Skocz do zawartości

MK3 Improvement


Adrian_Wir
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie skryptu MK3 Improvement.

Czytałem angielski opis, ale dużo mi nie powiedział. A mam już dosyć tego, że przy każdym ataku moich ut tracę nawet Wulkany (pomimo, że nie mają żadnej broni i powinny uciekać). Ten skrypt rozwiąże ten problem? Ktoś go sprawdzał? Warto instalować?

Edit: Przy okazji - próbuję spolszczyć ten skrypt ale mam mały problem. Nie mogę otworzyć pliku 440003.pck. Dzięki Yacek za tamte rady, ale nic nie pomogło. Po zmianie rozszerzenia na .zip spod okienek windowsa nie idzie tego otworzyć rarem, zipem, 7zipem. Zgodnie z radą Yacka próbowałem zmienić rozszerzenie i otworzyć spod Total Comandera, ale też nie idzie. Pisze, że jest błąd w spakowanym pliku.

Wiecie jak rozwiązać problem, ewentualnie miałby ktoś chwilkę to rozpakować i przesłać mi ten plik już w poprawnej formie na maila?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do *.pck nie zawsze zmiana rozszerzenia daj redę. Jest program który nazywa sie x3 editor, jeżeli dobrze pamiętam to nim można ten plik otworzyć i zapisać w *.xml, tylko musisz wiedzieć że jeżeli będziesz miał np: w folderze "t" pliki 123.pck i 123.xml to gra będzie używać 123.pck wiec najlepiej wtedy taki plik usuwać. lub po zmianie zawartości na polską zapisać ponownie przy pomocy x3 editor'a jako *.pck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...