Skocz do zawartości

Najlepszy sektor na kompleks i HQ?


nezumi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już jakis czas gram, mam mała flotę z która podróżuje po całym świecie X tępiąc piratów krzaków i xenonów, i innych agresorów. Ale przychodzi tak dzien ze wkoncu trzeba osiasc gdzies niemowie, że na stale ale otworzyc jakis maly sklepik albo odrazu hipermarket,miejsce gdzie piloci mogli odpoczac.. i teraz pytanie gdzie? Mysle nad jednym sektorem xenonskim 256 (to se poodpoczywaja 😛), gdzie jest doplyw surowca przestrzen tylko wizja xennonskim M2 respawnujacych sie nagle i zaklucajaca spokoj jest baardzo niepokojaca... Chodź strażnik w postaci jednego mantisa powienien sobie dac rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyś się nie zdziwił z tym jednym Mantisem.

Były już wątki na starym forum w tym temacie. Nie wspomniano chyba jeszcze o łatwym dostępie do sektora z poziomu mapy. Dla mnie ważne jest, żeby sektor z moją bazą i dokiem był szybko dostępny po 1 lub 2-krotnym naciśnięciu jakiegoś klawisza. Przy całkowicie odkrytej mapie sektorów i dużej ilości posiadanych jednostek nie muszę wtedy klikać w nieskończoność, a wchodzić tam trzeba dość często będąc OOS. Oczywiście nie tyczy się to kompleksu przemysłowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje HQ postawiłem sektorze 347. Lubię ten sektor, taki rozrywkowy 😛

Kompleksu w tej grze nie stawiam, bo jak pisałem żyję bez handlu i produkcji, tylko z tego co upoluję.

W poprzedniej grze miałem kompleks w Antigone Memorial. Dlaczego? Bo jak otwierałem mapę sektorów i raz klikałem na A na klawiaturze to podświetlał się ten sektor i mogłem dzięki temu szybko i łatwo mieć podgląd na niego. 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze stawialem HQ i kompleksy w Split Fire. Glownym powodem bylo blisko do Paranidow i Argonow. Jedyny problem to trzeba dobrze zabezpieczyc wschodnia brame, bo czesto bywaja niechciane wizytacje, ale z nimi mozna sobie bez problemu poradzic (jak juz cie stac na HQ to i na obrone tez 😛 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam HQ w Split Fire ale troszkę z innego powodu; bo to był pierwszy sektor który zawłaszczyłem 😛

piraci mi już nie grożą z powodu że oczyściłem (zawłaszczyłem) wszystkie okoliczne sektory co by handlowcy byli bezpieczni. inna sprawa że mało ich mam gdyż z podboju Xen Core .... mam tyle gotówki że Kompleksy które produkują GW maja ustawione polecenie do przelewu gotówki po osiągnięciu 1.000 mln (czyli gromadzą fundusze) 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od dłuższego czasu (grając w XTM + Sector Takeover) swoją bazę lokuję w Velvet Tears. Przede wszystkim dlatego, że moje główne źródło dochodów, czyli Kao’s Mistake znajduje się w odległości góra 60 ogniw ode mnie, a i do xenków po broń czy osłony też jest blisko. Poza tym na mapie wystarczy tylko wcisnąć V i już jestem u siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...