Skocz do zawartości

FAQ misji fabuły X3:TC - komentarze i pytania


Mani
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 431
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...

Jest jeszcze jedna Borońska fabuła – o czym zresztą pisał Yacek powyżej. Pierwszą wiadomość dostaje się w 1-2 godziny po zakończonym HUB-ie. Wygląda ona tak:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/93b ... 0457d.html

A tu Boroński Ray z otwartą „książeczką” nowej misji…:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/254 ... f6595.html

Natomiast nigdzie (przynajmniej do tej pory) nie udało mi się znaleźć fabuły paranidiańskiej…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy to przeoczenie czy to po porstu było mało znaczące, ale za fabułę Terran dostałem jeszcze

Spoiler

statek M7 Claymore, w zasadzie mało przydatny rakietowiec chodzący tylko na 1 rodziaj rakiet. Chociaż w boju jeszcze nie testowałem bo nie udało mi się ebrać większej ilości tych ziemskich rakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Skończyłem dziś mini-fabułę profilu Zatruty Paranidianin i mogę napisać o niej parę słów. Na wszelki wypadek umieszczę to jako spoiler 😀

Spoiler

Po rozpoczęciu gry okazuje się, że znajdujemy się w naszej Demeter w jednym z sektórów Paranidian mając z nimi reputację na minusie (która utrzymuje się przez cały czas trwania misji), więc trzeba jak najszybciej się stamtąd ewakuować. Cała misja polega na zebraniu 25 milionów kredytów na lekarstwo dla siebie, mamy na to 75 godzin czasu. Jak tego dokonamy zależy tylko od nas 😀 Gdy nam się to uda odzyskujemy swoją własność (Hyperion Zwiadowca i Zaawansowany Perseusz), a reputacja u trójokich wraca do normy. Co ciekawe, jest możliwość, że statki będą odrobinę stuningowane. Np. mnie "od ręki" trafił się Hyperion o prędkości max 202m/s i zwrotności 6.5 (standardowo 169 i 6.2), a Perseusz miał prędkość 218m/s. Na dodatek w ładowni Hyperiona znalazłem trzech 4-5 gwiazdkowych marines 😀 Wygląda na to, że gra losowo dobiera te ulepszenia w momencie zakończenia misji, więc jeśli ktoś lubi odrobinę oszukiwać może zrobić save na moment przed oddaniem pieniędzy na lekarstwo i popróbować parę razy, aż dostanie odpowiednio wypasione statki 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca ^^

Ja zebrałem wszystkie kryształy za pierwszym razem ! ! ;p Kosztowało to pare(naście) fabryk i TLów (Mamutów z racji pojemności) jako stacje przeładunkowe dla statków zaopatrzenia ale udało się 😀

Po patchu 2.1 trochę zbladłem gdy otrzymałem info że zmniejszyli ilość kryształów jakie trzeba dostarczyć 😀 (podobało mi się to że HUBa nie będzie miał każdy ale teraz przesadzili z łatwością :< ) wczytałem save i przy 728k (taki save) Kryształów zmieniło się na 250k Kryształów.

No cóż..ułatwili leniuchom zadanie...

Chociaż nie pytajcie co zrobiłem z

Cytat

mikrochipy 250.000 <--->25.000

xD

Cały wszechświat ma chipów na kolejne eony ;p

(Oczywiście gra bez skryptów)

Teraz z Kryształkami L będzie łatwiej ale szkoda mi poświęconego czasu teraz :/

PzD RecoNet 😀

PS. Rozpocząłem fabułę Bankrut zabójca i od czasu do czasu z bram skokowych wyskakują Poszukiwacze nagród ale po ściągnięciu kilku Centaurów przestali się tak ochoczo pojawiać... jednak ciekaw mnie co z tą fabułą bo póki co poluje sobie na paradian (tak dla klimatu ^^ ) ale książeczki czy wpisu żadnego nie dostałem.

PS2. Co do FF to w misji obrony Sektora militarnego nie pamiętam :/ Może obrona się szybko z tym uporała...

Co do końcówki to do Khaków skoczyłem 3 niszczycielami klasy Tytan ;D obładowanego bronią na śrut wyrzutnie bomb czy coś takiego ;p a pierwszą wieżyczkę wyposażyłem w jakieś konkretniejsze uzbrojenie i poleciałem w sektor trzymając się dalej od reszty moich niszczycieli bo o Frendly Fire łatwo ;p

Wszyscy wrócili do domu cało i zdrowo 😀 Osłon nie zjechali mi poniżej 20%

2 lotniskowce które na początku wyskoczyły nawet nie narozrabiały tak jak śrut ;p szczególnie Fightery

Nagrody za FF nie stwierdziłem póki co :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Cytat

Patch 2.1 zmienił wymagania hubusia 😀 zapaodałem nową gre z 2.1 i woooo 😀

etap 1 bez zmian

etap 2

teladianium 150.000 <--->15.000

ruda 450.00 <--->45.000

etap 3

nividium bez zmian

kryształy 750.000 <--->75.000

etap 4

krzem 400.000 <--->40.000

mikrochipy 250.000 <--->25.000

Co do patcha, to nie za bardzo zostalo to zmienione, poniewaz w trakcie rozpoczynania tej misji ( a raczej calej gry) mialem juz zainstalowany 2.1 i zakonczona misje u Terran, Gonerow i bylem w trakcie Polowania i Final Furry. Jestem przy pierwszym otwarciu bram i mam do dostarczenia 150 000 Teladianium i 450 000 Rudy wiec dla mnie nic sie nie zmienilo. Jakis numer, czy zachcianki gry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...