Skocz do zawartości

- - - - -

Nowe xudb, prace wznowione!

45 odpowiedzi w tym temacie

#41 Riess

Admirał Floty

• Admiralicja
  • 203 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Rasa: Ziemianin
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion

Napisano 05 sierpień 2008 - 20:03

S11 napisał:

Prawie miesiąc minął, może pochwalicie się panowie efektami swojej pracy?
Jest już jakiś termin, kiedy ujrzymy działającą na serwerze stronkę? :)

O$$I jak już. Ja dałem sobie z XuDB spokój, i ograniczam swój wkład do utrzymania przy życiu tego forum.

#42 OSSI

Admirał

• Admiralicja
  • 55 postów

Napisano 06 sierpień 2008 - 12:12

No cóż jak narazie są dodane tylko osłony,rakiety,historia X,jednostki czasu,rangi do X2.
Ostatnio troche zwątpiłem w ten cms gdyż np. nie ma sub-kategorii w downloadach,poradnikach i system faq jest beznadziejny...
Poszukam w necie może znajde jakieś nowe moduły które zastąpią originalne ale narazie nic nie znalazłem.
Jak załatam te dziury udostępnie serwis, żeby można było czytać polskie newsy i może ktoś będzie dodawał rzeczy do downloadu,faqu i jakieś poradniki.

#43 OSSI

Admirał

• Admiralicja
  • 55 postów

Napisano 27 październik 2008 - 22:06

Wstawiłem download i zrobiłem narazie jako takie logo. Jak znajde czas ulepsze je, napewno zostawie ten statek z bramą :unsure:, i zrobie może userbar albo jakiś banerek.

#44 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 28 październik 2008 - 08:44

Podobny problem miałem z wyborem CMS na mamuta. Padło na MemHT - prosty i fajny. I najważniejsze - bardzo bezpieczny :unsure:

#45 OSSI

Admirał

• Admiralicja
  • 55 postów

Napisano 01 marzec 2009 - 13:17

Niestety prace znowu stanęły jak zauważyliscie. Za dużo do zrobienia jak dla 1 osoby i za mało czasu na to. Dodatkowo zmagam sie z ograniczeniami cms`a.
Postaram sie pisać chociaż newsy i zapełnić sekcjie download i galerie, ale niestety Database jescze nie będzie przez jakiś czas.

#46 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 29 kwiecień 2010 - 13:47

Raczej spory kawał czasu. :wacko:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych