Skocz do zawartości

Skrypty i mody oraz????


Balbinka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam witam to znow ja 🤪

robie co moge by grac w co innego ale to jest silniejsze odemnie 😉 jak nie gram w X3 to nie gram wcale 😛 probowalam w WoWa z oboma dodatkami ..... NUDA ,

probowalam w sacred 2 .... nuda .. kombinowalam z symulatorami helikopterow .....NUDA wielka nuda .... wiec wpadlam na pomysl powalczyc w X3 reunion hihihihi.....

ale teraz mam X3TC po angielsku ?? myslalam ze figa ztego hihihihi ale jakos to idzie mam kilka pytan odnosnie sktyptow mam nadzieje ze bedziecie jak zwykle natyle mili by mi odpowiedziec na nurtujace mnie pytania 😁.

w woli wyjasnienia skad wzielam X3TC po ANG ??

proste zachecilam kolege ( szweda ) by sprobowal w to zagrac , polecial do sklepu kupil i meczyl sie tydzien hihihihi.. nic mu to nie pomoglo wiec przyszedl po wyjasnienia domnie hihihi,

powiedzialam mu co i jak zczym to sie je ale po nastempnym tygodniu Gra trafila domnie na pulke bo on nic z tego nie kumal ,za 2 tygodnie grania nic nie zrobil poza odkryciem calej mapy ,

gre przyniusl domnie twierdzac iz to strasznie nudne tak sobie latac i latac .

ale do zeczy ...:

pytanie 1 sciagnelam skrypty

CommunityPluginConfiguration-V1.10-28.10.2008

Compare_Ships

NPCBailingAddon-V1.6.3-05.12.2008

SalvageClaimSoftware-V1.00-25.10.2008

SalvageCommandsandNPCs-V1.5-20.11.2008

i teraz prosze o instrukcje optymalnego ustawienia tych skryptow jakie paramatry ustawic by bylo nie za latwo ale tak wsam raz .... widzac skrypty to wiecie oco mi chodzi 😁 mam nadzieje 😀

2) jakie skrypty badz mody polecacie ????

3) czy sa juz skrypty utrudniajace gre takie jak dodawanie inwazji czy walki miedzy rasami ???

ITP

4) co oznaczaja te znaczki przy stacjach NP zarowka czy pomaranczowe C

z powazanie i pozdrowieniami z zimnej szwecji Joanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Joasiu.

1. Listy skryptów, które wymieniłaś konfiguruje się tylko NPC Bail Signal, to odpowiednich dobrze ci znanego BSE, więc sama powinnaś wiedzieć jak go sobie ustawić, to znaczy jakie masz preferencje do opuszczania statków. Zresztą o tych skryptach przeczytasz w dziale skrypty do TC, opisałem je tam. Zobacz na wszystkie opisane skrypty, jak na razie te polecam.

3. Zobacz na to: [S] Khaak Invasions v1.1 22/01/09 i to: [ALP]Deathmatch Arena (DMA) 1.1 17/1/09. Nie testowałem jeszcze, ostatnio mało, albo wcale nie gram.

4. To znaczy że w stacjach są dostępne misje (zlecenia). Odpowiednia ikona informuje jaki rodzaj misji jest dostępny, Ikony masz opisane w instrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...