Skocz do zawartości

XTM co ta gra w sobie ma?


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podlatuję do bramy; czubek okrętu zanurza się w energii bramy; nagle okręt zaczyna się trząść, znikają tarcze, masowe raporty o uszkodzeniach i panoramka zza okrętu pokazująca jakże widowiskową eksplozję oraz wpływający napis The End. Dokładnie w takiej kolejności.

Ale już ok, załapałem, że trzeba wejść pod odpowiednim kątem tak by nie zachaczyć dolnym pokładem startowym...

(SETA i pełny ciąg out of question, jeszcze przy okazji kilku samobójców się o mnie rozbije... ech...).

Celownik na górną krawędź wrót. (zamiast uzbrojenia, kupiłem 2 10GJ tarcze i mogłem poeksperymentować, ze znacznie większym marginesem błędu.)

Ale i skrypty się przydadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze mam do niego cierpliwość.

Jeśli po piętnastu minutach kręcenia się w te i wewte nic się nie zmienia, to przechodzę na ręczne.

(tak przy dokowaniu, jak przy każdej innej czynności...).

Choć czasem mu się uda, to wtedy skacze z przed wrót, nawet przez nie nie przechodząc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja latam najczęściej na autopilocie. Czasem gdy pod bramą się za długo kręcę, to biorę stery we własne ręce, ale to może być ryzykowne, bo może się okazać że przez bramę przelatuje coś większego i wtedy kolizja murowana. A do stacji dokuję przy pomocy Automatu dokującego, wystarczy podlecieć na odległość mniejszą niż 5km, Shift+D i już jesteś w stacji. Na ręcznym raz jedyny dokowałem, za pierwszym dokowaniem w X3R. Walnąłem o stację, poszła mi reputacja bojowa w górę, odbiło mnie i walnąłem w dokujący za mną statek, znów poszła mi reputacja bojowa, a Boroni pogrozili paluszkiem. Tak zacząłem zdobywać reputacje bojową w grze 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...