Skocz do zawartości

Nowe xudb, prace wznowione!


OSSI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zwykle mam garść swoich propozycji 😆 :

2 x tesz - 2 x też

niszcenia - niszczenia

drony - droidy

i innych rakiet - inne rakiety

obrażenia osłonom - obrażenia zadawane osłonom lub uszkodzenia osłon

obrażenia kadłubom - obrażenia zadawane kadłubom lub uszkodzenia kadłuba

Poza tym w menu są odnośniki dwuwyrazowe, w których drugi jest z dużej litery - to charakterystyczne dla nagłówków w niemieckim lub angielskim, ale nie w polskim, proponuję więc zmienić na małą literkę. Np. Strona główna, Kategorie newsów, czy Edytuj profil. 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten tekst w rakietach pochodzi sprzed kilku lat i wrzuciłem żeby było, poprawie ortografie pozniej

obrażenia osłonom - obrażenia zadawane osłonom lub uszkodzenia osłon

obrażenia kadłubom - obrażenia zadawane kadłubom lub uszkodzenia kadłuba

To jest zbyt długie nie zmiesci sie do tabeli, może dam Dmg. osłonom, Dmg. kadłubom ?

Linkami na górze sie nie martw, zamierzam coś z nimi zmienić, może wstawie grafiki albo całkiem usune.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

No cóż jak narazie są dodane tylko osłony,rakiety,historia X,jednostki czasu,rangi do X2.

Ostatnio troche zwątpiłem w ten cms gdyż np. nie ma sub-kategorii w downloadach,poradnikach i system faq jest beznadziejny...

Poszukam w necie może znajde jakieś nowe moduły które zastąpią originalne ale narazie nic nie znalazłem.

Jak załatam te dziury udostępnie serwis, żeby można było czytać polskie newsy i może ktoś będzie dodawał rzeczy do downloadu,faqu i jakieś poradniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Niestety prace znowu stanęły jak zauważyliscie. Za dużo do zrobienia jak dla 1 osoby i za mało czasu na to. Dodatkowo zmagam sie z ograniczeniami cms`a.

Postaram sie pisać chociaż newsy i zapełnić sekcjie download i galerie, ale niestety Database jescze nie będzie przez jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...