Skocz do zawartości

zemsta sohnenów


marcin79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj wieczorem udało mi sie zainstalować full opcje xtm 0.7.5, więc rozanielony zacząłem grać. Patrzę, że wszystko jest ok tzn. osłony wojskowe do mojego aegira, marines śię produkują i to w dużej liczbie, więc sobie polatam. W jednym z moich ulubionych sektorów handlowych zagnieżdził się mantis, więc postanowiłem się jego pozbyć. Po mniej więcej ok 8 próbach udało mi się przejąć mantisa, więc postanowiłem go naprawić i sprzedać z racji tego, że już 3 szt posiadam a kasa z niego niezła po naprawie.

Niestety po jakimś czasie dostałem komunikat, że nie jestem godny posiadać technologii sohnenów i posiadać ich statki i co - ano w sektorze z moją dużą flota pojawił się bazyliszek soneński i ją zdziesiątkował. Tak więc czy macie jakiś sposób co by uniknąc zemsty sohnenów- może trzeba tego bazyliszka z nieznanego rozwalić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie z tamtymi Mantisami to nie wiem, instalacja patcha 074 na 073 zakończyła się u mnie niepowodzeniem, musiałem instalować grę od początku i zacząć nową grę. Natomiast w wersji 075 jak zdobyłem Mantisa to po pewnym czasie dostałem taki sam komunikat od Sonenów jak ty, Mantis z zielonego zrobił czerwony i wykosił całą moją flotę w sektorze. Co by dalej zrobił to nie wiem bo wczytałem wcześniejszego save i profilaktycznie go sprzedałem 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem na mantisy ze starych saveów z 073 to nie działa - można nimi latać, a spróbuje tylko przesiąść się na tego z wersji 075 i zaczyna sie po czsie taniec z sohnenami. Morał z tego taki wgrywam od nowa kiepska wersje 073 , zdobywam bazyliszka i potem instaluje 075 i wczytuje stare savey i mam fajna flote bez soneńskich ataków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Cytat

Wszystkie Sethy niestethy grzecznie wybuchały

No niestety Sethy mają to do siebie, że bardzo trudno je przejąć (o ile w ogóle można). Podchodziłem do Sethów wiele razy i żadnego nie przejąłem. Nawet Bazyla udało mi się przejąć a Setha nie. Zobaczymy może w XTM 0.7.5 coś się zmieniło bo ostatnio próbowałem w 0.7.3 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w 0.7.5 tłukłem się z nimi. Próbowałem przejść misję z obroną stoczni i zawsze na koniec ostatni z drugiej fali Sethów mi ją rozwalał. W sumie z wczytywaniem save'ów rozwaliłem tych Sethów z 50. Wszystkie strzelały do końca.

Własnego na razie na pewno nie kupię bo w kasie ciągle pustki mimo łącznej wartości ruchomości i nieruchomości na grubo ponad 2 miliardy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Próbowałem przejść misję z obroną stoczni i zawsze na koniec ostatni z drugiej fali Sethów mi ją rozwalał.

W tej misji nie musisz obronić stoczni. Wystarczy chyba odeprzeć dwie lub trzy fale Sohnenów (aż otrzymasz info, że "ktoś tam" opuścił stocznię) i wtedy możesz odpuścić lub tłuc ich dalej żeby nabić reputację u Argonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejdziesz tej misji w taki sposób. Ja również postanowiłem bronić tej stoczni do ostatniego tchu. Moja flota liczyła trzy Mantisy. Sohnenów odparłem chyba z piętnaście (albo i więcej) razy. Za każdym razem po zdezintegrowaniu większości ich statków (przede wszystkim Sethów) pojawiała się nowa fala. Po ok 3 godzinach dałem spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...