Skocz do zawartości

- - - - -

Rakiety w TC - spis zastosowań

55 odpowiedzi w tym temacie

#51 chak510

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Rasa: Ziemianin
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 16 grudzień 2011 - 19:36

Ale dlaczego od razu z pożogą kafar lepszy . Szerszen da rade

#52 littlekiller

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 102 postów
  • LokalizacjaKabina pilota
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 16 grudzień 2011 - 20:08

Po prostu dostrzegłem, że Kafar jest tylko trochę lepszy od Pożogi w dziedzinie zdawanych uszkodzeń, a Kafarów nie można produkować.

Pytam, bo potrzebuję rakiety, która dokopie dużemu statkowi, torpedy wydają się najlepsze, ale myślę też o Tornadach, ewentualnie o rakietach Destruktor- według opisu, trafienie Destruktorem daje jakieś dodatkowe efekty.

#53 chak510

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Rasa: Ziemianin
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 16 grudzień 2011 - 20:42

no trochę a dokładniej o 0,2 M

No nie wiem za bardzo taka średnia rakieta . Poleć do ziemskich sektorów i kup tam albo widmo albo ( jak masz cleymora ) rakietę fantom albo coś innego

P.S. Destruktor jak mnie pamięć nie myli to broń piratów i zadaje jakieś 100 - 150 k obrażeń a dodatkowe to że może niszczy uzbrojenie lub wyposażenie sam nie wiem (niech ktoś mine poprawi jak źle napisałem ) .Testowałem to jak u kuzyna grałem ale sporo wody w Wiśle upłynęło od tego czasu

#54 Trucx

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • LokalizacjaAvarice
  • Rasa: Argon

Napisano 27 marzec 2012 - 19:51

To od początku:
Moskit- bezużyteczna małe dmg przeciw kadłubowi i osłonie jedynym plusem jest cena .
Osa-moja ulubiona 10 wystarczy na statek z tarczą 100 MJ .
Jedwabnik-Rakieta dobra ale jest pewno ale : wczoraj miałem pewien bug byłem w sektorze sam i pirat Elita puściłem rakietę i zamiast lecieć w jego stronę poleciała w stronę bramy oddalonej o 11 km.

#55 Peroox

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 347 postów

Napisano 31 marzec 2012 - 16:47

Głównym zadaniem Moskita jest obrona anty-rakietowa. Właśnie ta zaleta ceny, a także masowości, nie mówiąc, że wystrzeliwanie ich nie robi różnicy osłonom naszego statku powoduje iż każdy statek musi mieć zapas tych rakiet, nawet do obrony ręcznej.

#56 Trucx

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • LokalizacjaAvarice
  • Rasa: Argon

Napisano 01 kwiecień 2012 - 17:29

Jak by brało o 25 % dmg tarczy to bym brał pełną ładownie a tak t nie biorę zazwyczaj 29 % mojej ładowni (Elita Pirat)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych