Skocz do zawartości

- - - - -

FAQ misji fabuły X3:TC - komentarze i pytania

431 odpowiedzi w tym temacie

#21 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 13 czerwiec 2009 - 21:51

Czy ktoś może to potwierdzić?
Ja właśnie jestem na tym etapie:

Lolek napisał:

kryształy 750.000 <--->75.000

I patch 2.1 zmienił mi z 750000 na 250000. Więc ilość 75000 jakoś mi nie pasuje.

#22 Lolek

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 19 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 13 czerwiec 2009 - 22:03

Dołączona grafika

jeszcze ciepłe :)

#23 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 13 czerwiec 2009 - 22:06

OK, znaczy się mnie oszukali :)

#24 Trident

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 14 czerwiec 2009 - 15:41

No nie do końca ^^

Ja zebrałem wszystkie kryształy za pierwszym razem ! ! ;p Kosztowało to pare(naście) fabryk i TLów (Mamutów z racji pojemności) jako stacje przeładunkowe dla statków zaopatrzenia ale udało się :)
Po patchu 2.1 trochę zbladłem gdy otrzymałem info że zmniejszyli ilość kryształów jakie trzeba dostarczyć :) (podobało mi się to że HUBa nie będzie miał każdy ale teraz przesadzili z łatwością :< ) wczytałem save i przy 728k (taki save) Kryształów zmieniło się na 250k Kryształów.

No cóż..ułatwili leniuchom zadanie...
Chociaż nie pytajcie co zrobiłem z

Cytat

mikrochipy 250.000 <--->25.000
xD
Cały wszechświat ma chipów na kolejne eony ;p
(Oczywiście gra bez skryptów)
Teraz z Kryształkami L będzie łatwiej ale szkoda mi poświęconego czasu teraz :/

PzD RecoNet :)

PS. Rozpocząłem fabułę Bankrut zabójca i od czasu do czasu z bram skokowych wyskakują Poszukiwacze nagród ale po ściągnięciu kilku Centaurów przestali się tak ochoczo pojawiać... jednak ciekaw mnie co z tą fabułą bo póki co poluje sobie na paradian (tak dla klimatu ^^ ) ale książeczki czy wpisu żadnego nie dostałem.

PS2. Co do FF to w misji obrony Sektora militarnego nie pamiętam :/ Może obrona się szybko z tym uporała...
Co do końcówki to do Khaków skoczyłem 3 niszczycielami klasy Tytan ;D obładowanego bronią na śrut wyrzutnie bomb czy coś takiego ;p a pierwszą wieżyczkę wyposażyłem w jakieś konkretniejsze uzbrojenie i poleciałem w sektor trzymając się dalej od reszty moich niszczycieli bo o Frendly Fire łatwo ;p
Wszyscy wrócili do domu cało i zdrowo :) Osłon nie zjechali mi poniżej 20%
2 lotniskowce które na początku wyskoczyły nawet nie narozrabiały tak jak śrut ;p szczególnie Fightery
Nagrody za FF nie stwierdziłem póki co :/

#25 SoBeK

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 101 postów

Napisano 25 czerwiec 2009 - 10:22

Lolek napisał:

Patch 2.1 zmienił wymagania hubusia :) zapaodałem nową gre z 2.1 i woooo :)

etap 1 bez zmian

etap 2
teladianium 150.000 <--->15.000
ruda 450.00 <--->45.000

etap 3
nividium bez zmian
kryształy 750.000 <--->75.000

etap 4
krzem 400.000 <--->40.000
mikrochipy 250.000 <--->25.000

Co do patcha, to nie za bardzo zostalo to zmienione, poniewaz w trakcie rozpoczynania tej misji ( a raczej calej gry) mialem juz zainstalowany 2.1 i zakonczona misje u Terran, Gonerow i bylem w trakcie Polowania i Final Furry. Jestem przy pierwszym otwarciu bram i mam do dostarczenia 150 000 Teladianium i 450 000 Rudy wiec dla mnie nic sie nie zmienilo. Jakis numer, czy zachcianki gry?

#26 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 25 czerwiec 2009 - 10:27

Zobacz tu: http://xudb.pl/topic...t__20#entry7290
Byłem trakcie HUB-a gdy instalowałem patcha 2.1 i zmieniło mi.

#27 SoBeK

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 101 postów

Napisano 25 czerwiec 2009 - 13:55

A ja nie bylem w trakcie HUBa (dopiero rozpoczynalem gre) i mi nie zmienilo :/

#28 Krutek

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • LokalizacjaTrójmiasto

Napisano 25 czerwiec 2009 - 14:08

Sobek, ja również zainstalowałem patch, jak kończyłem zbierać teladianium. Teraz dłubię 450.000 rudy, mnie patch też nic nie zmienił. Może jak przejdę do 3 etapu ...

#29 SoBeK

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 101 postów

Napisano 25 czerwiec 2009 - 16:03

A teraz kolejne pytanie. Czy ktos ukonczyl Treasure Hunt (Polowanie na skarby)? Po ostatnie misji wszystkich Teladian mam na czerwono. Nie atakuja mnie, ale za to mam utrudniony handel, bo nie moge w takiej sytuacji uruchomic polecenia obrony handlarza, bo atakuja wszystkich. Czy to sie zmieni po jakims czasie, czy jest jakas metoda, zeby we wszystkich sektorach pozmieniac ich jako przyjaciol? Repytacje mam (bardzo) pozytywna i wiec nie wiem co sie dzieje.
P.S.
Misja jest calkowicie skonczona. Dostalem juz statek w prezencie.

P.S. 2
YACEK uporzadkuj opisy misji do jednego postu, bo nie za bardzo chce sie ludziom szukac kazdej misji po kolei. Do tego nad opisami nie chowaj tytulow, bo i tak jak ktos bedzie potrzebowal, to w takiej sytuacji musi zajrzec do kazdego spoilera, zeby znalezc wlasciwa pomoc.
I jeszcze jedno. W niektorych opisach nie ma tytulow jakiej misji one dotycza i trzeba sie domyslac, wiec i tak kazdy musi zajrzec do wszystkich pomocy.
Thx

#30 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 25 czerwiec 2009 - 16:07

Też skończyłem (a niby jak miałem napisać FAQ tej misji?), nawet dwa razy (raz w wersji beta patcha), ale opisanego przez Ciebie efektu ubocznego nie miałem.
Reputację masz piszesz OK, a jak w ustawieniach przyjaciel/wróg w stosunku do Teladian?
Może zmieniły ci się globalne ustawienia na wróg?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych