Skocz do zawartości

FAQ misji fabuły X3:TC - komentarze i pytania


Mani
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 431
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tato kupi mi taki !! XD a co do tych 400 złotych za prąd to gdzieś tak 1/3 była za mój komp reszta to mamy siedzienie przed plazmówką (45 cali 😁 ).

Mój składak może się schować przy twoim ale mój znajomy złożył kompa na którym BF 4 chodzi na max detalach bez zacinki w karoseri od pegazusa 😁 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Utknąłem na misji 7. Statek zwiadowczy Khaak został zniszczony przez argonów zanim do niego dotarłem.

Teraz pokazało się zadanie: Zniszczyć <invalid> i nic nie mogę dalej zrobić.......

Rozumiem że to invalid to baza Khaaków w sektorze Nieznanym.

Przeskanowałem sektor i nie znalazłem bazy.

Trzeba nadmienić że przypadkiem zająłem ten sektor na własne potrzeby na dłuuuugo przed misją i nieco się w nim rozbudowałem.

Co teraz zrobić z tym błędem <invalid>?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2014 o 11:17, HandSaw napisał:

OK. Napisz plz jaki to skrypt, zresetuje misje.

Wgranie ponowne nic nie dało.

Nie zresetujesz misji. Skrypt zresetuje ci cała fabułę FF, będziesz musiał robić ją od początku. Ponadto działa on w przypadku gdy mamy już fabułę zakończoną. U ciebie zawieszona misja nadal będzie widoczna w oknie misji.

Wczytaj sav sprzed misji, tak będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Mam podpowiedź do skanowania Valkirii w fabule "równowaga sił":

trzeba mieć Aldrin Spitfyre lub inny statek z podobną szybkością i co ważniejsze zwrotnością.

trzeba sterować statkiem za pomocą myszy

używać skrótu shift+f aby często zrównywać prędkość

dodatkowo Valkiria zwalnia przy akceleratorach transorbitalnych

dodam że długo się męczyłem z tym skanem w Springblossomie myśląc że prędkość wystarczy ale nie wystarczy ważna jest też zwrotność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam. Mam problem z Łowcą Nagród (Treasure Hunt), a mianowicie już na starcie gry dostałem wiadomość o kolosie ale to olałem i teraz po 40h gry lece sobie do tego sektora Yaki, a tam nie ma tego ziomka :/ obleciałem calutki sektor a na wschód aż 70km i nic :/

Gram X3:AP + XRM 1.30

Tu drugie pytanie odnośnie fabuły... A dokładnie HUB, wbiłem rangę którą trzeba, a Delfina nie widać ;/

Trzecie pytanie. Jak zacząć fabuły Ciemne Interesy i Przełamanie Barier? Nie mam napędu rozproszonego bo nie wiem skąd go skołować. Mimo to Kłopoty Korporacji dostałem po rozpoczęciu nowej gry :/ Gram na profilu Argon Peace.....

I mały OT. Jak się dorobić 100mln kredytów bo mi to idzie jak krew z nosa :/ Nie mam żadnego skryptu (AP + BP + XRM 1.30) i czy jak bym teraz doinstalował SCS Suite to musiał bym grać od nowa?

Jaka jest nagroda za Kłopoty Korporacji i jak długo mam ziomkowi rozwiązania podawać? Właśnie będę zaraz leciał ostatniego akcjonariusza kołować (lece na licytację jego rzeczy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Grasz w AP, a FAQ misji fabuły dotyczy fabuł TC. W AP są inne fabuły.

2. W AP+XRM masz z fabuł TC tylko Treasure Hunt. Odnośnie tej fabuły, to przeczytaj FAQ, bo szukasz początku fabuły w złym sektorze.

3. Fabułę HUB w AP zaczyna się inaczej niż TC, szukaj w opisach patchy do AP w subforum o AP.

4. Fabuły Ciemne interesy i Przełamanie barier dostępne są po zakończeniu głównej fabuły AP i fabuł Borońskiej HUB i Teladiańskiej PHQ. XRM trochę miesza w fabułach AP, dlatego fabułę Kłopoty Korporacji masz na starcie gry. Będziesz tez miał dostęp do fabuły Terrańskiej HUB.

5. Nagrodą jest kolejna Kwatera Główna, ale w XRM jej nie zdobędziesz, jest problem z ukończeniem tej fabuły w XRM.

6. Pytania nie związane z fabułami zadawaj w odpowiednich dla nich tematach.

Wyskrobane Tapatalkiem na desce do krojenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do fabuł AP to wzmianki o nich (jak zacząć) na pewno były w tematach o patchach dla AP.

Wyskrobane Tapatalkiem na desce do krojenia.

W dniu 1.11.2014 o 18:02, Adrian327d napisał:

Nie 🙁 nie wiem gdzie zgłosić tą chęć :/

Szukaj w sektorach pirackich, lokalizacja losowa. Czego i mniej więcej gdzie masz opisane w opisie tej fabuły, nie ma chyba potrzeby kopiowania tego opisu tu.

Wyskrobane Tapatalkiem na desce do krojenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam. Mam problem z 6 misją terran a mianowicie rozstawiłem 3 satelity, przejąłem Kajmana którym muszę odnaleźć "Słonia" Robert Perale siedzi w statku Nova który zadokowany jest gdzieś w sektorze Zyrth's Dominion, cofnąłem się teraz tam jak mówi opis przejścia do Family Zyarth's (opis pisze że znajduje się w płd-wsch części sektora), obleciałem cały kilkukrotnie aby poszukać Słonia ale niestety nie mogę go odnaleźć, tym bardziej że nawigacja pokazuję mi nadal na lokację Zyarth's Dominion, obleciałem również ten sektor i dalej nic skończyły mi się pomysły.

Pytanie mam czy "Słoń" może zmienić sektor, czy szukam statku który będzie opisany na mojej mapie jako "Słoń" i dlaczego nawigacja wskazuje mi na inny sektor, a w opisie gry napisane jest, że trzeba wrócić do Family Zyarth's. Dziękuje.

Posiadam X3 TC Steam wersję 3.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zdobyciu statku transportowego, do czasu końcowego dokowania na stacji, po wykonaniu całej misji, nie ma to znaczenia. Zobacz do FAQ, pisalem gdzie najlepiej zadokowac statek z Pearlem. Zresztą, w najnowszym patchu i to jest bez znaczenia, bo poprawiono podobno konieczność posiadania "w ładowni" Pearla przy końcowym dokonaniu.

Co do problemu, to polecam wczytanie sav, sprzed misji i wykonanie jej jeszcze raz. Jak pisałem w FAQ, misja może sprawiać problemy, coś się nie uruchomi, coś zrobi nie tak itp. Wtedy wczytać sav i robić od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...