Skocz do zawartości

Fabryka Ciężkich Wyrzutni Rakiet


BAAL-Melkart
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ku przestrodze opiszę dwie niespodzianki jakie mnie spotkały z tą, skądinąd dochodową, fabryką.

przypadek 1:

Po zakupie fabryki ciężkich wyrzutni rakiet za bagatela 50 mln kr i wrzuceniu jej do ładowni Herkulesa zrobiłem save'a. Tak na wszelki wypadek. Niestety przy próbje wczytania X3 odmówił współpracy i odesłał mnie do windy. Nie wiem czy takie zachowanie to reguła, ale najwyraźniej może się zdarzyć, więc ostrzegam.

przypadek 2:

Po zmontowaniu samowystarczalnego kompleksu, mającego produkować wszystkie niezbędne surowce na potrzeby wyżej wymienionej fabryki postanowiełem w końcu ją włączyć w kompleks. Zrobiłem to szybko, jak się wkrótce okazało - za szybko. Otóż po ustawieniu fabryki ciężkich wyrzutni rakiet w informacji o niej możemy się dowiedzieć, że... jest magazynem na ogniwa i nic poza tym. Dopiero po kilku/kilkunastu sekundach od ustawienia pojawiają się wszystkie pozycje, tj. co fabryka produkuje i czego do produkcji potrzebuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lekko ponad 10 godzin produkuje 6 wyrzutni po ok. 3,8 mln kr każda, czyli w czasie ponad 10 godzin generuje prawie 23 mln kr. Ma jednak spore potrzeby surowcowe, więc warto zainwestować w kompleks zamknięty. W moim przypadku to dwie elektrownie M, dwie fabryki kryształów, kopalnie krzemu i rudy (te większe) i duża fabryka twarogu sojowego (czy jakoś tak) i ziaren soi (też duża). Można też kupić dużą fabrykę ciężkich wyrzutni rakiet, ale kosztuje ok. 100 mln kr. Jej parametrów nie znam, ale zapewne produkuje 2 razy więcej lub 2 razy krócej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...