Skocz do zawartości

FAQ misji fabuły X3:TC - komentarze i pytania


Mani
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 431
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A teraz kolejne pytanie. Czy ktos ukonczyl Treasure Hunt (Polowanie na skarby)? Po ostatnie misji wszystkich Teladian mam na czerwono. Nie atakuja mnie, ale za to mam utrudniony handel, bo nie moge w takiej sytuacji uruchomic polecenia obrony handlarza, bo atakuja wszystkich. Czy to sie zmieni po jakims czasie, czy jest jakas metoda, zeby we wszystkich sektorach pozmieniac ich jako przyjaciol? Repytacje mam (bardzo) pozytywna i wiec nie wiem co sie dzieje.

P.S.

Misja jest calkowicie skonczona. Dostalem juz statek w prezencie.

P.S. 2

YACEK uporzadkuj opisy misji do jednego postu, bo nie za bardzo chce sie ludziom szukac kazdej misji po kolei. Do tego nad opisami nie chowaj tytulow, bo i tak jak ktos bedzie potrzebowal, to w takiej sytuacji musi zajrzec do kazdego spoilera, zeby znalezc wlasciwa pomoc.

I jeszcze jedno. W niektorych opisach nie ma tytulow jakiej misji one dotycza i trzeba sie domyslac, wiec i tak kazdy musi zajrzec do wszystkich pomocy.

Thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ang. forum Egosoft jest wlasnie wspomniane, aby sprawdzic sobie ustawienia wrog/przyjaciel, gdyz moga sie przestawic, czy cos w tym stylu.

A co do zmian ilosci surowcow do HUB-a, to instalowalem patcha, gdy konczylem plytki krzemowe (mialem jeszcze kilka tysiecy) w ostatnim etapie, nastepnie pojawily sie mikrochipy do dostarczenia i mialem juz 75000 sztuk, a nie 25000.

Ja mysle, ze te zmiany zaleza od etapu, podczas ktorego sie instaluje i chyba pierwszy najblizszy po zainstalowaniu zmienia na 75000, a reszta wg opisu, ale ja nie wiem, gdyz mialem jeszcze tylko te mikrochipy z ostatniego etapu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

YACEK uporzadkuj opisy misji do jednego postu, bo nie za bardzo chce sie ludziom szukac kazdej misji po kolei. Do tego nad opisami nie chowaj tytulow, bo i tak jak ktos bedzie potrzebowal, to w takiej sytuacji musi zajrzec do kazdego spoilera, zeby znalezc wlasciwa pomoc.

I jeszcze jedno. W niektorych opisach nie ma tytulow jakiej misji one dotycza i trzeba sie domyslac, wiec i tak kazdy musi zajrzec do wszystkich pomocy.

Thx

Tytuły wyciągnę ze spoilerów. Natomiast opisów nie będę przenosił do jednego posta. W pierwszym poście przy każdej fabule jest link przenoszący od razu do odpowiedniego opisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do HUB-a i ilości towarów potrzebnych do uruchomienia bram mam nadal pewne wątpliwości co do ilości podanych przez Lolka w tym poście: http://xudb.pl/topic/414-re-faq-misji-fabu-y-x3-tc/page__pid__7289__st__10#entry7289

W pliku Changelog jest tylko informacja:

- Zmniejszono liczbę kryształów potrzebnych do naprawy Węzła

i to by się zgadzało. Mnie zmniejszyła się ta ilość z 750000 do 250000.

Czy czasem zmiany, o których pisał Lolek to nie wynik zastosowania skryptu Apricot Hub Plot Very Easy version.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecną rozgrywkę rozpocząłem już po wgraniu patcha 2.1 i ani ilości teladianium ani rudy nie zmniejszyło. Jak skończę z tym drugim (jeszcze 300k do dostarczenia) to napiszę co dalej 😀

P.S.

Może ktoś powie, że zwariowałem ale akurat mnie osobiście takie ilości nie przeszkadzają. Jakby nie było taki hub daje naprawdę dużo możliwości i dobrze, że trzeba się trochę wysilić żeby go zdobyć. Żałuję, że nie ma więcej takich misji 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadziłem poprawki do FAQ.

Jak dla mnie to też te ilości są rozsądne. Co prawda jestem w dalszym ciągu na etapie zbierania Kryształów i mimo że patch 2.1 zmniejszył mi ilość potrzebną do uruchomienia drugiego zestawu bram z 750000 do 250000 to nadal mi jeszcze trochę brakuje. Oczywiście pracują na potrzeby tego etapu dwa kompleksy i ponad 20 TS-ów. Ale nie narzekam, jestem cierpliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najciekawsze jest co innego. zadanie mialem dostarczyc 400 komponetów i 500 microchipów.

Oczywiscie dostarczyłem ustawiłem bramy i dostałem nowe zadanie z teladianium i rudą.

W tym momencie zmieniły sie tez w logu odprawy wartosci. wg nowych dostarczyłem 200 komponentow

i 300 microchipów. czy to tylko u mnie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

najciekawsze jest co innego. zadanie mialem dostarczyc 400 komponetów i 500 microchipów.

Oczywiscie dostarczyłem ustawiłem bramy i dostałem nowe zadanie z teladianium i rudą.

W tym momencie zmieniły sie tez w logu odprawy wartosci. wg nowych dostarczyłem 200 komponentow

i 300 microchipów. czy to tylko u mnie tak?

U mnie jest tak samo ale kolejne (teladianium, ruda) pokazuje dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

co do zmniejszonych ilosci. Po wgraniu patcha zaczałem grę na nowo i mam dostarczyc

150k teladanium i 450k rudy.. jakos zaczyna mnie zniechecac te 250k microchipow w przyszłosci..

Ja tam nie wiem jak z poprzednimi wartosciami, bo konczylem (kilka tysiecy zostalo) zbierac krysztaly, ale mikrochipy z ostatniego etapu mam 75 000 sztuk zamiast dawnych 250 000, wiec nie jest tak strasznie 😀.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Stworzyłem kłopotliwą sytuację w misji HUB. Nie zabrałem na pokład tego nieszczęśnika, który opuścił wzmocnionego Delfina, bo trafiła mi się nieźle płatna obrona stacji przed Xenkami. Trwało to raptem około 3- ech kwadransów, ale w tym czasie wielki uczony chroniąc swój tyłek zadokował do stacji, w której siedzi być może śmiertelnie wystraszony pokazem siły Xenów. Nijak go stamtąd ruszyć; opcji do pogadania z nim nie ma, ani bedąc w stacji ani poza nią. Jest w opcji zadokowanych statków, tyle że pod swoim nazwiskiem. Zaczynam powoli dochodzić do wniosku, że będę musiał chyba rozwalić tę stację i może wówczas zrespawnuje się gdzieś " wzmocnione Delfin ". Ewentualnie po rozbiciu stacji on będzie fruwał ( siedzi w stacji i nie zdjął skafandra !!! ) Czy ma ktoś może inny pomysł? Proszę nie pisać jednak o cierpliwości, bowiem przesiadłem się na TS-a i handluję tam już ponad 4-ry godziny a ten pseudouczony chyba zielony ze strachu i z pełnymi spodniami ani drgnie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam takie pytanie apropo 11 misji Aldrin.

Niestety ani w faq ani w opisie misji nie znalazłem rozwiązania na tego typu przypadlość:

Spoiler

W misji 11 należy zaholować Mobilną Bazę Wydobywczą do sektora obok, niestety gdy przelatuje przez bramę na autopilocie (i bez) baza rozłącza się i nie przelatuje do następnego sektora. Próbowałem zamiast holowania po prostu ją przepchnąć ale ona zwyczajnie jest za duża i się nie mieści.

]

Jakieś pomysły co można z tym zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam wszystkich

mam pytanie w sprawie Fabuły Terran kiedy kończę 5 misje tzn. przedostaje się do sektora Heretics End i dokuję w Orbitalnej Bazie Patrolowaj wyświetla mi komunikat o zakończeniu misji. Od tego momentu nie mam zadnych zadan do wykonania i nie ma Fabuły Terran, a z opisu wynika że sa jeszcze dwie misje. Co mam robic ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...