje do ARANA jest to potezny statek prawie jak HQ hihihih mialam go wiec info z pierwszej reki 😉

arana mozna kupic w stoczni Marauder ( piraci ) lub zlapac od IL( imperial laboratory )

nie ma sie co nadnimi rozczulac ( nad IL ) paskudne to to i strasznie zaborcze < hihihihi

od utraty jednego Arana to oni nie zbiednieja .

polecam zlapanie bo koszta kupna sa kolosalne 150 MIL czy cos kolo tego .latwy w zlapaniu nie posiada uzbrojenia bodajze tylko rakiety .A transport ??? to najprostsze rozwiazanie to teleporter siedzisz sobie w jednym ze statkow i przenosisz co chcesz i od kogo chcesz ,

tu jeszcze jest transporter bulk upgrader chyba juz gdzies widzialam ten scrypt, mozesz tym swym statkiem M1 kupowac co chcesz z kazdej stacji bez dokowania .prosto i przyjemnie ,bez klopotow z dokowaniem i kombinacji z malymi stateczkami ,

poza tym , na wyposazeniu wszystkich twych statkow powinien byc naped skokowy, teleporter i system podczymywania zycia w wypadku jesli posiadasz scrypt marine repair .

to tyle w kwesty dokowania przenoszenia i zazadzania statkami .

aaaaaaaaa zapomnialam o nowych komendach do zakupu w kazdym EQDok sa komendy zaopatrzenia , ale nie bardzo wiem jak to dziala, ale wiem ze te komendy maja TS i TP zaopacz statek ten i ten w to czy tamto ale tego nie probowalam wiec niebardzo wiem czego dotycza .

i na tym konczy sie moj zasub wiedzy ]😉 ale jak cos to pytac . postaram sie odpowiedziec.

z poszanowaniem Joanna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...