Skocz do zawartości

Rakiety w TC - spis zastosowań


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Napisane: dzisiaj, o 16:30

Re: Rakiety w TC - spis zastosowań

W tym wypadku z ta opłacalnością to trochę nie tak. W takich misjach piloci z Centaurów skaczą nawet bez BSE, a za naprawiony statek można dostać kilka milionów.

😉

Hmmm Yacku mam skrypt NPCBailingAddon-V1.6.3-05.12.2008

Wykonałam już parędziesiąt misji obrony stacji, i jeszcze nigdy, ale to nigdy żaden pirat, nie wyskoczył, z statku Ciężki Centaur, Ciężki rybołów, czy PX lub P. I nie mówię to u moim M7 ATF Aegir tylko o Szabli której dostałam od ziemian lub Zaawansowany Zaćmienie..... Dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No mam, dzięki za pomoc Yacek.

Ale osobiście mam teraz mieszane uczucia, w opcjach było ustawione na 60% ja zmniejszyłam na 30% by było bardziej realne.

Ale czy jak zmienię w ustawieniach by piloci wyskakiwali z dużych i wielkich statków, to czy nie ułatwię sobie zbytnio gry ?

To jest tak samo jak ze skryptem FreeJump. Czy nie zepsuje mi to gry ?? może i mam mało kasy, ale wiem że muszę się na to napocić 😉 😀 naprawdę nie wiem co mam o tym myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No każdy lubi triumfować 😉 Na lądzie, na morzu czy to w kosmosie 😀 ale rozchodzi mi się o to, czy jak tak ciągle będą opuszczać statki, a ty będziesz je tak często przejmował, to czy gra nie będzie za łatwa ? jak masz, za szybki dochód gotówki, to więcej wydajesz.... W pewnym momencie zadasz sobie istotne pytanie. A co teraz ....? Mam już wszystko co mogłem mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

jak masz, za szybki dochód gotówki, to więcej wydajesz.... W pewnym momencie zadasz sobie istotne pytanie. A co teraz ....? Mam już wszystko co mogłem mieć.

1. Zawsze znajdzie się powód do wydania gotówki. Miałem niedawno 800 milionów, nie wiedziałem co z tym robić, stwierdziłem że postawię i kilku przejętych sektorach Nieznanych HQ. Kupiłem 3 HQ, trzy TS full wypas do zaopatrywania HQ w ogniwa i kasa się skończyła.

2. A jak już nie wiem co robić to zaczynam grę od nowa, na innym profilu, zresztą nawet na tym samym profilu ta gra nigdy nie jest taka sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Nie należy zapominać o rakietach Morgernsztern i torpedach młot dla M7 rakietowych - te pierwsze są diablo skuteczne na myśliwce, nawet takie z wieloma wieżyczkami, bo latają w kółko a pirat se może tylko pomarzyć o trafieniu ich 😀 I zawsze trafiają. Z młotami trochę gorzej, trzeba posłać tak z 15-20 żeby zniszczyć Q (w zależności od tego ile ma osłony), i niestety trochę ładowni zajmują.

Ze zwykłymi rakietami mam raczej złe doświadczenia, wspomniane już wybuchanie rakiety po odpaleniu, ale też po prostu to że to cholerstwo czasem nie trafia! Już wydawałoby się że wróg oberwie a tu rakieta go olewa i leci w pierony... No i jeszcze zestrzeliwanie przez tylne wieżyczki... Z myśliwców w ogóle nie odpalam rakiet, z dwóch przyczyn - wg. mnie są mało skuteczne, a po drugie nie latam myśliwcami, wole coś cięższego, np. Deimosa 😀 A z takiemu to już rakiety niepotrzebne. No, robię mały wyjątek dla Moskitów, Os i Rapierów - ich zawsze mam trochę, moskity przydają się do zwracania na mnie wrogiej uwagi (co mam latać za jednym piratem po sektorze jak może sam do mnie przylecieć i oberwać z artylerii 😀), osy się przydają do odciągania uwagi Yaki, którzy po prostu uwielbiają generatory plazmowe - grupka 15 jest w stanie zdjąć osłony Boreasza do 70%! Więc strzelam kilka Os i oni latają w kółko próbując je zestrzelić kiedy w tym samym czasie ja ich niszcze-miażdże z artylerii zaporowej i odłamkowej. Rapier jest przydatny w tym samym celu co moskit, ale ma zasięg 99 km - do wabienia piratów z dystansu. Niestety podobnie jak kafara można go tylko zdobyć, więc rzadko go używam.

Morgernszterny i Młoty mają jeszcze jedną istotna cechę - zachowują się jak rakieta Burza. Można posłać z 10 morgernszternów w jednego myśliwca należącego do większej grupki a po chwili obserwować jak wszyscy giną. 😀 Niestety, kiedy w pobliżu jest coś większego to Morgi nie interesują się myśliwcami, dlatego czasem trzeba posyłać ręcznie w każdy myśliwiec. Dla młotów nie ma to takiego znaczenia, bo tak czy siak używa się ich na grubszą zwierzynę.

Zanim kupiłem M7 rakietową to myślałem, że te rakiety będą tak samo kijowe jak reszta, a tu proszę, zostałem miło zaskoczony 😀 Śmieszą mnie ładownie fregat rakietowych NPC - mają zwykle na pokładzie ze 2 młoty i 5-15 Morgernszternów 😀 Przecież tym się nic nie rozwali, no może pirackiego Rybołowa i ze 3-4 myśliwce... I nie, nie wracali z walki 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Potrzebuje rakiet do niszczenia M2 i M1. Muszą one jednak spełniać kilka warunków. Można je kupić u ras przyjaznych z wyjątkiem ATF, Terran i Piratów gdyż z nimi mam na pieńku. Cena nie gra większej roli i rakiety nie muszą też niszczyć statku jednym trafieniem (jednak chciałbym by było potrzeba nie więcej niż 5 rakiet). No i najlepiej naprowadzane. Polecicie coś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Cytat

Zobacz do konfiguracji skryptu, masz osobno ustawianie % wyskakiwania z małych i osobno z dużych statków. Do tego wyskakiwanie z dużych trzeba włączyć bo domyślnie jest wyłączone.

Pytanie od osoby nie znającej się 🙁 , w jaki sposób się ten skrypt konfiguruje? Czy wymaga to użycia ,,magicznego imienia" czy raczej grzebania w plikach gry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.11.2011 o 13:12, littlekiller napisał:

Pytanie od osoby nie znającej się 🙁 , w jaki sposób się ten skrypt konfiguruje? Czy wymaga to użycia ,,magicznego imienia" czy raczej grzebania w plikach gry?

Pisz w odpowiednich tematach. Pytanie twoje dotyczy skryptu NPC Baill Addon, więc powinno być zadane w temacie tego skryptu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mając do wyboru: szukanie podobnego tematu na forum, przy wrażeniu że traci się czas i że może nie być w nim odpowiedzi; a zapodanie pytania by szybciej wykorzystać odpowiedz w praktyce, większość wybiera wariant drugi.

A wracając do tematu:

Opisujecie tu skuteczność Kafara. A co z Pożogą? Wydaje się bardziej żwawa w locie od Kafara a różnica w uszkodzeniach nie wydaje mi się zbyt wielka. Planuję budowę fabryki torped (nie na sprzedaż) i tu pojawia się problem: Młoty czy Pożogi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

THX za szybka odp - ale, (tu pytanie) - Pożoga - z angielskiego "conflagration" nie ma takiego pocisku chyba ?

dodam, że rakieta musi odpalić z wyrzutni bez namierzania celu (podczerwień itp) tylko jak "Moskit" bezmyślnie do przodu

w linku poniżej wykaz rakiet możliwych do użycia na moim "latawcu"

http://eng.x3tc.ru/x3_tc_weapons/missile-list.php?sh=OTgwNjcxOTU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...