Skocz do zawartości

- - - - -

Rakiety w TC - spis zastosowań

55 odpowiedzi w tym temacie

#11 pshemozz

As

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 809 postów
  • LokalizacjaDno

Napisano 29 sierpień 2009 - 12:03

Gdybym ja się rozpisywał ile głupot narobiłem to by to ładnych parę mega z bazy danych tego forum zajęło ;) ALe w sumie, kto wie, może to dobry pomysł, hmmmm. Chyba zacznę moje kolekcjonować i w końcu je opiszę :)

Edit. Ja stary wyjadacz forum? Taki ze mnie stary wyjadacz jak z Obamy członek Ku-Klux-Klanu.
(napisałbym jak z koziej d... trąbka ale co to za obyczaje, żeby cenzurować biedną, poczciwą d... :) )

#12 Jagoda

As

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 960 postów
  • LokalizacjaAvarice

Napisano 29 sierpień 2009 - 15:04

Cytat

Napisane: dzisiaj, o 12:51

Re: Rakiety w TC - spis zastosowań
Jagoda - nie ma co się wstydzić błędów, każdy je popełnia. Ja też nie raz głupoty pisałem, czasem ktoś zwróci na to uwagę, ale w większości przypadków wszyscy biora to za prawdę objawioną. I tak powstało FAQ.

Ja się Yacku nie wstydzę. Na błędach się uczymy, ale zaproponowałam skasowanie tych dwóch postów ponieważ uważam, że mogą niepotrzebnie zaśmiecać forum.

#13 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 29 sierpień 2009 - 15:19

Śmieci ci u nas dostatek, a Twoich postów nie mam zamiaru kasować, choćby ze wzgledu na avatara ;)

#14 Archer

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 126 postów

Napisano 29 sierpień 2009 - 15:32

Popieram ;)

#15 pshemozz

As

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 809 postów
  • LokalizacjaDno

Napisano 29 sierpień 2009 - 16:55

Jak widać, jest nas więcej.

#16 krzychu_ks

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 29 sierpień 2009 - 17:29

Jagoda napisał:

Rozwiązanie nasuwa się samo, a mianowicie przydał by się taki skrypt który umożliwiałby, w trakcie lotu uzbroić torpedę/rakietę. Co pomogłoby uniknąć eksplozji rakiety.

Skrypt, który uzbraja rakiety w locie - "Missile Safety". Wypróbowany - działa.
Rakiety można odpalać nawet w najgłupszej sytuacji bez uszczerbku na zdrowiu.

#17 Jagoda

As

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 960 postów
  • LokalizacjaAvarice

Napisano 29 sierpień 2009 - 18:35

Yacku użyłam tej rakiety Kafar, i zgadzam się z tobą że potrafi naprawdę nabroić.... Ale właśnie rozwiązałam mój problem W Ceo`s Doubt. O ile pamiętasz stacjonowała w tym sektorze flota piracka która, za wszelką cenę chciała dopaść ze wszystkich skatów, w świecie X tylko ten jeden ten mój. Nawet innych moich statków nie ruszali ....to naprawdę dziwne. No ale problem rozwiązałam osobiście. Zniszczyłam Caraka oczywiście z pomocą teladiańskiego M7 który ruszył na Caraka dopiero po tym jak odpaliłam sporo rakiet i zdjęłam mu ponad połowę osłon. O ile się nie mylę, ale mój kafar zrobił wielkie buuum ]:) ale mimo iż nastąpiła eksplozja widoczna nawet z bardzo daleka, nie zaszkodziło to jego osłonie ;) która defakto trzymała się w miarę blisko tego Caraka.

#18 pshemozz

As

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 809 postów
  • LokalizacjaDno

Napisano 29 sierpień 2009 - 18:42

Bo to zależy z której strony Kafar wleci. Mi się też zdarzało, że osłona przetrwała ale innym razem wszystkie, powtarzam, wszystkie stateczki eksplodowały razem z carakiem. Innym razem ocalały tylko 2 M3. Ale gratuluję rozwiązania problemu ;)

#19 Mani

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 233 postów

Napisano 29 sierpień 2009 - 20:34

Yacek napisał:

(...) Ja też nie raz głupoty pisałem, czasem ktoś zwróci na to uwagę, (...)

(Kłania się nisko) ;)

#20 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 29 sierpień 2009 - 20:35

Zawsze cenię wysoko Twoje uwagi.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych